Forum Polityka, aktualnościKraj

Po słowach prezesa PiS: "wojna totalna", "dzieli Polaków"

Po słowach prezesa PiS: "wojna totalna", "dzieli Polaków"

Wyświetlaj:
maciekkkk / 2010-07-16 18:40 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Krzyż trzeba usunąć sprzed Pałacu Prezydenckiego i nie ma co tutaj wiele dyskutować. Nie poważnym jest, że w świeckim Państwie, przed siedzibą Prezydenta stoi symbol jednej z wielu religii.
Niestety / 60.217.232.* / 2010-07-16 18:44
Krzyz jak zawsze jest postawiony i broniony przez grupke osob niezrownowazonych psychicznie,a dzisiejsza ulotka broniaca tego krzyza przed "domniemanymi sprawcami" czyli Komorowskim,Tuskiem i Platforma juz powinna wystarczyc,zeby to wszystko usunac natychmiast.
tera zjeden paranoik znowu rozkreca wojne polsko-polska
sympatyczna / 77.255.195.* / 2010-07-16 18:39
Dlaczego nie ma komentarza ze strony PiS. Znowu robicie ludziom wodę z mózgu .Nieźle wam to wychodzi.Ale na szczęście nie wszyscy są zaślepieni tymi bzdurami które wypisujecie na portalu Money.
Czy komentarze też macie na zamówienie?
Niestety / 60.217.232.* / 2010-07-16 18:46
Nie jestes niestety
sympatyczna

jeszcze pare takich akcji w wykonaniu kurdupla i po zwolennikach piS nie bedzie nawet sladu.
Sami zrozumieja na kogo glosowali.choroby umyslowej nie da sie ukrywac w nieskonczonosc.
/ 213.238.74.* / 2010-07-16 20:20
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
BB84 / 82.47.204.* / 2010-07-16 18:36
Uboga polska polityka obniż morale wszystkich polaków.
aleksu / 2010-07-16 18:34 / Bywalec forum
Kaczyński nigdy nie był zdolny do zadnego pojednania, on dla władzy bedzie tańczył swój chocholi taniec na trumnach ofiar katastrofy. Jestem pewien że to co zostanie odczytane z zapisu czarnych skrzynek jest dla tego cynicznego oszusta gwozdziem do politycznej trumny.
SumieniePiSokomuchów / 205.202.120.* / 2010-07-16 18:43
Nie na trumnach a na trumnie. I to jednej trumnie bo swojego brata.
Przecież to był cel od początku - myślisz, że pochówek na Wawelu to była decyzja "rodziny"!?\

Gra również krzyżem. Ciekawe co na to powie Kościół.

A będzie tym grał do końca byleby przysłonić to, co faktycznie było katastrofą czyli nieskończone, chore ego jego i jego braciszka.
Floyd / 2010-07-16 19:46 / Tysiącznik na forum
Jestem przekonany, że gdyby krzyż był postawiony np. na Powązkach, a PO chciała by go przenieść pod pałac, to była by taka sama wojenka.
Krótko mówiąc nie chodzi o krzyż i czy stoi tu czy tam, ale o to by MOJA racja była górą i bez żadnych kompromisów.
Głosowałem na Kaczyńskiego mając nadzieję, że jeżeli znajdzie się w pałacu, to PiS będzie miał szanse stać się bardziej demokratyczną partią, ale tak się nie stało.
Moim zdaniem nic nie usprawiedliwia poczynań Kaczyńskiego prowadzącego do skłócenia społeczeństwa.
SumieniePiSokomuchów / 205.202.120.* / 2010-07-16 20:05
Może i tak a może i nie.

Ale jak widzę napisy, tych co krzyża bronią, na których jest napisane - cytuję - "Żyd Tusk ..." to mnie śmiech ogarnia.
Kogo jak kogo ale Tuska najmniej o żydowskie pochodzenie można posądzać.

Tak w ogóle ciągłe mówienie o katastrofie Smoleńskiej mnie już nudzi. I chyba nie tylko mnie. Według mnie są ważniejsze problemy w Polsce niż gadka o katastrofie. Było minęło.

A Jaruś mówiąc ciągle o katastrofie - pomimo tragedii jaką przeżył ale nie tylko on! - może ludzi młodych do siebie bardziej zniechęcić niż zachęcić.

Według mnie nie tędy drogą, żeby zbudować alternatywę dla PO. A PO - to w koło Macieju gadanie katastrofie - wykorzysta to do maksimum i wcale się temu nie będę dziwił. Zwłaszcza, kiedy okaże się, co faktycznie piloci mówili i co do pilotów było mówione. Może wtedy być gorąco. I to nie tylko w W-wie ale w Kurii przy Franciszkańskiej również.
Drań / 82.177.16.* / 2010-07-16 18:33
Widać, że każde słowo na temat tragedii smoleńskiej to szantaż, gra polityczna etc. Problem w tym, że sprawa ta nie została załatwiona jak trzeba. Działania rządu pozostawiają wiele do życzenia. Dziwi mnie natomiast, zgodny to wszystkich, którzy nie biorą pod uwagę interesu Polski w tej sprawie oraz rodzin osób które poległy. Tak jakby sami Polacy bali się tej sprawy. Każdy kto patrzy rządowi na ręce jest uważany za wroga. Jak reagowała by opozycja w innych krajach? Moim zdaniem podobnie jak J. Kaczyński. Pytania jakie postawił pozostały bez odpowiedzi. A krzyż nie jest znakiem obcym Polsce i Polakom. Czy Czerwony Krzyż i jego znak jest zawłaszczaniem obszaru publicznego. Czy zawłaszczanie polega na tym, że nic nie może być w obecne w sferze publicznej. Problem w tym, że brak znaków jest też znakiem ale nie neutralności tylko ateizmu. Gdyby był pluralizm można byłoby stawiać krzyże, półksiężyce etc.
:-o / 178.235.5.* / 2010-07-16 18:25
Mam nadzieję że jarkacz po trupach do celu nigdy nie dojedzie, pospieszalskiemu mało czasu w tvpis zostało...
pełna zgoda (która buduje nagrobki) / 213.238.74.* / 2010-07-16 20:35
Dochodzenie do władzy PO trupach jest bowiem zarezerwowane dla POlitycznych morderców, ten przekaz już znamy i uwzględniamy jako pewnik.
NIE KACZYNSKIEMU / 83.9.18.* / 2010-07-16 18:23
jarek "spieprzaj dziadu"
zrób sobie dobrze w końcu / 213.238.74.* / 2010-07-16 20:36
broniu wal się! rozumiemy cię przecierz, że inaczej nie możesz
@@@ / 89.77.200.* / 2010-07-16 18:28
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
:-) / 178.235.5.* / 2010-07-16 18:36
3 małpy w czerwonym, nie warujesz na krakowskim ?
SumieniePiSokomuchów / 205.202.120.* / 2010-07-16 18:29
Cześć małpiarz,
nie chlej tyle małpeczek bo twój pryncypał pokazał, że się ma twarde lądowanie po tym.
jonbakari / 2010-07-16 17:42
smażalnia placków ziemniaczanych - praktyczna i sympatyczna pamiątka
tadekMachowski2002 / 24.114.255.* / 2010-07-16 18:21
Tacy anty-Polacy jak Płaskoń czy Niesiołowski lub Palikot maja za to bardzo dobrze placone zeby pisac totalne bzdury wrecz w sposob chamski (retoryka PO)... O to chodzi zeby siac propagande absurdu do ktorego trzeba ZMUSIC czytelnika by uwierzyl.... Poniewaz mamy w Polsce duzo bezmozgow - jest to metoda skuteczna - zobaczmy kto jest u wladzy albo jak sie podchodzi do najwiekszej katastrofy samolotowej w historii Polski, gdzie zeginal Prezydent z elita inteligencji polskiej... Jezdze troche po swiecie i powiem jedno - bylem w Niemczech , Stanach, Kanadzie, Belgii i Hiszpanii, wszystkie te kraje szczyca sie wlasna kultura i staja po jej stronie - w Polsce olbrzymia czesc Polakow jest wrecz nastawiona wrogo do polskosci. Dzieki temu mamy rzad z Tuskiem (ktorego korzenie siegaja Wermachtu), Prezydentem Komorowskim (glosujacym przeciw likwidacji WSI), Grasiem przepraszajacym Rosjan po katastrofie smolenskiej oraz reszta zlodziei i aferzystow....... Zanim bedziemy probowali dogonic Europe, dogonmy plemiona afrykanskie bo one trzymaja sie razem, krotko mowiac sa o wiele madrzejsze...
Pozdrawiam i zycze rozumu...
niestety / 60.217.232.* / 2010-07-16 18:49
Zanim PRZEGONIMY Europe,pozbedziemy sie wszystkich idiotow takich jak ty,bezmozgowcow nie rozumiejacych co pisza i tego ,w jakim stopmiu obrazaja miliony normalnych ludzi.
na szcze scie keidys sam zrozumiesz,jakie brednie wypisywales i bedziesz chcial o tym zapomniec.
:-0 / 178.235.5.* / 2010-07-16 18:38
Wydaje mi się że obrażasz elitę inteligencji polskiej
Wacus MŁODY Demokrata / 83.10.196.* / 2010-07-16 17:14
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
dopalacz / 193.24.203.* / 2010-07-16 18:02
Niewiem co palisz ale to musi byc towar pierwsza klasa
uśmiechnięty / 83.11.80.* / 2010-07-16 20:17
Propopnuję zainwestować w słownik ortograficzny.:)
Wacus MŁODY Demokrata / 83.29.17.* / 2010-07-16 19:47
Zmatolony lemingu - zapisz się na dubeltowy kurs odmatolania, bo takie prymitywne odzywki są typowe dla najtępszych jasków z oślej ławki. Howgh !!
tylko władza / 83.12.154.* / 2010-07-16 16:36
Jak szybko J.Kaczyński pozbył się żałoby. Boję sie że on jej w sercu nigdy nie miał , wszystko na pokaz , starczyło tylko do ogłoszenia wyników w wyborach. Czy człowiek po takiem przeżyciu myśli o przyziemnych sprawach? ja wątpię ,ale on nie Wielki Wódz "Władza jest najważniejsza" bo hasło "Polska jest najważniejsza" to tylko tak dla jaj dla naiwnych i zaslepionych
tade / 83.2.33.* / 2010-07-16 15:38
Uczcić pamięć pomordowanych polskich oficerów i pokazać światu zbrodnie Stalina, powiem też
ale był to jeden z ostatnich punków każdy miał w tym swój indywidualny cel.
LK dążenie do absolutnej dominacji zaślepia go staje się nie obliczalny. Świta nie widzi tego lub nie chce widzieć. Jedni lecą aby coś ugrać drudzy żeby obserwować.
Resztę niech sobie każdy dopowie.....
dgen / 2010-07-16 15:06 / Tysiącznik na forum
Polacy i tak są podzieleni:
ja uczciwie prowadzę mały biznes, płacę podatki i 850 zł na ZUS bez względu na to czy mam dochód czy nie. Za parę złotych zaległości i cztery dni zwłoki w zapłacie , ZUS i USK ścigają mnie jak bandziora. W związku z tym, nie życze sobie aby ktos mnie stawiał po jednej stronie z oszustami i aferzystami POkroju misuiaka, rycha, zbycha, sawickiej i ich lokalnymi mutacjami
gimnazjalista / 81.219.160.* / 2010-07-16 14:53
cześć! jakie macie PO? ja mam 180, czyli mensa. pozdrowienia dla inteligentnych. siemka.
ogonwęża / 79.185.244.* / 2010-07-16 14:35
Poseł Palikot publiczne zagroził: „Zastrzelimy Jarosława Kaczyńskiego, wypatroszymy i skórę wystawimy na sprzedaż.”

I sama ta groźba jest w myśl prawa polskiego przestępstwem, które kodeks karny definiuje jako podżeganie do popełnienia czynu zabronionego (art. 18 par.2). I jest bez znaczenia, czy osoba nakłaniana popełniła czyn zabroniony, czy też nie. Tak, podżegacz popełnia przestępstwo w chwili zakończenia nakłaniania.

Zastanówmy się. Gdyby ktoś popełnił zbrodnię, zastrzelił Jarosława Kaczyńskiego, czy podejrzanym, może jednym z wielu, nie byłby poseł Palikot?

A czy współwinnym nie byłby prokurator generalny, który o zamiarach popełnienia morderstwa, albo co najmniej o podżeganiu do popełnienia zabójstwa wiedział wcześniej - ba, widział na własne oczy na filmie owo podżeganie. Prokuratura Generalna, nie wszczynając kroków śledczych, bierze więc na siebie ryzyko zagrożenia życia człowieka i ewentualnie późniejszej odpowiedzialności państwa za popełnioną zbrodnię.

Państwo i jego wymiar sprawiedliwości, które uważają, że w prawie jedni są równiejsi od innych, bo chowają sie za immunitetem poselskim, powraca do państwa Orwella. Które myśleliśmy naiwnie, że mamy za sobą.

Z poważaniem
kassandra
klusek z biedronki / 194.181.137.* / 2010-07-16 14:26
JAK WIDAĆ POKAZYWANIE NA FOTOGRAFII RYSZARDA KALISZA MOŻLIWIE JEST W TRYBIE PANORAMICZNYM
dobre naprawdę dobre / 213.238.74.* / 2010-07-16 17:23
i to jest ze wszechmiar posunięcie logiczne. Skoro część gębowa owego zacnego polityka przelewa się już przez ramiona, to jedynie panoramiczne zdjęcie jest w stanie ukazać symetrię tego osobnika mierzoną od nosa

Najnowsze wpisy