Forum Polityka, aktualnościPolityka

PO: PiS już szuka na nas haków

PO: PiS już szuka na nas haków

Money.pl / 2007-09-05 09:14
Komentarze do wiadomości: PO: PiS już szuka na nas haków.
Wyświetlaj:
KAP / 162.27.9.* / 2007-09-05 12:32
oczywiscie ze szukaja haków. Prawo gospodarcze jest niespojne i skomplikowania, skad mozna doczepic sie nawet do godzin delegacji w kosztach. Z reszta w wielu wypadkach wazny jest nacisk psychologiczny przez wzywanie do wyjasnien czy naslanie paru kontroli blokujacych dzialanosc gospodarcza na jakis miesiac. jak masz kontrahentów i do nich pojda kontrole a do tego masz kredyty na obrót to cie poloza bez zadnego aktu oskarzenia.
JERYCHO zagra wam / 79.187.37.* / 2007-09-05 11:33
schetyna co pękasz ? taka uczciwa partia wszyscy wasi członkowie to interes Polski traktuja jako nadrzędną dyrektywę.
Jeśli macie tak wspaniały program dla Polski to wygracie, jutro Bąbińska ogłosi, ze jesteście liderem sondaży, spokojnie, boicie sie wyborców !
No to może jeszcze raz Nocna Zmiana
poldar / 83.29.145.* / 2007-09-05 11:10
BOJą SIę TYLKO CI CO MAJą COś DO UKRYCIA A WY MACIE SIę CZEGO BAć!!!!
cert / 83.14.33.* / 2007-09-05 11:20
heh słusznie zauważyłeś boją się tych haków bo mając coś na sumieniu
antyPiSuar1 / 198.155.189.* / 2007-09-05 15:18
Do cert: heh.. oczywiście PiS boi się komisji w sprawie intrygi CBA...
antyPiSuar1 / 198.155.189.* / 2007-09-05 11:06
Metody PiS? Oskarżyć medialnie człowieka np. o pedofilię Tymochowicza... to nic, że nic nie udowodniono podejrzenie zostanie... tak niszczono ludzi za stalina. Każdy był potencjalnie winny kwestia tylko kiedy wodzowi się odwidziało to człowieka najbardziej nawet zaufanego zamykał lub likwidował bo mu po prostu zarzucił, że jest wrogiem ludu (u nas że należy do układu).

Ludzie czy wy tego naprawdę nie widzicie?

O paradoks najgorzej na tym wychodzą PiSowcy i inni z rządu np. Zawisza, Jurek, Marcinkiewicz, Kaczmarek, koalicjanci Lepper, Giertych itd. itd.

Kaczyński wszystkich traktuje równo tzn. instrumentalnie. narzędzie "zużyte" lub niepokorne idzie w odstawkę. Ten człowiek uprawia politykę dla siebie samego. Wyborcy to też tylko narzędzie.
renatka / 79.187.37.* / 2007-09-05 11:39
przeciez tan jego komputer był namierzony służby w Europie, to była akcja ogólnoeuropejska na pedofili. Nie słuchasz , czy nie chcesz słuchać, a że nie ma na dysku to nawwet 5 latek potrafi kasować.
Pamietam wrzawę w sprawie tego profesora, a Szef Poznańskich Słowików, też mega wrzawa. I co ?
antyPiSuar1 / 198.155.189.* / 2007-09-05 14:57
Do renatka; Oj renatko więc zapytaj 5 latk czy tak łatwo coś z dysku usunąć. Acha, jeśli myślisz, że to przeciągnięcie pliku na ikonkę KOSZ to ja się poddaję i nie polemizuje juz z tobą.
rozwado / 2007-09-05 12:24 / Tysiącznik na forum
To jest kretynski argument. Kolejna sprawa: nie ma dowodu, ale facet idzie do wiezienia. Gdzie respektowanie praw czlowieka, habeas corpus, domniemanie niewinnosci,. jakim prawem prokuratorzy wydaja nakazy aresztu bez sadu? czy ci mozg wyprali do tego stopnia, ze juz nic nie dostrzegasz?
akimone / 83.29.175.* / 2007-09-05 20:28

Gdzie respektowanie
praw czlowieka, habeas corpus, domniemanie niewinnosci,.
jakim prawem prokuratorzy wydaja nakazy aresztu bez sadu

Nie nakaz aresztu, tylko nakaz zatrzymania i doprowadzenia w celu przesłuchania o pardon, wyjaśnienia jakiejś niejasności.....:) tyle że zwykli ludzie idą do tymczasowego aresztu na początek na 3 miechy............a ci...???
akimone / 83.29.175.* / 2007-09-05 20:38
3 miesiące tymczasowego aresztu-na czas śledztwa, ponieważ istnieje obawa matactwa, zastraszania świadków..itd. Znam z własnego doświadczenia, bo byłem w tymczsowym areszcie przez prawie 6 miesięcy jakieś 5 latek wstecz....... a uniewinnili mnie dopiero na początku tego roku! To nie rozgrywki polityczne tylko nasze pokopane dziurawe prawo daje takie możliwości.
marek 19-53 / 83.24.35.* / 2007-09-05 09:25
KAPITALNE !!!

Medialne tworzenie kolejnego zagrożenia by nie rozwiązać parlamentu.

Przeczytajmy dokładnie uzasadnienie:
Odsunąć rząd by nie zdążył znaleźć haków !!!
A może odsunąć rząd by nie wylądować w pudle za machlojki ???
Facet o czystych łapach haków się nie obawia.
marzycielka / 62.40.81.* / 2007-09-05 21:20
ale szum w mediach jest i sondaże ida w górę, wygrywa sie tak wybory
antyPiSuar1 / 198.155.189.* / 2007-09-05 10:34
Do marek 19-53; tak mareczku też uważam, że jakby PiS miało czyste sumienie to komisje do intrygi w CBA by nie blokowało. A tak wiedzą, że kiedyś wyjdzie na jaw, że Białorusią już właściwie IV RP była ale liczą, że omamią jeszcze przed wyborami paru idiotów więcej.
talibowie / 79.187.37.* / 2007-09-05 11:46
widzę , że jsteś biegły we wszystkim, odpowiedz dlaczego speckomisja nie chce wezwać krauzego na przesłuchanie, no wiesz >grubego Rycha, największego płatnika< ?
Dlaczego nie zadała pytania Kaczmarkowi o te dokumenty na ta mega aferę na 12 miliardów złotych , co dostał od Netzla tego dnia w mariocie.
Speckomisja ustaliła , że kaqczmarek przyjechał o pólnocy do Mariotu aby sobie pochodzic po korytarzach na 40 pietrze. W Poslce dziąła securitate i stazi powiedział poseł PO szef speckomisji. Może mają siedzibę na tym 40 pietrze bo poseł Graś nie powiedziła gdzie one sa.
antyPiSuar1 / 198.155.189.* / 2007-09-05 13:26
Do talibowie: Człowieku dlaczego rozmowa Begerowej z Lipińskim została opublikowana w TV i PiS nie widzi w tym nic złego, że padają propozycje sponsorowania z sejmowych pieniędzy?

kaczmarek, Netzel był mianowany przez PiS, lepper, Giertych premierami w rządzie PiS. Gdy ktoś jest już użyty bez to nagle się go pozbywa PiS i udaje dziewicę? Koleś na głowe upadłes jeśli myslisz, że taki kit da się ludziom wciskać.

Wiesz jakie są konsekwencje 2 lat tego rządu? stworzenie układu Lecha i Jarosława Kaczyńskich. Teraz udają wielkich rozczarowanych? Żarty? Ile masz latek chłopczyku? To jest kompromitacja premiera i prezydenta i oni biorą odpowiedzialność za skład i poczynania rządu. Inaczej to Stalin i Hitler powiedzieliby, że oni własnoręcznie to nikogo nie zabili, tak? PiSiory mają pokrętne umysły
ter / 83.14.33.* / 2007-09-05 13:46
jesteś typowym zwolennikiem PO nie umiesz inteligentnie dyskutować tylko potrafisz innych obrażać a i z tego co czytam twoje wypowiedzi to samodzielnie też nie potrafisz mysleć powtarzasz utarte frazesy z GW i Polsatu. Popatrz sobie na wskażniki gospodarcze na stope bezrobocia jak spada i pomyśl samodzielnie dlaczego tak się rozwija nasz kraj
antyPiSuar1 / 198.155.189.* / 2007-09-05 14:54
Do ter: Kolejny debil... wskaźniki gospodarcze mają mi pokazać ile ustaw gospodarczych przygotował PiS? A przyczyna spadku bezrobocia to wyjazdy Polaków na wyspy brytyjskie (około 2ml) ludzi. Zapytaj się Gilowską albo obejrzyj posiedzenie sejmu na którym sama ubolewała, że nie udało jej się ustaw wprowadzić. Ech chłopie ja bym naprawdę nie chcial was pIsiorów obrażać ale wy sami robicie z siebie idiotów. ja nie wiem jak do was mówić? I te wskaźniki i wskaźniki... Człowieku czytaj jakiekolwiek informacje finansowe ze świata i o tym, że koniunktura światowa, że Polska weszła do UE i kapital napływał i napływa. Poczytaj też o tym, że finansiści tak naprawdę cieszyli się, że kaczyński nic ale to nic dla gospodarki nie zrobił bo ony by tylko jedno mógł zrobić... r.o.z.p.i.e.p.r.z.y.ć ją w czasie najwyższej koniunktury.

Powiedz mi kolego gdzie ten pakiet kluski sztandarowy PiSu gdzie? Gdzie to jedno kienko? Gdzie ustawy co budownictwo miały rozkręcać/ Powiedz gdzie ustawy o Euro 2012? No ręce opadają jaki tupet ma PiSior jeden z drugim. "rzyczepiło się gówno do okrętu i krzyczy płynę" albo ta parada wojkowa i pokazy, że niby co PiS ma wspólnego z pokazywanym uzbrojeniem? Albo autostrady, które otwier, że niby kiedy zaczęto budowy? No jak ja mam z debilem rozmawiać przecież ty od podstawówki powinieneś zacząć tę debatę ze mną...
ter / 83.14.33.* / 2007-09-06 08:28
Powtarzasz za wyborczą te frazesy myśl samodzielnie
antyPiSuar1 / 198.155.189.* / 2007-09-06 13:08
Do ter: co ja mam z tobą dyskutować jak ty zamiast mnie zapytać co czytam to sam wiesz lepiej... i taki jest właśnie PiSior...
a320 / 80.68.235.* / 2007-09-05 10:32
Regulamin forum
z82 / 157.25.157.* / 2007-09-05 10:19
Popatrz na przykład Tymochowicza. Czy Tymochowicz musiał coś zrobić złego, aby PiS zrobił z nim aferę? W świat poszedł sygnał, że Tymochowicz ma związki z pedofilami, a facet jest czysty jak łza.
W ten sposób mogą wejść do każdego domu, zrobić rewizję, zniesławić, zastraszyć. I co ciekawsze powoływali się na informację z Niemiec, a takiej informacji na Tymochowicza nie było.
Załatwią kandydatów z PO w podobny sposób. Mają na pewno jeszcze inne równie dobre pomysły.

Co do haków i machlojek, to nie bądź smieszny. To nie jest tak, że w PO sami oszuści a w PiS sami uczciwi. Albo jesteś z PiS albo jesteś nawniakiem i propagandziści z PiS namieszali ci w głowie.

Jeśli PO nie stworzy rządu technicznego to nie ma żadnych szans w najbliższych wyborach. Przegrają na własną prośbę. PiS wygra na 100%. Mogę się założyć o dowolne pieniądze.
mś / 193.151.55.* / 2007-09-05 09:14
Przewidywania to dobry sposób na alibi.
marzycielka / 62.40.81.* / 2007-09-05 22:26
Nie jestem zwolennikiem żadnej partii. Przez te 2 lata wyrobiłam sobie zdanie o Panach Kaczynskich. i ich partii. Wg mnie Panowie Kaczyńscy są chorzy na władzę i smiem twierdzić , że absolutna. Jak wiadomo, nie wygrali wyborów wiekszosci, nie udało sie stworzyć koalicji PO-PiS, więc utworzyli koalicje PiS, LPR i SO,/ tym koalicjantom mozna było dac resortowe "ochłapy" a kluczowe dla siebie/ porządzili i wywalili Marcinkiewicza - Leppera tez wywalili a jednak nie wywalili , Gilowską , /tu sie okazało , że nie było podstaw/-Ile to było zrywań , koalicji juz nie jestem w stanie sobie przypomniec.Sami wiecie ile nie będe sie rozpisywac. Wg mnie plan był taki - Twórzmy koalicje jako taka, a póxniej cos sie wymysli i wymyślili w myśl haseł prawo i sprawiedliwość.Ach zapomniałam wcześniej utworzyli CBA. Zgodnie z założeniem pokazowe aresztowania, medialne wypowiedzi o korupcji, /lekarz/ , trochę ciszy i bomba Lepper, Kaczmarek itp. dla pokazu medialnego./ nie bronie ich/ . Sami wszyscy doskonale wiedzą jak to było i jest. Nagonka na prokurature i konferencja w piatek prokuratury, sobota Ziobry, efekt medialny murowany jak to oni nie zwalczaja korupcji. Sondaże ida w górę, jescze troche pokazówki i omamia co glupszego obywatela/ bardzo ich przepraszam za okreslenie/ .trochę statystyki o wzroście gospodarczym, zmiejszeniu bezrobocia itp. ,troche /może mocno/ medialnej informacji o korupcji i wybory wygrane.- jeżeli ne w wiekszosci to powróci scenariusz z ostatnich 2 lat. Co prawda pisałam to chaotycznie , ale wg mnie to nie były rządy tylko 2 letnia kampania wyborcza.To moze sie powtarzac w wydaniu PiSu az do momentu wygrania w 100 % wyborów PiS i w tym momencie wracamy do roku 1980 , gdzie rządzi jedna partia .a gdzie w tym wypadku jest demokracja ?.PiS ma bardzo dobrą metode informowania przez media o korupcjach, aferach - a gdzie informacje o mądrych ustawach, programach , wspaniałych hasłach wyborczych, programach kluski, budownictwo, autostrady, słuzba zdrowia, szkolnictwo, Euro 2012, emerytury i wiele innych waznych spraw dla Polski i Polaków, to zostało zepchniete na dalszy plan / bliżej nie okreslony/, Wyborcy nie dajcie sie omamić hasłami, sloganami, populistami, medialnymi informacjami/ jakie mamy teraz/, lecz wybierajmy osoby , które naprawde chca cos zrobić, wybierajmy mądrze i rozwaznie nas polaków nie stac na marnotrawstwo cięzko zarobionych pieniedzy - przeciez to są nasze pieniądze, my im płacimy i oni sa dla nas a nie my dla nich , Pod rozwage w wyborach nie dajcie sie zbałamucic . Czytałam wiele komentarzy i wiele obraźliwych słów jak na PiS tak na opozycję , obrażających osoby inteligentne, wykształcone i nie wykształcone/ inteligencja , kultura nie idzie w parze z wykształceniem, to na marginesie/ i jestem mocno zawiedziona "fanatyzmem politycznym" i tak po prawdzie to nie bardzo jest na kogo głosować, przepraszam za chaotyczność wypowiedzi

Najnowsze wpisy