Forum Polityka, aktualnościPolityka

Politycy o decyzjach Nelly i Jana Rokity

Politycy o decyzjach Nelly i Jana Rokity

Money.pl / 2007-09-15 15:25
Komentarze do wiadomości: Politycy o decyzjach Nelly i Jana Rokity.
Wyświetlaj:
3majsie / 213.199.198.* / 2007-09-15 15:25
bardzo jest mi przykro , ze PanJan Rokita zostal tak potraktowany.Nie bede glosowac na PO, gdyz nia ma tam Rokity.Cenie te cechy ,ktore posiada Pan Rokita.Nie nadszedl jeszcze czas dla Rokity. Wierze ,ze przyjdzie. Panie Posle. Nikt Pana nie przeskoczy.
tramp / 83.30.76.* / 2007-09-18 21:52
kretyn ska teza ! Rokita jest indywidualnością to prawda, ale jego postępowanie i podlizywanie się PiS trwa ju z długo. Ponieważ samemu mu po takich ogromnych krytykach nie wypadało przejść do PiS to posłał żonę do Prezydenta. Cenię Pltformę i na nia BĘDĘ GŁOSOWAĆ
ale postępowanie Rokity jest podłe. Stracił w moich oczach wszystko. Za stanowisko i władzę potrafił wyrzec się poglądów i ideałów. Teraz jeszcze wmawia nam, że to zrobił dla żony. Kompletne zero. Jestem pewna, że wróci po wyborach do polityki i rządu jako premier PiS. A jak wygra PO to też będzie chcciał zostać premierem.
A kto to jest ta Pani Nelly , co ona zrobiła do tej pory , ze została doradcą Prezydenta. O żadnych jej sukcesach nie słyszałam. Nawet nie umie mówić po Polsku dobrze. Do Prezydenta kretynka poszła w kapeluszu. Czyli w PiS też robią karierę ludzie przypadkowi byle są czyimiś żonami..
\Panie Prezydencie ośmiszył się Pan tą nominacją, tak samo jak sprzedawczyk Rokita.
dawneelity / 2007-09-15 20:07
Po Zycie Gilowskiej Jan Maria Rokita jest drugą indywidualnością wyeliminowaną przez lidera Tuska z PO. Na tle tych postaci lider był zbyt "blady".Następny może być Komorowski, bo też przewyższa lidera, ale to już po wyborach (przegranych).

Najnowsze wpisy