Forum Polityka, aktualnościGospodarka

PKP Cargo nie trafi na giełdę. Rząd nie ufa inwestorom?

PKP Cargo nie trafi na giełdę. Rząd nie ufa inwestorom?

Wyświetlaj:
Oburzony / 82.160.248.* / 2011-03-09 15:11
A ja tu widzę kolejną okazję na naszych rządzących żeby dostać sowitą kopertę w łapę!! Kto się pozbywa spółki która daje rocznie tyle zysku!!?? Zamiast inwestować i czerpać z tego zyski to te debile to sprzedają...!! A potem co? Obudzimy się wszyscy w kraju w którym już nic do nas nie będzie należało!! Wywieźć tych pseudo rządzących na taczkach! Dość okradania Polski i Polaków!!
X.X.X. / 195.238.227.* / 2010-11-22 13:56
Jeszcze trochę to będą musieli sprywatyzować sejm, coby mieć czym załatać dziurę, tylko ciekawe czy by się kupiec znalazł :)
lubie Kaczynskiego / 83.142.197.* / 2010-11-22 09:56
Wstydze sie ze jestem polakiem, głownie za sprawą trendu jaki utrzymuje się od kilku lat- prywatyzacji Polski. Rzad nie potrafi nic innego robic tylko wyprzedawać Polske, te Polskę o którą nasi przodkowi walczyli. Socznie padły bo nie było planu ratunkowego- czyżby? Teraz PKP Cargo chcieli a w nowym roku mają sprzedać ORLEN, PKP, LOT, no i otworzą się wrota dla unijnych partneró do wykupu terenó w Polsce- 7 lat od przystąpienia do Unii W koncu mija...
Wstydze sie za Tuska i jednoczesnie zastanawia mnie co kieruje spolecznistwem ze go wybieraja? Kaczynski dobrze mowil ze to piesek Putina ale i MErkel też
m-53 / 83.24.33.* / 2010-11-22 08:36
No i skończyły się gadki o prywatyzacji jako drodze rozwoju firm.
Gdyby sprzedano tylko połowę udziałów... to byłby to duży zastrzyk dla budżetu.
Polak.111 / 213.199.225.* / 2010-11-22 09:08
Nie ma co sie dziwić. Obecna ekipa sprzeda wszystko i wszystkim żeby rzekomo ratować budżet a w konsekwencji swoje notowania.

Najnowsze wpisy