Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Platforma komunikacyjna dla firmy

Platforma komunikacyjna dla firmy

magas / 2009-05-14 13:25
Witam,

Zapraszam Państwa do przetestowania nowej platformy komunikacyjnej intraOut - idealne rozwiązanie dla współczesnego biznesu.
IntraOut daje możliwość:
- korzystania z niezawodnego e-maila, kalendarza z możliwością współdzielenia go z innymi użytkownikami, wewnętrznego komunikatora, połączeń głosowych, wbudowanego klienta VoIP umożliwiającego zawsze darmowe rozmowy z użytkownikami, wygodnego dzielenia plików
- łatwego dostępu do potrzebnych informacji – nawet bez konieczności używania komputera, możesz używać dedykowanego urządzenia mobilnego
- zdalnego zarządzania informacją i komfort wysokiego poziomu bezpieczeństwa
- uporządkowania informacji – nie tylko tej zawartej w poczcie elektronicznej, kalendarzach, plikach, ale nawet tej, docierającej ze świata (IntraOut organizuje ją dla Ciebie dzięki kanałom RSS)
- pełnej synchronizacji z firmowym serwerem pocztowym bez konieczności jakichkolwiek działań ze strony użytkownika
- obniżenia kosztów
- pełnej kontroli.

Warto się przyjrzeć temu rozwiązaniu.
Wyświetlaj:
Koomórkarz / 212.76.63.* / 2009-05-17 16:00
Interesuje mnie czy te maile, kalendarze oraz kontakty są synchronizowane z biznesową komórką (mam Active Sync). Ja mam panienkę co odbiera telefony i ustawia mi spotkania z klientami. Zależy mi, aby ona mogła mi zmienić kalendarz tak. abym ja dostawał informacje na telefon automatycznie. Tak torchę pdobnie jak to ma Blackberry?
Mailas / 85.222.86.* / 2009-05-14 19:34
A jak to się ma np. do MS Exchange servera?
magas / 2009-05-15 11:17
System jest w pełni kompatybilny z MS Exchange, wspiera wszystkie funkcjonalności w tym oprogramowanie Outlook i konektor MAPI. Istnieje możliwość przetestowania i skorzystania z wszystkiego co oferujemy po kontakcie drogą elektroniczną z działem bok@intraout.pl

Najnowsze wpisy