Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Płaskoń: Zasady zobowiązują - tylko które?

Płaskoń: Zasady zobowiązują - tylko które?

Wyświetlaj:
Rektpr / 81.190.141.* / 2007-08-26 21:31
Temat finansow i gieldy sa tylko plaszczykiem do
inwigilacji politycznej pismakow na Money.pl, czy to
tak trudno zauwazyc?? Chociazby na podstawie
PONOWNYCH wypocin Plaskonia: kiedys n/t tarczy rakietowej i wiz, ktore nie dosc ze nie sa zwiazane ze soba to nie byly zwiazane z finansami i gielda, podobnie jak obecny, wybrany przez niego temat, nawet nIeporuszany przez podrzedne brukowce i pseudo-wolne media. No bo, co maja bilboardy Kaczynskiego to tematu finansow???Trzeba rzeczywiscie byc ograniczonym, aby tego nie zauwazyc. Ale o to plaskoniowi przeciez o to chodzi; rzucic jakis temat, narzucic kierunek myslenia a dalej juz widac ile piany jest w komentarzach jego poklaskiwaczy ponizej. No i nastepna manipulacja podrzednego pismaka udaje się: trzymanie ludzi w niewiedzy, wpajanie im jednoczesnie swojich bzdurnych teorii. W ten sposób udaje się mu tania, brukowa manipulacja. Gawiedzi; OBUDZCIE SIE I OTRZASNIJCIE! PRZESTANCIE DAWAC SIE MANIPULOWAC SOBA przez miernych pismakow typu Plaskon!
raqq / 85.222.34.* / 2007-08-26 10:46
Przeczytałem wszystkie kometarze i jaki wniosek...potrzeba 2 pokoleń żeby w Polsce ludzie znormalnieli! Żeby nie używali argumentów typu "Kaczyńscy są bee a ty to jesteś sbek" Zero merytorycznego odniesienia się do treści artykułu za to pełno złości i jadu ... i kompleksów. Ja mam tylko jeden zarzut wobec braci Kaczyńskich. Nie chcę aby Polacy patrzyli na siebie wilkiem i ziali nienawiścią a to jest ich główne osiągnięcie. Nie wierzyłem nigdy w 3mln mieszkań i inne wyborcze bzury bo wiem że kampanie wyborcze przynoszą ich wiele. Poza tym wolę liczyć na siebie niż na czyjąś łaskę a od państwa oczekuję tylko tyle żeby mi nie przeszkadzało...pomagać nie musi. No i żeby uciąć komentarze... w PZPR ani SB nie byłem, GW nie czytam a TVN oglądam równie czesto jak inne stacje.
Lachistan / 84.234.0.* / 2007-08-26 12:13
Cytat z Ragg:"Nie chcę aby Polacy patrzyli na siebie
wilkiem i ziali nienawiścią a to jest ich główne osiągnięcie." koniec cytatu. Polacy na czerwone hieny mają patrzeć wilkiem a jeżeli tego nie robią to są baranami, których hieny rozszarpią gdy tylko nie pozwolą się strzyc do kirwi. Miejsce dla czerwonych hien to rezerwat i skansen polityczny a nie poselskie ławy czy fotele w bankach i innych instytucjach. Brak potępienia komunistów i określenia PZPR jako organizację przestępczą oraz brak lustracji wymusza na polskim rządzie takie rządzenie aby nie dać się osaczyć czerwonym hienom. Polska zwycięży i biada dzisiejszym wykształciuchom czyli kundlom merdającym ogonami przed czerwonymi hienami. Polska wystawi wam hieny i kundle rachunek wcześniej czy później. Jeżeli wcześniej to rachunek będzie ma się rozumieć na mniejszą kwotę bo i mniejsze zniszczenia będą uczynione Polsce.
raqq / 85.222.34.* / 2007-08-26 13:19
Bardzo proszę zdefiniuj słowo "wykształciuch" precyzyjniej. Czy masz może na myśli osoby które poświęciły wiele lat na to aby zdobyć wiedzę, co wierz mi w państwie polskim słynącym z darmowych uczelni wcale nie jest łatwe ani tanie. Czy można się im dziwić, że mając własne zdanie trudno im się pogodzić z rzeczywistością kreowaną przez takie poglądy jak Twoje? Skoro już odpadła SB, GW, TVN to zawsze został jeszcze "wykształciuch". I zwróć proszę uwagę na to jak ja odnoszę się do Ciebie, a jakie Ty słowa kierujesz w moją stronę. Nie znasz mnie a jednak nie przeszkadza Ci to mnie obrażać ... bo przypadkiem mam odrobinę inne poglądy niż Twoje. Dlaczego odrobinę? Dlatego, że zgadzam się z tym że lustarcja była potrzebna. Rozliczenie PZPR konieczne. Jest tylko jedno ale. Teraz jest już na to za późno. Na to był czas 18 lat temu. Teraz trzeba myśleć o rozwoju a nie szukaniu winnych, dlatego że poza satysfakcją nie przyniesie to nikomu żadnych wymiernych korzyści.
Lachistan / 84.234.0.* / 2007-08-26 18:04
Wykształciuch to ktoś z tytułem powyżej mgr a jednocześnie idiota w sferze polityki. Druga kategoria wykształciuchów to lewactwo z tytułem naukowym czyli zboczeńcy intelektualni. Przykład, Pol Pot "wyedukowany" na Sorbonie przez tamtejszych wykształciuchów uszczęśliwiał bez pytania o zgodę Kambodżę. Budował komunizm a zaczął od wymordowania ludzi wykształconych (nie wykształciuchów), resztę ludzi wygnano z miast na wieś i zafundowano im new age. Powrót do jaskini z wykształciuchami na plecach. Czy Ty naprawdę tego nie wiedziałeś Ragg? Czy Ty Ragg aby docentem nie jesteś w dziedzinie interpretacji myśli Marksa i Lenina?
raqq / 87.206.7.* / 2007-08-27 08:28
Nie nie jestem ani docentem ani nie zajmuję się Leninem i Marksem. Idiota polityczny to zapewne każdy z innymi poglądami niż Ty. Niestety skutecznie mnie zniechęciłeś do dalszej polemiki z Tobą i zastosuje tu argument na Twoim poziomie: bo nie odróżniasz g od q. Miłego zbierania drewna na stosy dla kolejnych kolorów. Najpierw czerwoni potem żółci, czarni a na końcu trochę mniej różowi niż Ty.
Lachistan / 84.234.0.* / 2007-08-26 09:57
Jedyna i podstawowa zasada to taka jaką sformułowali osadnicy zasiedlający dzisiejsze USA. Dobry czerwony to martwy czerwony. Dzisiaj to powiedzenie w obliczu próby obalania pierwszego od 1939 roku rządu polskiego nabiera ponownie mocy. Należy tylko wierzyć, że czerwoną hołotę szlag trafi ze strachu i złości i ... no właśnie? Za sprawą świstków papieru, które to świstki nazywają się kartkami wyborczymi. Lawina ruszyła i nie zatrzyma jej WSI-24, PPOLSAT-y GWna, sodomici wszystkich krajów, itp. IDZIE POLSKA, CZERWONE GNIDY MYCKI Z GŁÓW!
wude / 83.28.5.* / 2007-08-26 10:36
sam jesteś hołotą! Jak można wierzyć facetowi, który reklamuje się, że zasady zobowiązują, jak on o zasadach wie tyle co i o rządzeniu. Wczoraj widziałem wiadomości na tvp1. Z nocnego posiedzienia rządu zrobili wierszyk, nie podali na jaki temat było i pomieszali z wierszykami dziecięcymi. Jak można ufać gościowi co ingeruje w tv publiczną i omamia ludzi?! hołota - dobrze powiedziałeś autokrytyku.
Obywatel_RP / 2007-08-25 14:24
widziałem taki plakat ! Był na nim dopisek pod "Zasady zobowiązują" było coś takiego "pozostało tylko sepuku". Jaka szkoda że Jarosław zwany Wielkim nie jest fanem kodeksu samurajów!
A może by tak konkurs na uzupełnienie tego hasła reklamowego PiS.
Ja mam kilka propozycji:
Zasady zobowiązują oszuści odchodzą.
albo
"Zasady zobowiązują.
Przepraszam całą Polskę."
ciągdalszy / 83.24.209.* / 2007-08-26 00:04
Zasady, honor, to słowa które działają na komucha, jak czerwona płachta na byka, a tu je jeszcze na plakatach wypisują. Wciągani z ramienia na członka pzpr, akurat o honorze i zasadach myśleli.
Kupowanie wyroków / 83.21.72.* / 2007-08-25 10:03
W samoobronie stołki dostawało sie za swiadcznie usług seksualnych. Wrocławskiem prokuratorowi apelacyjnemu zarzucono aż 14 czynów. Przyjmowane na aplikacje i posadki przyszłe prokuratorki musiały świadczyc starszym kolegom usługi seksualne !!!
Widac dobrzez ze prokuratura to burdel a prokuratorki to prostytutki ! To są te zasady o których mówi premier !

" A z gangsterami i przedsiębiorcami, którzy są gotowi zapłacić za korzystne dla nich działania śledczych, wrocławska prokuratura wiele lat żyła w znakomitej symbiozie. Przykładem może być chociażby prokurator Zbigniew Szczotka, którego na początku sierpnia zatrzymała policja. Ten prokurator, uważany za wybitnego specjalistę ds. walki z przestępczością zorganizowaną, usłyszał czternaście zarzutów: od łapówkarstwa i korupcji po wymuszanie czynności seksualnych. Trafił za kratki. Podobnie w areszcie przebywa inny z wrocławskich prokuratorów Stanisław Ozimina - podejrzewany o sprzedawanie przestępcom tajnych dokumentów. A niebawem dołączą do nich ich koledzy z prokuratury sprzedający gangsterom informacje, umarzający przeciwko nim śledztwa i najprawdopodobniej wszczynający takowe na zlecenie osób, które za pozbycie się konkurencji były gotowe zapłacić: legenda wrocławskiej prokuratury Tadeusz Majda vel "Czerwony Październik" i Zbigniew Nawojczyk.
- W obu przypadkach w najbliższych dniach zostaną uchylone immunitety prokuratorskie, w tej chwili rozważamy możliwość tymczasowego zatrzymania... "
Dosc PiSu / 83.21.26.* / 2007-08-26 09:03
Kariera przez łózko w ogóle jest popularna. Skoro tej aplikacji i prokuratorskiego stołka nie można dostać inaczej to dziewczyny musza pąłcić pupą.
disconaklepisku / 83.24.196.* / 2007-08-26 12:20
nowa wersja oglądu rzeczywistości lansowana przez tow. Łyżwińskiego i jemu podobnych. Te sprawy prostakom rzeczywiście rzucają się na mózg, ale dla postronnych widok podnieconego pańszczyźnianego jest wielce zabawny.
Handel wyrokami / 83.21.69.* / 2007-08-24 23:26
Po prostu rzad Jarusia jest taki jak zyciowy nieudacznik Jaruś.
scorpion1 / 89.78.43.* / 2007-08-24 21:43
O zasadach warto porozmawiać. Ale, aby ocenić je u innych neleży się zastanowić czy jest Pan właściwy do tego typu ocen. zaanalizujmy zasady obowiązujące w Pańskich pismaninach. Po pierwsze niejednokrotnie zwracałem uwagę, aby nie wykorzystywać imienia Boga do swoich wypocin. Bóg jest zbyt poważą instytycją aby szfować jego imieniem szczególnie w tak dennej twórczości. Wam lewakom jest to bardzo trudno zrozumieć, ale może postaracie się to w końcu zaakceptować! Po drugie. Niejednokrotnie uczestnicy forum prosili Pana abyś się przedstawił dla uwiarygodnienia osoby. Ale gdzie tam, pełna ignorancja. Jak typowy demagog z GW. Spłodzi w mękach jakiś tekst (a może jego ciotka w papilotach) i głowa w piasek jak struś. Domniemamy, że jesteś jakimś kacykiem partyjnym (uważasz że jest to nieistotne, ale istotne jest gdy mówi Kaczor bo na pewno klamie). Po trzecie obiektywność. Dzielisz scenę na dwie części: zakłamani chłopcy z PiSu i uczciwi, zacni obywatele jak Kwaśniewski, Mazowiecki, Olechowski, Wałęsa...... Niedawno byli też Tusk i Rokita ale nieszczęśnicy popadli w niełaskę Pana pismaka bo nie wzięli udziału w Ruchu na rzecz obrony demokaracji w Polsce. No i rzecz jasna Ty jako strażnik prawdy i uczciwości piszesz o zakłamanch chłopakach. Od nich wymagasz bezwględnej uczciwości podczas gdy towarzyszom lewakom wszystko dopuszczacie. Przykładem jest ocena nagrań Beger i Oleksego. Jedna wiarygodna drugi nie. Wasza lewacka socjotechnika opiera się na zaprzeczeniu uczciwości ludzi wdrażających uczciwość poprzez żerowanie na ich ułomności. To kolejna twoja zasada, UBcka, stara jak świat a raczej jak człowiek. Ale ważne że gawiedź to chwyta, ważne że przestaje wierzyć że jest prawda i sprawiedliwość.Także Panie Płaskoń mam bardzo dużo watpliwości co do Pańskich zasad i legitymizacji pańskich ocen.
Kupowanie wyroków / 83.21.69.* / 2007-08-24 23:34
Dawno w TV nie pokazywali Showmena Ziobry ! Jak skończy kariere polityczną to w TVN bedzie robił na obecnym etacie Szymona Majewskiego.
Jak jade z pracy do domu to po drodze jest 7 ogromnych plakatów Jarusia z zasadami. Ja sie pytam skad aferowicze w PiSu maja tyle kasy na kampanie wyborczą.
scorpion1 / 89.78.43.* / 2007-08-25 00:09
Twoja TVN jest do oglądania dla błaznów i innych półmózgów. Nie myśl, że dla wszystkich w tym kraju ta ubecka rozgłośnia to jakaś wyrocznia czy stacja opiniotwórcza. Nie wszyscy czekają jak zbawienia showmena Majewskiego czy Szkła Kontaktowego. Większość ludzi w Polsce stoi o stopień wyżej niż widzowie Twojej ulubionej stacji. A bez dowodów nie nazywaj kogoś aferzystą bo może i Ciebie ktoś nazwie złodziejem. Jako wychowane III RP spójrz raczej na tamte afery, poznasz wtedy właściwy wymiar tego słowa.
Bez odbioru / 83.22.209.* / 2007-08-24 22:35
Przeczytałem i momentami miałem wrażenie że czytam Trybunę Ludu. Dużo słów ,mało treści. Komuszy język. Ostre linie podziału :lewak -wróg śmiertelny, ja-prawak gość nieomylny.
Legitymizacja ocen! Coś niesamowitego. Napisane w myśl zasady :miala byc demokracja a tu każdy mówi co mu ślina na język przyniesie.
Bez odbioru / 83.22.242.* / 2007-08-25 09:58
Trybunę Ludu czytałem a i owszem . Zawsze zresztą to podkreślałem. Po prostu wówczas nic innego do czytania nie było ( świadomie pomijam literaturę drugiego obiegu gdyż w niej nie było newsów). Ponadto trzeba było wiedzieć co nam nasza ówczesna władza zamierza wyciąć. Czytając nigdy nie twierdziłem że utożsamiam się z trybunowymi treściami ( było dokładnie odwtotnie). Najgorsze jest jednak to ,że są ludzie którzy krytykując tą gazetę kednocześnie są kontynuatorami zarówno stylu jak i ( wątpliwych i marnych) treści tej gazety. Aby temat doprecyzować: czytając Twoje posty mam nieodparte wrażenia że pisze je były redaktor Trybuny Ludu.
"Są dwie Polski..." Dotychczas myślałem że jest jedna. Z jednym narodem, jednym godłem, hymnem ,stolicą ...
"Dla was naiwniaków"... Nie wiem kto naiwniak , wiem zaś kto oszołom i myślę że palcem tego nie muszę wskazywać.
Patrzę na żałosne wywody scorpiona1 i jawi mi się obraz zagubienia i oszołomstwa. Tak zachowuje się człowiek bezradny ( czy też oszukany ,w jego mniemaniu oczywiście, przez świat). Najczęściej droga takiego czlowieka wyglądała następująco: zawiódł się na komunie w której porwały go hasła narodowe , antyniemiecki i patriotyczne i w tym okresie ukształtowała się "rewolucyjna bezkompromisowość" oraz styl. Zawiódł się na Wałęsie gdyż nie doprowadził do krwawej rewolty . Ma wstręt do liberalizmu i wolności gdyż w minionych czasach wykształcił w sobie nawyk posłuszeństwa oraz potrzebę istnienia silnego wodza który wskaże cel, oraz zwolni z podejmowania decyzji.
scorpion1 / 83.24.48.* / 2007-08-25 12:13
Ha, ha, ha,.......... .Nie baw się w psyhoanlityka. Twoje górnolotne spostrzeżenia nie mają żadnego zastowania do mojej osoby. Całkowita klapa Panie Bez odbioru. Natomiast mój tekst był skierowany do pismaka Płaskonia i jest to próba oceny jego "twórczości". Skoro on ocenia jego również można ocenić, Pan już wysuwasz pochpnie wnioski (w dodatku całkowicie nie trafione) odnośnie mojej osoby bo śmiałem ocenić redaktorzynę. Oceniam tego gościa od conajmniej roku, a on jest jaki był.
Bez odbioru / 83.22.242.* / 2007-08-25 12:32
Tu nie ma nic do "śmiacia". Histeryczny śmiech bądź odbijanie piłeczki to nie ja tylko on ( w tym przypadku red. Płaskoń) stanowi często potwierdzenie postawionej tezy. Nie bierz też tak wszystkiego do siebie. Scorpion1 to nie pępek świata a i w oszołomstwie też jest conajmniej kilku mocniejszych od Ciebie. Wróć do mojego ostatniego tekstu a byc może zauważysz jak pisałem "Najczęściej droga takiego człowieka..." a nie Scorpion1 był...Ot to opis pewnego modelowego życiorysu z którego jednak z pewnością niejedno do Ciebie pasuje.
Twoja ocena "redaktorzyny',jak nazywasz red. Płaskonia , nie interesuje mnie zupełnie. Ani on mi brat ani swat. Ja polemizuję z Tobą gdyż nie mogę przejść obojętnie nad stekiem bzdur , fobii i frustracji które wylewasz na tym forum .
scorpion1 / 89.78.43.* / 2007-08-25 18:17
No więc dokładnie które zdania są stekiem bzdur z oceny pismaka?
Bez odbioru / 83.22.190.* / 2007-08-25 21:33
Sorry Scorpion1.Nudzi mnie taka polemika. Ten stek odnosi się nie tylko do ostatniego artykułu lecz do całokształtu. A przecież niejednokrotnie wskazywałem te bzdury. Czy mam je ciągle przypominać? Dzisiaj tez wskazałem (choćby debilizmy o dwóch Polskach). Jak temat Cię tak ciekawi to przeczytaj sobie jeszcze raz to co dzisiaj pisałem. Życzę dobrej nocy.
Byś / 83.26.245.* / 2007-08-26 20:58
No i nie wracaj. Takich bzdur dawno już nie musiałem czytać.
scorpion1 / 89.78.43.* / 2007-08-25 00:12
Tylko tyle twój łeb mógł wymyśleć. Nie za dużo.
cheapczad / 2007-08-24 16:31 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Regulamin forum
Handel wyrokami / 83.21.46.* / 2007-08-24 16:26
Jarus dobrze chciał ale zawsze wyszło mu odwrotnie.

