Forum Forum inwestycyjneFundusze

początkujący inwestor

początkujący inwestor

mmarta / 2007-08-23 22:00
Witam wszystkich
chciałabym zainwestować trochę kasy w fundusze ale nie bardzo wiem jak to wszystko wygląda chodzi dokładniej o opłaty związane z wykupem jednostek i póżniejszą ich sprzedażą oraz o to czy się coś płaci w trakcie??? czyli jak wyglądają rzeczywiste koszty zabawy w fundusze
prosze o pomoc
Wyświetlaj:
pero1979 / 87.205.216.* / 2007-08-23 22:18
polecam jakąś szkołę o tfi - w sumie chyba na większości portali finansowych są jakieś poradniki jeśli chodzi o fundy, co do opłat to może oferta mbanku (choć nie mają wszystkich fundów) to i tak unikniesz opłaty za zakup j.u., aha i chyba w mbanku jest coś takiego jak kurs o funduszach coś mi się tak wydaje - w tych poradnikach/szkołach na pewno znajdziesz info które cię interesują

aha i lektura tego forum też, dowiesz się co nie co...
Biernac / 83.8.185.* / 2007-08-23 22:18
1 i 1/2 miesiaca temu bylem w podobnej sytuacji, poznaj oferty TFI (pochodz troche do bankow, ktore sprzedaja fundusze), wstrzymaj sie jeszcze pare tygodni i obserwuj to mile FORUM :-) pozdrawiam
mmarta / 2007-08-23 23:05 / portfel
W banku byłam, ale niestety wiem tyle co przed wizytą.
Umówilam się z doradcą, który zadzwonił do mnie 20 min przed spotkaniem i oświadczył, że coś mu wypadło i że przyjmie mnie jego asystentka. Pani w banku poczytała mi trochę z ulotek i to wszystko co miała do zaoferowania cóż czegoś więcej oczekiwałam po wizycie w oddziale PRESTIGE w millenium Zastanawiam się gdzie skierować teraz swoje kroki.
cortez / 2007-08-23 23:23 / Bywalec forum
Najlepszym sposobem będzie mbank, tam sama zadbasz o to w co i jak chcesz inwestować. W mabanku masz też dotępną szkołę SFI. Polecam, całkiem sympatycznie i przystępnie.
pero1979 / 87.205.216.* / 2007-08-23 23:22

Pani w banku poczytała mi trochę
z ulotek i to wszystko co miała do zaoferowania


bez komentarza......no to jeden bank masz już z głowy....

pamiętaj iż doradca jest między innymi po to aby dostać prowizję za skręconego klienta (w tym wypadku ciebie) no i jeżeli idziesz do banku (w tym przypadku) nie masz za dużego wyboru funduszy. doradcy nie interesuję czy ty zarobisz czy nie - on przeważnie powie ci to co chciałabyś usłyszeć...

skoro masz dostęp do internetu polecam wyszukiwanie interesujących cię informacji na stronkach finansowych
TaS / 2007-08-24 01:48 / Tysiącznik na forum
nie wiem jaką masz kaskę, ale ja po takim numerze bym sie obrazil - ulotki to ja sobie moge sam poczytac :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy