Forum Forum dla firmKadry

Polacy lubią pracować z obcokrajowcami

Polacy lubią pracować z obcokrajowcami

Money.pl / 2008-08-14 18:58
Komentarze do wiadomości: Polacy lubią pracować z obcokrajowcami.
Wyświetlaj:
brzydal23 / 85.222.34.* / 2008-10-09 10:58
Tytuł nie oddaje prawdy. Polacy wolą pracować w duzych zagranicznych firmach. Polskie firmy są często prowadzone przez ludzi , ktorzy dorobili sie majatku na różnych przekrętach na przełomie wieku, wyłożyli kasę na nowy biznes i muszą ja szybko wycofać. Standardem pracy w bardzo wielu polskich firmach jest praca na umowę za najniższą ustawową a resztę pod stołem albo całkowicie na czarno. Przez 2 lata pracowałem w firmie prowadzonej przez takiego gównozjada W pewnym momencie okazało się że przez prawie rok byłem na urlopie bezpłatnym chociaż wynagrodzenie otzrymywałem co miesiąc.
Inną sprawą jest kultura tych wielu dorobkiewiczów. Zanm firmę deweloperską w W-wie, gdzie właściciel pozbywający sie pracownika mówi "wypier....... juz u mnie nie pracujesz ".
W dużych firmach zagranicznych jest wyscig szczurów. Ale nie ma pomiatania ludźmi.
Osobnym zagadnieniem jest praca w firmach prowadzonych przez byłych strażników rewolucji. Tym ludziom nie brakuje kultury. Ale są bezwzględni w stosunku do pracowników. Najczęściej chcą aby zatrudniani przez nich ludzie zarabiali trochę więcej od minimum socjalnego. Stąd zatrudniają zwykle osoby po 50 takie, które ze względu na swój wiek mają problemy z zatrudnieniem. O podwyżkach, nagrodach w takich firmach nie ma co marzyć. Bo właściciele mają kompleks odtrąconego psa i wszystko ciągną do siebie . Pracownicy - prawie minimum socjalne. Sami ustalają sobie wynagrodzenia godnedne amerykańskich bankierów (spólka w W-wie na Żoliborzu).
myslaca blondyna / 86.137.45.* / 2008-08-21 20:38
a czemu tytul nie brzmi: " Polacy przelozonymi obcokrajowcow"?? niska samoocena?? brak umiejetnosci ??
cbe / 85.222.34.* / 2008-10-09 11:02
Chyba jednak nie jesteś myśląca blondynko.
fgc / 89.77.15.* / 2008-08-15 06:11
są mniej chamscy niż przelożeni rodzimego pochodzenia.
Gregors / 83.28.55.* / 2008-08-14 18:58
Witam was! Dziś stawiam typy Bukmachera z Warszawy! Zarabiać mozna lepiej niż na giełdzie - wycofałem kase z konta WIG20 teraz stawiam mecze sportowe i jestem bardziej zadowolony z gry w sporci ew opstawianiu meczy! Stawiam typy Buka Bogacki z gg7761270 i ma typy super dzis gram UEFA i sporo mozna zarobić stawiajac mecze! polecam tak grac i zarabiac siedzac w domu!
tjarecki / 85.14.127.* / 2008-09-19 09:02
Ja tam nie wierzę w polecenia typów oPcokrajowców, wybacz, ale nie skorzystam ;]. Wolę swoje konto maklerskie jednak...
HAHAHAHAAAAHHAHA!!! / 217.153.44.* / 2008-08-26 09:17
Polecaj... polecaj... A w poniedziałek DO BUDY!

Najnowsze wpisy