Pamiętacie jak dowcipniś przysłał kartoflowi trzy kulki - dla kici Alika, mamusi kartofelka i Kartofla. Łacznie w szukanie dowcipnisia zaangażowano z prokuratur apelacyjnych i okręgowych, policji, CBŚ, ABW i innym prawie 300 osób do poszukiwań. I Co ?. Kupa. Po cichu umożono śledztwa. Dowcipniś z "Układu" okazał sie sprytniejszy i mądrzejszy niż całe śmieszne, lipne państwo.

A pamietacie jak prokuratira miała ścigac niemieckiego dziennikarza za Kartofle hihihih hahah ura hłe hłe hihihi
Niemieckiego hihihih hahah hihihih
Niemcy gardza polską i mają racje

No i ta sprawa Mazura Amerykański sedzia zrobił Zeru i Kartoflowi kupe na głowe !!!
wezyzyr / 212.76.37.* / 2007-08-26 14:43
Niemcy gardza polską i mają racje
tak to symptomatyczne dla pewnej grupy osób, bez komentarza.
wczoraj / 2007-08-24 15:47 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
po tylu bredniach i klamstwach co pan premier wypowiedzial publicznie, polityk w panstwach o dojrzalych demokracjach sam by sie podal do dymisji, nie mowiac juz ze pozostalby be szans na reelekcje
panu premierowi dziekuje za kolejne lekcje demokracji (?)
a320 / 80.68.235.* / 2007-08-24 13:10
1. Znajdź jakiś kraj, w którym nieszczęśliwi obywatele tęsknią za silnym przywódcą.
2. Zorganizuj „jądro” składające się z twoich starych druhów, którzy pójdą za tobą w ogień, a którym też marzy się władza i uwielbienie tłumów. To muszą być „czyści ideowcy”
3. Pracuj u podstaw. Gromadź wokół „jądra” zastępy ludzi żądnych sukcesu, ambitnych, młodych albo tych, którym się nie powiodło. Unikaj jak ognia indywidualistów i tych co mają już autorytet. Jednym zdaniem: szukaj ludzi zdolnych … do wszystkiego.
4. Bądź przywódcą, staraj się nie zmieniać zdania, a jak zmieniasz to się nie tłumacz, a jak musisz się tłumaczyć, możesz mówić wszystko byle tylko nie przyznać się do najmniejszego nawet błędu.
5. Schlebiaj motłochowi i gawiedzi. Kieruj groźby w kierunku inteligencji i bogatych i nigdy nie przechodź na ich stronę.
6. Wygraj wybory.
7. Rozdawaj stanowiska po uważaniu, nawet skończonym idiotom. Niech wszyscy widzą, że jedyną drogą do sukcesu jest wierność.
8. Dziel się swoim sukcesem ze swoimi i broń ich. Niech myślą, że mogą stać ponad prawem.
9. Wykorzystuj wszystkie dostępne prawem środki do umacniania władzy. Nie przejmuj się nikim i niczym.
10. Ograniczaj niezależność innych. Do każdej nowej ustawy dopisz: „Z ważnych przyczyn społecznych odpowiedni minister może decydować o wszystkim”. Wykorzystuj ten zapis bez umiaru.
11. Stwórz policję polityczną i postaw na jej czele najgłupszego przedstawiciela „jądra”.
12. Policja ma zbierać „haki” przede wszystkim na „swoich”.
13. Wiedz, że gdy zabraknie stanowisk, twój dwór będziesz mógł utrzymać tylko dzięki „hakom”.
14. Pamiętaj, każdy, kto nie ma realnej mocy, może cię pocałować w d., więc nie przejmuj się krytyką.
15. Unikaj jak ognia niepopularnych decyzji.
16. Zwalaj wszystko na innych, tłum w zarodku wszelkie frakcje.
17. Nawet jak nie wszystko się uda i przegrasz następne wybory, będziesz w stanie skutecznie popier… szyki następcom, a bałagan, którego narobisz w gospodarce zapiszą na konto następnego rządu.
18. Jeszcze powrócisz w glorii i chwale na szczyt
dobredobre / 83.29.33.* / 2007-08-24 13:24
Facet!! Po co opisujesz swoje doswiadczenia z czasow kiedy byles w PZPR?
Pisz na biezacy temat
rozwado / 2007-08-24 13:41 / Tysiącznik na forum
Co za roznica, ci sami ludzie, te same metody.
dobredobre / 83.29.33.* / 2007-08-24 13:47
Masz racje. Ci sami ludzie. W dawnych latach PZPR wysokie funkcje piastowali Michniki Mazowieckie i ich towarzysze, czyli rodzice ideowi obecnych przywodcow SLD (w duzej mierze Platformy rowniez)
KAP / 162.27.160.* / 2007-08-24 15:46
jasne, Michnik byl 1szym sekretarzem PZPR , a Mazowiecki wprowadzil stan wojenny...
wezyzyr / 212.76.37.* / 2007-08-26 14:44
michnik był synem komuchów z PPR i bratem zbrodniarza z SB. Nie musiał juz być 1. sektetarzem
Wyborca / 80.53.15.* / 2007-08-24 11:54
Zasady PISu sa proste.Punkt 1:Mamy zawsze racje.Jesli nie wiesz kto ma racje,patrz punkt pierwszy.
czeczenia wolna / 79.187.37.* / 2007-08-24 13:10
juz zostałes przekonany, że czesław Kiszczak jest Człowiekiem Honoru ?
to zfuduj sobie ciacho najlepiej bezę , chyba potrafisz jeść bezy ?
KAP / 162.27.160.* / 2007-08-24 15:47
rzeczywiscie siedzisz w czczenii?
dobredobre / 83.29.33.* / 2007-08-24 12:35
W slowie "Wyborca" brakuje literki "z" po "c"
titania / 83.7.200.* / 2007-08-24 11:44
co z tanim Państwem?
zastawsięapostawsię / 83.24.227.* / 2007-08-24 17:48
zapytaj jak spłacisz własny mieszkaniowy kredyt !
KAP / 162.27.160.* / 2007-08-24 11:43
Zasada jest jedna. Jest nia WLADZA REALNA i DLUGOTRWALA, a nie jakas ulomna i niecalosciowa. Ta zasada obowiazuje. Tej zasadzie podporzadkowana jest dzialanosc Kaczynskiego. Wbrew tej zasadzie jest cokolwiek jej przeszkadza. Oczywiscie, ze niektóre rzaczy po drodze nie udaja sie, zdarzaja sie wpadki, niezorientowanym wydaje sie ze Kaczynski lamie zasady. To sa jednak inne zasady. To nie jego wymiary wartosci. Konekwnecji w relalizowaniu zasady REALNEJ WLADZY Kaczynskiemu odmówic nie sposób. Pytanie nastepne: czemu ma sluzyc DLUGOTRWALA REALNA WLADZA? Ma ona sluzyc utrzymaniu wladzy. Jak mozna sie utrzymac pewnie przy wladzy w sposób relany i dlugotrwaly? Majac wplyw i kontrole na wszystko istotne. Stad REALNEJ i DLUGORWALEJ WLADZY sluzy PELNA KONTROLA. To sa zasady, I tym zasadom czlowiek z czarno-bialego plakatu pozstaje wierny. Glosujac na jego partie glosujemy rzeczywiscie na ZASADY. NIe maja one niec wspolnego z prawda, przyzwoitoscia czy czyms rownie niepraktycznym.
wude / 83.28.70.* / 2007-08-24 11:12
W zupełności się zgadzam z p. Płaskoniem. Po zobaczeniu reklam pisu w tv wybuchnąłem śmiechem: "bandyci boją się policji:):):)", "spadło bezrobocie(jak 30% Polaków za granicą to ja się nie dziwię:)" i najlepsze: "Halinka wyjechała na kolonie:):):)".
Oglądając wiadomości nie wiem czy mam się śmiać czy płakać.
W zupełności się zgadzam z p. Płaskoniem. Po zobaczeniu reklam pisu w tv wybuchnąłem śmiechem: "bandyci boją się policji:):):)", "spadło bezrobocie(jak 30% Polaków za granicą to ja się nie dziwię:)" i najlepsze: "Halinka wyjechała na kolonie:):):)".
Oglądając wiadomości nie wiem czy mam się śmiać czy płakać.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy