Forum Polityka, aktualnościGospodarka

PO: Odrzucenie projektu o odpowiedzialności urzędników to skandal

PO: Odrzucenie projektu o odpowiedzialności urzędników to skandal

Wyświetlaj:
promise / .* / 2005-06-04 09:23
normalni ludzie i przedsiębiorcy ponoszą pełną odpowiedzialność za swoje błędne decyzje i nikogo to nie paraliżuje, normalny człowiek musi sie zastanowić zanim podejmie decyzje. wszyscy wobec prawa powinni byc rowni. urzednicy to nie swiete krowy, jak sa niekompetentni to niech szukaja innej pracy.
Hipek równi wobec prawa.. / .* / 2005-06-04 06:30
Przecież instynkt samozachowawczy nie pozwoli urzędnikowi żeby decydował o wsadzeniu samego siebie za kraty! Mam wyrok w sprawie karnej w której sędzia umarza postępowanie przeciw urzędnikom popełniajacym przestępstwo uzasadniając to cyt."..nie można karać urzędnika za przestępstwo, bo prowadziło by to do paraliżu władzy.." sędzia był chyba sparaliżowany ze strachu !! HEHEHE, a odrzucenie projektu to dopiero objaw paraliżu....
tak sobie gadam / .* / 2005-06-06 09:53
u nas w kraju sa równi i równiejsi, sądy nie sa sprawiedliwe, a prawo broni bandytów i złodzieii, to wie nawet moje 5 letnie dziecko, juz dawno mówiłem , taczki w garść!!!!
Ga-Ga chwła bohaterom / .* / 2005-06-03 21:51
Hmmm nowi kolesie nie doszli jeszcze do władzy a juz próbuja wrabiać ludzi. Przecież od dawna wiadomo, że jeżeli urzędnik nie wykona polecenia ministra, podsekretarza czy jeszcze innego takiego (nadanego z klucza politycznego) to ma jasne ultimatum - ulica i tyle. A jeżeli wykona (błedną decyzję) to wtedy i tak apratczyki wszelkiej maści będą kryci - przecież i tak to urzędnik zapłaci za "błędną" decyzję wydaną na polecanie np. prokuratora generalne RP. Koń się śmieje, a właściwie to już umarł ze śmiechu ...
j 22 / .* / 2005-06-03 17:26
dla towarzyszy ważniejszy jest elektorat niż dobre prawo

Najnowsze wpisy