Forum Polityka, aktualnościKraj

PO i Tusk dalej przewodzą w politycznej stawce

PO i Tusk dalej przewodzą w politycznej stawce

Wyświetlaj:
tade / 83.2.33.* / 2009-12-30 09:28
Swego czasu nie tak dawno „Ja nie chcę ale muszę „ miał około 12 milionowe poparcie i nagle
został z garstką zwolenników. „Słoneczko” Ty moje nie cieszysz się zbyt wcześnie, sondaże
są tylko liczbami na papierze.
JanuszPOlikot / 2009-12-30 10:18 / Tysiącznik na forum
Jak widać na załączonym zdjęciu media dwoją się i troją aby dodać punktów Tuskowi.....
Typowe socjotechniczne ujęcie jak za czasów PRL (Słynny gdański piłkarz Donaldinio w pozie wybawcy narodu na mapie ociekajacej krwią Europy)
Oczywiście w Polsce wszystko jest OK ...służba zdrowia ,sądownictwo ,szkolnictwo ,infrastruktura,bezrobocie,budownictwo mieszkaniowe itp.
Gdyby np. w Niemczech była taka sytuacja jak u nas, to nie była by tam recesja ale katastrofa gospodarcza!
Jak widać polscy emigranci głosują za dobrobytem zachodnim i nie mają zamiaru tutaj wracać.
Ciekawe czy to jest ujęte w tzw sondażach POparcia?
jan kowalski / 2009-12-30 09:09 / Tysiącznik na forum
tutaj mozna się dowiedzieć ciekawych rzeczy:

http://markd.pl/?p=18
socjalizm rządzi / 88.199.162.* / 2009-12-30 08:37
już tak gdzieś kiedyś słyszałem.. w 2005 roku bodajże, jak wyszło każdy wie.

czy lepiej? chyba nie, gorzej też na pewno nie. Jedno jest p[ewne INACZEJ niż wyrokowały sondaże - chciałbym zauwoażyc że marginesu błędu nie podają w takich sondażach już wogóle - bo po co.
musicom / 91.94.22.* / 2010-01-01 21:43
Nie pomogą żadne sztuczki z sondażami które mają podkręcać atmosferę popularności obecnie rządzących , nic z tego to sie tym razem nie uda , chyba tylko ktoś nie normalny zagłosuje na tą ekipę skorumpowanych pseudo polityków , wystarczy samemu przeprowadzić swój prywatny sondaż np. ze znajomymi i przypadkowo spotkanymi osobami , to zobaczyłem ile wyzwisk i przekleństw pada pod ich adresem , szkoda że tego nie zauważają , bo tak reaguje ponad 95 procent pytanych , ale mam nadzieję ze to w nie dalekiej przyszłości odczują na własnej skórze
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy