Forum Forum podatkowePIT

Podatki - jednych mniej, innych więcej

Podatki - jednych mniej, innych więcej

maniek / .* / 2003-11-04 20:43
Komentarze do wiadomości: Podatki - jednych mniej, innych więcej.
Wyświetlaj:
S.R. / .* / 2003-11-07 10:36
W siedemdziesiątych latach XX w Polska zaczęła zdążać w kierunku kryzysu gospodarczego bo komuna w sensie ogólnym chciała wszystkim dyrygować . Cała gospodarka była też w jej rękach . Skutki tego były opłakane - lata osiemdziesiąte wydawały się szczytem nędzy . Teraz większość ludzi też żyje w nędzy , komuna też wszystko blokuje , a podatki są tylko sposobem na wyciągnięcie pieniędzy od tych , którzy jeszcze je mają i podzielenie w sposób bliżej nieokreślony , w zależności od pomysłowości towarzyszy partyjnych - nie tylko tych z SLD . Dla tych ludzi jest to sposób na życie ich oraz wszelkich pociotków z nimi związanych . Nie jest to niestety pomysł na rozwój tego kraju . Przyjdzie taki moment , że znów trzeba będzie to wszystko odkręcać . Można ułożyć równanie : mniej towarzyszy = mniej podatków .
maniek / .* / 2003-11-04 20:43
Akcyza na rozmowy telefoniczne??? W kraju o najdrozszych uslugach telecom w Europie? Podrzucam jeszcze kilka podobnych prorozwojowych pomyslow:1. Akcyza od wyplat z bankomatu2. Akcyza od przyjscia do pracy i wyjscia z niej3. Podatek od przelewow bankowychGratuluje pomyslow - i przyszlych sukcesow w staraniach o dofinansowanie z Unii tak zgrabnie pograzanej gospodarki.
to ja... / .* / 2003-11-05 06:18
Podpowiadać im można, oni i tak tego nie zrozumieją. Nawet jak na nich plują to mówią, że deszcz pada. Taki mam rząd. Ja nie znamna nich lekarstwa...tylko dżuma!!!!!!

Najnowsze wpisy