Forum Polityka, aktualnościKraj

Polacy prawie nie kradną już samochodów

Polacy prawie nie kradną już samochodów

Money.pl / 2010-08-08 16:37
Komentarze do wiadomości: Polacy prawie nie kradną już samochodów.
Wyświetlaj:
Badacz Netu / 79.191.172.* / 2010-08-08 21:50
Główna przyczyna spadku kradzieży, to spadek cen samochodów w stosunku do zarobków. Dziś opłaca się kraść wyłącznie nowe, luksusowe samochody, a to wymaga wysokiej klasy specjalistów. Przeciętne, kilkuletnie samochody są tak mało warte że ich legalizacja jest w zasadzie nieopłacalna. Są kradzione tylko na części, ale to też kurczący się rynek.
squun / 78.133.227.* / 2010-08-09 07:40

ale to też kurczący się rynek.


w przygranicznych miejscowościach(zachód polski) sprowadza się rozbitki z niemiec i często właśnie kradzionymi(darmowymi) częściami się je robi.
Wtedy zysk na takich wozach jest dużo większy a proceder praktycznie nie do wykrycia!
Obama = terrorysta / 85.89.170.* / 2010-08-08 22:47
Ale jak coś idzie dobrze to po ordery, jak źle to zganianie a to na słaby sprzęt, brak paliwa, złe przepisy, za małe karydla złodzieji.

Taka ta nasza milicja farbowana.
przyszly Żyd / 213.238.69.* / 2010-08-08 20:59
Są w POlityce, MON i ZUS!
JX / 91.193.160.* / 2010-08-08 17:39
„Już lekarz króla Jana III Sobieskiego Bernard O'Connor zauważył, że Polacy zawsze łatwiej dadzą się oszukać niż oszukają innych”.
Wykorzystują to inne nacje, mające "oszustwo we krwi".

Autor artykułu wpisuje się w deklarację rabina Israela Singera, który powiedział: (…) "Jeżeli Polska nie zaspokoi żądań żydowskich, to będzie publicznie atakowana i upokarzana”.

Warto ciągle przypominać, jak oceniał nasz naród Adolf Hitler w tajnym memoriale z 4 marca 1944 roku, przeznaczonym dla Himmlera, a dotyczącym spraw narodów podbitych przez III Rzeszę:
„Polacy są najbardziej inteligentnym narodem ze wszystkich, z którymi spotkali się Niemcy podczas tej wojny w Europie…
Polacy, wg mojej opinii oraz na podstawie obserwacji i meldunków Generalnej Guberni, są jedynym narodem w Europie, który łączy w sobie wysoką inteligencję z niesłychanym sprytem.
Jest to najzdolniejszy naród w Europie, ponieważ żyjąc ciągle w niesłychanie trudnych warunkach politycznych, wyrobił w sobie wielki rozsądek życiowy, nigdzie nie spotykany”.
„…Polacy powinni być asymilowani do społeczności niemieckiej jako element wartościowy rasowo. Uczeni nasi doszli do wniosku, że połączenie niemieckiej systematyczności z polotem Polaków dałoby doskonałe wyniki”
sceptyk / 2010-08-08 18:43 / Tysiącznik na forum
Przytoczona powyżej opinia wybitnego działacza socjalistycznego Adolfa Schieklgrubera, ksywa partyjna Hitler
znalazła pełne potwierdzenie w obecnej reprezentacji IV Rzeszy Niemieckiej w piłce nożnej. Niemiecka solidność Lahma i Schweinsteigera połączona z polotem Klosego i Podolskiego.
no właśnie co / 91.205.174.* / 2010-08-08 16:38
to co teraz kradną chętniej, bo niewątpliwie złodziejska natura rodaków ma się dobrze.
JAW / 89.74.124.* / 2010-08-08 16:37
A mi rąbnięto renówkę megankę III. Dostałęm 100 proc odszkodowania i w sumie zrobiłem dobry interes, bo to auto to jest szajs. Nowy samochód mam o niebo lepszy, choć kosztował o prawie 10 tys. zł mniej. W tym wypadku złodziejom jestem wdzięczny
mlody czlowiek / 79.185.235.* / 2010-08-08 17:28
Za male kary dla zlodzieji samochodow !.Stworzyc tak zwane obozy pracy publicznej niech przyzwyczajaja sie do pracy i zarabiaja na utrzymanie w wiezieniu !
też młody / 193.25.0.* / 2010-08-09 08:48
Dokładnie! Jedzenie tylko woda i chleb, na lepsze musi zarobić, albo niech go kumple żywią. Telewizja? A opłacił abonament radiowo - telewizyjny? Siłownia? A zapłacił za karnet? Itd, itd

Najnowsze wpisy