Forum Forum finansoweInne

Polacy podzieleni w sprawie powołania komisji bankowej

Polacy podzieleni w sprawie powołania komisji bankowej

skomentuj
Wyświetlaj:
George / 83.25.204.* / 2006-04-13 17:21
Nie za bardzo rozumiem, czego ma dowodzić owo badanie. Wiadomo że w znacznej części ludzie głosują tak, jak usłyszą w telewizji, a w tej instytucji niezależnie od tego czy jest to TVP, TVN czy Polsat wszyscy politycznie poprawni redaktorzy, stanowiący coś około 95%, grają na jedną nutę. Wyniki głosowania, o ile są oczywiście wiarygodne, dowodzą raczej skuteczności indoktrynacji stosowanej przez media, a nie winy czy jej braku Balcerowicza. Redakcja "Puslu Biznesu" zlecająca badanie i publikujaca jego wyniki powinna wziąć także pod uwagę, że decyzję o powołaniu komisji śledczej podjął demokratycznie wybrany parlament, chyba że uważa że demokracja i owszem jest OK, ale tylko wtedy, gdy jest to nam na rękę.
DA / 195.225.68.* / 2006-04-13 16:44
Dajkcie spokój z tymi sondażami. Głupoli szukacie?
Kogo z przeciętnych obywateli obchodzi ta sprawa? To powinno stać się prtzedmiotem zainteresowania właściwych organów powołanych do tego przez rząd wybrany przez partię, która w wyborach poparł naród.

Nie róbcie ludziom wody z muzgów!!!!
Rząd wybrany przez obywateli tego kraju ma zagwarantoweać ich interesy. Nie potrzeba do tego sondaży, chyba, że chce się podważyć zasadnośc powołania takiej komisji. Ale wtedy nie chodzi na pewno o dobro obywatekli ale bezpieczeństwo i bezkarność elit....
skomentuj

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: