Forum Polityka, aktualnościKraj

TVP szukała haków na Platformę

TVP szukała haków na Platformę

Money.pl / 2007-11-29 08:55
Komentarze do wiadomości: TVP szukała haków na Platformę.
Wyświetlaj:
mś / 193.151.55.* / 2007-12-05 12:08
Raczej niech się zajmą poszukiwaniem innych źródeł w pozyskiwaniu środków na utrzymanie instytucji państwowej, a szczególnie na wynagrodzenia i odprawy dla inspirujących pracę w godzinach pracy, a nie bazować na łatwiźnie, czyli obowiązkowym, legalnym haraczu zabieranym od obywatela. Każdy tak by umiał utrzymać instytucję. Jest wiele instytucji państwowych, którzy nie mają błogosławieństwa przez ustawodawcę - obowiązkowej składki na korzystanie z usług tej placówki. Odrobinę sprawiedliwości i każdy zrozumie, że świat składa się z różnych taryf płacowych, kompetencyjnych i grup społecznych. Wplatać odrobinę logiki i po sprawie. Przynajmniej każdy będzie wiedział, co do niego należy. Zabraknie w ten sposób na fanaberie "zakręconych" ludzi władzy.
majorka9 / 89.77.92.* / 2007-11-30 14:42
oczywiscie nagrania sa! no chybaze red Slapek jest czlowiekiem jak to sie pisze a humoru!
ascac / 62.233.197.* / 2007-11-30 00:10
Ten dziennikarzyna nigdzie nie zagrzeje miejsca,polsat, tvn, przyjęty za pis-u do tvp, teraz próbuje zbić kapitał kombatanta skrzywdzonego przez kobietę, prawda jest taka że jest to słaby dziennikarz, i chyba nigdzie go nie chcą nie staje się murem za tak chwiejną postacią, nie przyda to nikomu splendoru, a on zawsze może znaleźć pracę na wolnym rynku skoro dziennkarzem jest wielkim, pamiętam jakm był wielkim antymillerowcem jak już wszyscy byli anty, teraz znowu niedostatki warztatu nadrabia czynami bochaterskimi.
Jan3 / 217.153.161.* / 2007-11-29 18:45
Słapek chce się zasłużyć. Liczy na wdzięczność PO. Chyba słusznie.
DA-old / 195.225.71.* / 2007-11-29 18:02
Jak obiektywne i wiarygodne sa informacje osoby zwolnionej z pracy??????
Miał czas o swoich problemach poinformować kolegów z branzy dużo wcześniej. Od wydarzeń opisywanych przez Słapka minęło juz prawie dwa miesiące. Czy to jest moralność, czy wyłacznie gra?
Obserwator! / 89.76.187.* / 2007-12-03 11:22
Myslę, że ten dzielny Słapek postępuje bardzo rozważnie. Najpierw trzeba zrobić dokładne rozeznanie jak można zdyskontowac taki kopniak i sprawdzić kto i ile zapłaci za dyspozycyjność a potem zbierać profity. W PO nie takie numery potrafili przefarbować. Wide - Sawicka, z malwersantki wykreowana na ofiarę.
yogidługonogi / 62.111.134.* / 2007-11-29 17:02
Straszny chłam w tych komentarzach. Nie chce się ludziom często nawet literówek poprawiać. Jeśli liczą że ktoś to czyta, to jednocześnie mają w d... tych czytelników przez te literówki. O poglądach nawet szkoda gadać. Trudno większość z tego nazwać poglądami.
Do zastanowienia: zmuszany był kolega dziennikarz przed wyborami, więc czemu dopiero teraz zwolniony, kiedy nie trzeba być aż tak dyspozycyjnym? I czemu nie ma tych kompromitujących materiałów w TVP? Skoro zwolniono tylko jego, to znaczy że reszta jest dyspozycyjna. Czemu ciągle brak tych "sensacji"? Może by ktoś z dociekliwych "dziennikarzy" zadał koledze takie proste pytanie z logiki?
Obserwator! / 89.76.187.* / 2007-12-03 11:41
Drogi Przyjacielu "yogidługonogi" - ciągle apeluję o odrobinę szacunku dla ojczystego języka i zdrowego rozsądku. Jak na razie bezskutecznie, co żeś słusznie zauważył. A dowód jest poniżej - w następnym komentarzu.
czytelnik / 193.227.223.* / 2007-11-29 15:51
Pieknie, jezeli to wlasnie tak miala wygladac odnowa moralna 'made in PIS', po tym co wczesniej robili komunisci, to ja gratuluje dobrego smaku tym 5 mln co glosowalo na PIS. Jesli tak chca dalej kraj odnawiac... i jeszcze nie przejrzeli na oczy...
MN3 / 80.51.231.* / 2007-11-29 13:03
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Że niby sypie się, gdy z kasą kruchą, albo to o szczurach i okrętach. Komu by to zacytować:
- PSi, czemu nie
- SO, na pewno,
- TVP, się zobaczy,
- bliźniakom, ale by było,
- Polakom ogólnie, chyba nie, nas bieda scala, a dobrobyt "rozpier z dala"
Pilsener / 2007-11-29 11:53 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Telewizja publiczna pełni dwie zasadnicze funkcje:
- służy do spamowania wyborców w celu wypozycjonowania konkretnej opcji politycznej
- zapewnia stanowiska i wsparcie rządowi dzięki umiejętnemu zastosowaniu strategii nieuczciwej konkurencji
bella / 2007-11-29 15:38
Już od dwóch lat nie oglądam TVP i nie wiem dlaczego jeszcze płacę abonament.
8ka / 83.26.126.* / 2007-11-29 12:00
dlatego też nazywa się ją za przeproszeniem "publiczną" ;)
maa / 2007-11-29 11:26 / Tysiącznik na forum
Też mi sensacja!
Co miało robić, jeśli Zjawisko Biologiczne zredukowało TVP do roli, którą pełniła w PRL-u?
dikens / 213.199.219.* / 2007-11-29 10:29
Nawet OBWE wytknęła Polsce, że TVP przed wyborami była nieobiektywna, że kilkakrotnie więcej czasu antenowego miał PIS niż opozycja
A Poza tym orędzia do narodu karłowatych bliźniaczków to były w ilosci prawie takiej jak reklamy :)))))
to był taki PISiorowy spam :)
łysy prawnik / 83.18.204.* / 2007-11-29 11:19
Prosze Pana. W pierwszej kolejności pragnę Pan powiadomić,że niestety, głosowałem na Pana
Tuska.Mniemam z formy Pana Wypowiedzi iż jest Pan Jego, Pana Tuska< gorącym Fanem.Jest OK.
Ten Pana Ołtarz. Unia Europejska jest Pana wyborem moralnym i to też OK.
Pragne Panu podsunąć temat, w sprawie socjaldemokratów szwedzkicj i poglądów dotyczący
ludzi"inaczej normalnych" niestety ograniczonych umysłowo.Jako ludzi " inaczej zdrowych"
upokażano poprzez legalne działanie urzędnika.
W dalszej częsci zastosuje ocene Pana poglądów i działań Pana Tuska weedług Pana języka.
W pierszej kolejności stwierdzam,że obaj jejsteście kurduple, bowiem mama 198 cm wzrostu.
Po drugie Obaj jesteście niedouczeni bowiem ja ukończyłem ,stacjonarnie,Wydział prawa na UW,
znam 4 języki obce i mam zdany egzmin sędziowski (1970)i nie byłem ani minuty Sędzią.
Jestem poza tym człoowiekiem bogatym i nic mnie boli( nawet te 4 baypasy i zszyty tętniak).
Gdybym chciał posługiwać się Pana językiem, to byłbym ZMUSZONY do stwierdzenia,że jest Pan
co najmniej "Wykształciuch",a ponieważ nie wierze w Pan edukacje do jest Pan Gamoń.
Prosze Pana , nie mam zamiaru Pan Obrażać.ALE NOWOCZESNY DEMOKRATO wyjedź gdziekolwiek i zobaczysz na własne oczy świat nie jest identyczny z Pana wyobraźnią
Proszę Pamiętać ,że wszyscy POSLOWIE, mają obowiązek NAM służyć.
Mnie osobiscie jest wsyzstko jedno kto jest Premierem.Człowieku na ulicy widzisz "RUSKICH"
o automatyucznie jesteś OK. A jak myślisz . Jak widzą ciebie biednego niemowe.Masz zawsze tyle
wolności ile pieniędzy.
Obserwator! / 89.76.187.* / 2007-12-03 11:30
Prawnik ? i to jeszcze łysy. Pewnie z korporacji. Te perełki stylistyczne i złote myśli zostawię sobie na pamiątkę. Choć odczucia mamy podobne to jednak nie mogę akceptować bełkotu.
otoja / 85.128.68.* / 2007-11-29 15:48
qe ???? skąd się urwałeś kosmito???
dikens / 213.199.219.* / 2007-11-29 12:01
Szanowny Panie, jeżyk jakiego używam nieraz na forum jest po prostu dostosowany do języka używanego przez (być może generalizuję) zwolenników PISu. Skoro merytoryczne argumenty nie są mile widziane w tych dyskusjach - cóż - cel uświęca środki. Podobnie jak Pan skończyłem prawo na Uniwersytecie Warszawskim, jeśli chodzi o znajomość mjęzyków faktycznie, nie moge z panem konkurować, znam tylko 3. A co do wiary bądź jej braku w zakresie mojej edukacji - cóż - jest to Pana indywidualna sprawa. Natomiast nie jest mi obojętne, kto jest premierem, prezydentem, ministrem spraw zagranicznych itp, gdyż te osoby reprezentują m.in. mnie za granicą i ich zachowanie, które ośmiesza moją ojczyznę na swiecie ośmiesza także mnie. Ale oczywiście jest to moje indywidualne odczucie. Być może odosobnione, ale widać taka juz jego natura.
pantagruel / 2007-11-29 10:44 / OJOS DE BRUJO
zabrac abonament i pozbawic dotacji. Niech partie polityczne placa za materialy tam emitowane. Bedzie uczciwie. Niech sobie zwalniaja i przyjmuja kogo chca.

Ja od urodzenia nie wierze TVP. Poza tym i tak nic tam nie ma. Zamknac zaorac. Maszyna niech puszcza w kolko np filmy.
KAP / 2007-11-29 10:07 / Tysiącznik na forum
Jesli cala prokuratura szukala haków na opozycje, to co dopiero TVP. Ostatniojednak szefowei sie przekwalifikowywuja i Kotecka z Ziobra nabyli 2ha ziemi rolnej niedaleko Krakowa. Trzeba obserwowac jak im idzie odrolnienie. Podobno z odrolnieniem odchodzi chec walki o miedze a przychodzi lagodnosc charakteru -:)
łysy prawnik / 83.18.204.* / 2007-11-29 12:33
Przecież od kilku dni żyjemy w Państwie Demokratycznym.Kupuj Pan co .
Acha problem z forsą i co kupić.
A nic Panu nie przeszkadza, że Prezydent ma ........ zl a Prezes G.....nego Banku od
200000 i fajną odprawe.
Mnie to nie przeszkadza ale trochę się wstydze , bez względu na osobę Prezydenta.
A tak na koniec przesyłam, zgodnie z naczelną dyrektywą i wezaniem,uśmiech"buziaczki"
Katolik oraz agnostyk i ateista( jak to Polak) trzy w jednym.
czwartek / 79.187.37.* / 2007-11-29 10:02
zwolniony z pracy opowiada - ale wiarygodny !
czekam na wypowiedź Huberta H platformy .
raqq / 2007-11-29 11:14 / Bywalec forum
A kto to jest Hubert H?
sdosdgsdsgadgksaklsa / 88.156.87.* / 2007-11-29 10:02
Ciekawe, że dopiero po wyborach to "ujawnia".
......... / 195.205.44.* / 2007-11-29 09:55
już wiadomo po co Havel proponował inspekcję podczas wyborów.
Obserwator! / 89.76.187.* / 2007-12-03 11:35
Na Havlu dużo wcześniej od nas poznali się Słowacy i dzięki temu mamy Czechy i Słowację.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy