Forum Forum dla firmDotacje

PJN postuluje szybsze decyzje sądów gospodarczych

PJN postuluje szybsze decyzje sądów gospodarczych

Wyświetlaj:
Ceneo / 83.29.103.* / 2011-09-08 19:22
Droga kanapowa formacjo polityczna pod firmą Porażka Jest Nieuchronna!!! Nie mniej istotnym problemem jest to, że danina na rzecz państwo musi być uregulowana zawsze, nawet jeżeli kontrahent nie płaci [VAT]., a wyrok umożliwia dopiero zapisanie starty w koszty.
Ale tak jest przecież od lat. Czy tego Szanowna PJN nie wiedziała jak jego reprezentanci byli przedstawicielami partii władzy, czyli PiS. Panowie trochę więcej powagi!!!
A co z błazenadą kontroli niektórych służb państwa w firmach, totalną nieufnością i brakiem zaufania aparatu skarbowego? Co z procederem pozornych darowizn firm i udziałów w nich, aby uniknąć płacenia podatków, szerokim, powszechnie znanym i aplikowanym, trwającym latami procederem? Ile na tym stracił Skarb Państwa? Kto jest winien?
Mam świadomość, że mizeria notowań w sondażach powoduje, że każdy temat do poprawy sondaży jest dobry, ale bez przesady.
Co do roli partiokracji i pejoratywnego wpływu oligarchii partyjnej na proces rządzenia pełna zgoda.
szerzej na ten temat na:
frankofil-francja-przede-wszystkim.blogspot.com
jam to ekonomista / 194.99.117.* / 2011-09-08 15:12
postulat fajny, tylko mam pytanie jakim sposobem ma się zmniejszyć 10 krotnie czas oczekiwania na wyrok?
(@) / 89.79.218.* / 2011-09-08 19:33

jakim sposobem

Przecież Migalski to błazen i kabareciarz.
To jest fakt / 83.31.34.* / 2011-09-08 14:30
Taką sytuację co do wyroków i obaw wywierania pozaprawnych nacisków z powodu politycznych wyborów stworzył obecny rząd z Płemiełem na czele. Donek nawet tego nie ukrywa. Bo chodzi mu o władzę, pomimo, że mówi iż w życiu liczy się tylko miłość. Od takiej miłości niektórzy umierają, bo nie mają wyboru. Platforma Obywatelska zbyt leniwie zabiera się za reformowanie sądownictwa, reformowanie kraju, reformowanie gospodarki. Tak też wyglądają relacje społeczne. Ludzie się poprostu boją.

Najnowsze wpisy