Forum Polityka, aktualnościKraj

PJN chce, by komisja zbadała katastrofę

PJN chce, by komisja zbadała katastrofę

Money.pl / 2010-12-10 16:51
Komentarze do wiadomości: PJN chce, by komisja zbadała katastrofę.
Wyświetlaj:
() / 89.79.219.* / 2010-12-12 18:56
A czy Polak, może liczyć na lojalność u Ukraińca Pawła Kowala ?....historia uczy że nie.....to jest inna mentalność.
Wapniak / 2010-12-11 17:46 / Tysiącznik na forum
U ha..ha..ha... "Niedaleko pada jabłko od jabłoni"... Jak na początek, wcale nieźle...
Oszołomowaty / 89.229.77.* / 2010-12-10 21:39
Ha! Ha! Ha!Ha! HA! HA! Ja p*******! Chyba spodnie zabrudziłem ....! A na przewodniczącego komisji zaproponujcie Sekułę! Ha! HA! HA!!
A tak na poważnie ... ten nocnik na fotelu prezydenckim .. ten któremu teść UBek pisał/ załatwił magisterke ... to że Norwegię w UE umieścił to tam mało laptus ..ale słyszałem, ze Islandię ostatnio na konferencji prasowej w US wyrzucił z Europy. Kiedy on nas przestanie ośmieszać ? Jaki ja jestem szczęśliwy, że jednak moim prezydentem był Kaczyński .. ten wstyd jaki muszą teraz przezywać wszystkie POmidorki ...żenujący. Chyba, że faktycznie ten sam poziom jak Komórkowskiego .....
swiatowy_kryzys / 193.109.225.* / 2010-12-10 21:57
taaa kaczy twoim prezydentem - powód do dumy
błuchacha
() / 89.79.219.* / 2010-12-12 18:58
Twoja duma, to Kaczor Donald płemiel.
swiatowy_kryzys / 193.109.225.* / 2010-12-10 21:56
zaraz cie pod...rdolę do prokuratury za "nocnik na fotelu prezydenckim" i zobaczymy jak ci mina zrzednie jak namierzą twoje ip i skończy się twoje pieprzenie na forum jak ci komputer zabiorą.

a tak na serio to weź łyknij sobie pryty i idź spać bo widać że się zmęczyłeś po całym dniu p******* lęgną ci się we łbie
Oszołomowaty / 89.229.77.* / 2010-12-11 09:18
Spoko gościu!! Nie bój się - juz nam Bolek i Palikot załatwił, że publiczne nazywanie prezydenta chamem i durniem nie jest niczym i niestosownym - nie pamiętają POwskie uszęta? A publiczne określenia kurdupel, kartofel, karzeł płynące z miłujących ust guru POwskich to tylko mniejsze obelgi. Więc mój nocnik nie jest niczym nowym a czysta , soczystą prawdą .... Zbiera się to co sie sieje - stara oszołomska prawda wieczna do końca świata. A wspomnij jak na temat prezydenta urzędującego wyrażał sie nocnik Komórkowski gdy robił za POciecia na urzędzie marszałkowskim - przypomnieć też? Jest na ten przykład wśród PO gość o nazwisku Gowin, z którego ust nigdy nie słyszałem takich słów pod adresem swoich oponentów - pomimo że nie zgadzam się z nim najczęściej nigdy nie uzyje chamskiego określenia w stosunku do niego. A teraz wskaż mi w którym to miejscu nie powiedziałem prawdy o nocniku położonym przez niedojdę Tuka na fotelu prezydenckim ?
ździcho / 87.205.33.* / 2010-12-11 09:28
@Oszołomowaty i swiatowy_kryzys, tylko napiszcie, czy waszym zdaniem PJN chce zbadania przyczyn katastrofy. Bo moim zdaniem PJN chce DO ŻŁOBU, DO ŻŁOBU, DO ŻŁOBU!!! Napiszcie, że się mylę, podyskutujmy zamiast szukać zwady.
Oszołomowaty / 89.229.77.* / 2010-12-11 19:53
Ja tu żartem o Sekule a tutaj proszę:

"...Zdaniem Tadeusza Gruszki, jeżeli klub PJN rzeczywiście doprowadzi do powstania w Sejmie komisji nadzwyczajnej ds. zbadania okoliczności katastrofy smoleńskiej, to dopiero wtedy senator uzna, że ten krok nie był jedynie jedynie "PR-owskim zaistnieniem w mediach" i chęcią przykrycia konferencji w Jachrance. "Na szefa nowej komisji proponuję bardzo »sprawnego« w wyjaśnianiu wszelkich wątpliwości w komisji hazardowej jej przewodniczącego Mirosława Sekułę. POwodzenia!" - pisze na swoim blogu w Onet.pl Tadeusz Gruszka...."
Czy ja biorę udział w jakiejś farsie ...?
ździcho / 77.254.36.* / 2010-12-10 21:49

Chyba, że faktycznie ten sam poziom jak Komórkowskiego .....

Nie Komórkowskiego, tylko Jednokomórkowskiego (Pantofelka):))

Kiedy on nas przestanie ośmieszać ?

Nas? Ja tam się do niego nie przyznaję.
Jaki ja jestem
szczęśliwy, że jednak moim prezydentem był Kaczyński

Zazdroszczę Ci. W mojej opinii i jeden i drugi to NIESZCZĘŚCIE.
ździcho / 77.254.36.* / 2010-12-10 21:32
PJN proponuję zmienić nazwę, póki zjawisko jeszcze świeże na PiWSN (Pieniądze i Władza są Najważniejsze)
ździcho / 77.254.36.* / 2010-12-10 21:24

BRAWO ! POLACY KTÓRZY CHCĄ DZIAŁAĆ !

Mam nadzieję, że to co napisałeś to drwina. Otóż to jest świetny start medialny cynicznej, żądnej władzy i sławy pani prezes Kluzik.
Klub Polska Jest Najważniejsza chce powołania w Sejmie nadzwyczajnej komisji do zbadania okoliczności katastrofy smoleńskiej.

PJN dorwał się pierwszy. Zdrowia, szczęścia, pomyślności w drodze do ŻŁOBU i obrastania słoniną życzy ździcho
niezrzeszony / 2010-12-13 09:51 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Jak to PJN dorwał się pierwszy? PiS i Kaczyński jadą na tej katastrofie od 10. kwietnia. PO jest przy żłobie i utrzymuje się przy nim jadąc po PiSie. PSL ciągle gdzieś tam jest, bo potrafi się przylepiać do rządzących partii i jak to ktoś od nich powiedział 'dbają o swoich'. SLD właściwie nie wiem czemu nadal jest w parlamencie.. najwyraźniej stara gwardia wie jak się utrzymać.

No to powiem Ci ździcho, że ja byłbym gotów dopuścić do żłobu Kluzikową. Bo innych już znam i mi sie nie podobają. Ona niby też ma już swój staż przy korycie PiSu, ale może się jeszcze okazać, że ona faktycznie czegoś by dokonała.
ździcho / 87.205.196.* / 2010-12-13 11:12

Jak to PJN dorwał się pierwszy?

Nie o to mi chodzi. Chodzi mi o to że PJN NICZYM nie rózni się od PiSu, SLD etc.
No to powiem Ci ździcho, że ja byłbym gotów dopuścić do żłobu Kluzikową.

A widzisz, ja nie. To z powodu odczuwania wstrętu do karierowiczów ogólnie. Kluzik niczym się różni. Od samego początku dosiada właśnie tego najszybszego wierzchowca (katastrofa smoleńska).
ale może się jeszcze okazać, że ona faktycznie czegoś by dokonała.

A pewnie, że dokonałaby. Dla siebie. Tak jak każdy z nich, wiecznie nienażartych tłuścielców.
Natter / 2010-12-10 18:06 / Tysiącznik na forum
To powinna jeszcze powstać Komisja Senacka.
ździcho / 77.254.36.* / 2010-12-10 21:40

To powinna jeszcze powstać

Niewaznie jaka jeszcze powinna powstać. Ważne, że to PJN (świadom zatartych śladów, faktu pocięcia wraku i ogólnie zyskania na czasie) dorwał się, by KRZYCZEĆ w tej sprawie. Kolejny pasibrzuch pasący się na katastrofie smoleńskiej.
pasipasi / 87.118.126.* / 2010-12-11 12:29
Jak się zaczyna ksiażka kucharska Romow?
- Na początku ukradnij 5 jajek....
ździcho / 87.205.196.* / 2010-12-13 11:15

Jak się zaczyna ksiażka kucharska Romow?
- Na początku ukradnij 5 jajek....

To do śmiechu, czy naprawdę się tak zaczyna? Pytam, bo jeżeli to dowcip, to jest mniej niż mierny...

Najnowsze wpisy