Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Po I półroczu Polkomtel miał ponad poł miliarda złotych zysku

Po I półroczu Polkomtel miał ponad poł miliarda złotych zysku

skomentuj
Wyświetlaj:
pietro / 212.2.99.* / 2006-08-13 15:56
Polkomtel ustala wysokie ceny a potem ma zysk
LP / 83.135.153.* / 2006-08-12 09:59
To naprawde ładnie brzmi :"EBITDA Polkomtela wyniosła w drugim kwartale 602,5 mln zł "?Czyżbyśmy znowu wracali do czasów propagandy fałszywych SUKCESóW rozwoju GOSPODARKI?- świadomie zapominając zdrową zasade :Nie cel uświęca środki ,a ważne w jaki sposób doszło się w kosztach społecznych do jakich celów.
CZY TA "DROGA" to jest TO SETNO SPRAWY !!!
Dlaczego POLSCY Eksperci Gospodarki dopuszczają formy wynaturzeń prowdzenia BIZNESU na zasadzie tworzenia FORMY EKSTREMALNEGO WYZYSKU klijenta -obywatela tego kraju.Takie Formy OFERT jakie są w naszym kraju potwierdzają tylko że zostalo stworzone fałszywe prawne ELDORADO MONOPOLU OPERATORóW bez poszanowania GRANIC UCZCIWOśCI w stosunku do KLIJENTA. W takiej formie w jakiej to funkcjonuje w POLSCE mie ma racji bytu funkcjonować w każdym innym wysoce rozwiniętym kraju kapitalistycznym- Czy wiecie dlaczego?
TEN SYSTEM W TEJ FORMIE potwierdza tylko dwie zasady :
-CEL uświęca środki jako forma biznesu w Polsce tworzące fałszywe dysproporcje społeczne.
-dopuszczenie w tej formie funkcjonowania systemu jest potwierdzenien krótkowzroczności widzenia tworzenia się BIZNESU odrzucający całkowicie odpowiedzialność skutków społecznych i gospodarczych tej POLITYKI -RABUNKOWEJ.
skomentuj

Najnowsze wpisy