Forum Polityka, aktualnościKraj

Politycy PiS złożyli wieniec przed Pałacem Prezydenckim

Politycy PiS złożyli wieniec przed Pałacem Prezydenckim

Wyświetlaj:
kik-wolek / 83.9.162.* / 2011-01-23 18:41
...plotkują- gdyby przyjęto w SEJMIE rezolucję PIS ws. SMOLEŃSKA prawdopodobnie WYNIK RAPORTU MAK
BYŁBY
CAŁKIEM INNY-BARDZIEJ KORZYSTNY DLA POLSKI-tej rezolucji sprzeciwił
się:prezydent,premier,marszałkowie i posłowie:PO,PSL,SLD i to prawdopodobnie ROZZUCHWALIŁO Rosję i
komisję MAK-PO,SLD,PSL poza sejmem ,
gdyby premierem był KACZYŃSKI nie doszłoby do tragedi smoleńskiej...-KACZYŃSKI na TO by se nie
POZWOLIŁ-za póznoi jeszcze ten "KIEPSKI WYSTĘP"-porażka
premiera,prezydenta,marszałków,posłów :PO,PSL,SLD-poza sejmem w wyborach-rosjanie spowodowali
wypaedek?-wstyd i hańba?-plotkują studenci-czy marszłek to Polak?,czy rusek?,-plotkują ludzie-czy
postradali
rozum?-PO,SLD,PSL poza sejmem w wyborach-plotkują studenci-nic nie rozumieją(ani ROSJANIE,ani
POLSKI
RZĄD,prezydent,..).-co tu ma wypadek KASA(chyba tylko niezbicie dowodzi,że minister już dawno
powinien być ODWOŁANY) :-TOTALNA KOMPROMITACJA władz,lot składa się z:wylotu i
LĄDOWANIA-przyczyną WYPADKU BYŁO LĄDOWANIE NIE W POLSCE ,ALE ROSJI i tam : niedostarczenie przez
ROSJAN przed -WIELOMA WYLOTAMI-dokładnych map terenu lotniska(niedostarczenieNIEPRAWIDŁOWE KOMENDY
DOTYCZĄCE LOTU,KIERUNKU,WYSOKOŚCI,BAŁAGAN na WIEŻY KONTROLERÓW,ŁACZENIE SIĘ Z
PRZEŁOZONYMI?,NACISKI i rozmowy nieznanych ludzi na wieży kontrolerów,czy bili piani?(czy ich
badano?),braki oświetlenia,podawanie złej wysokości i TORU LOTU z wieży,nieprawidłowe kierowanie
lotem,wycięty las,,niszczenie GŁÓWNEGO DOWODU-SAMOLOTU,żle działające
przyrządy,latarnia,lewa mgła?,JAKIŚ niezidentyfikowany przelot samolotu-czy mógł mieć wpływ na złe
wskazania liczników,mgłę,...?,brak nagrań z wieżyprw,rzdarudopodobna manipulacja(KOPIUJ,WLEJ) w
odczytach z czarnych skrzynek,brak wielu dokumentów,...,KONTROLERZY LOTU
, powinni BYĆ TYLKO SKUPIENI na BEZPIECZNYM SPROWADZENIEM SAMOLOTU NA LOTNISKO -po to tam byli,a
nie zajmować się rozmowami : z ludzmi na WIEŻY i poza nią-telefonicznymi?,...-MOŻE jest więcej
jeszcze ZANIEDBAŃ ze strony ROSJI...-- były MOŻE PRAWDOPODOBNIE PRZYCZYNĄ ROZBICIA SIĘ SAMOLOTU ,a
NIE WINA PILOTÓW
POLSKI?-TO MUSI WYJAŚNIĆ KOMISJA MIĘDZYNARODOWA-SPOŁECZEŃSTWO SIĘ
DZIWI:prezydentowi,premierowi,rządowi,marszałkom ,SLD PSL-ich NAIWNOŚCI -czemu nie WYSTĘPUJĄ w
OBRONIE
POSZKODOWANYCH RODZIN 95 NAJWYBITNIEJSZYCH POLAKÓW,a ULEGAJĄ KŁAMLIWEMU RAPORCIE MAKU?-czy
postradali rozum? -tylko KACZYŃSWKI i PIS WSZYSTKO WYJAŚNIĄ- dość opluwania POLSKI...-sądaże
mediach
-widził to cały świat-,,,,,,ze większość POLAKÓW NIE WYKLUCZA ZAMACHU,...
rolicky / 83.4.143.* / 2011-01-14 22:09
plotkują-minister nie ma jaj-dawno podałby się do dymisji lub premier-gdyby premierem był KACZYŃSKI
nie doszłoby do tragedi smoleńskiej...-KACZYŃSKI na TO by se nie POZWOLIŁ-za póznoi jeszcze ten
"KIEPSKI WYSTĘP"-porażka premiera,prezydenta,marszałków,posłówO,PSL,SLD-poza sejmem w
wyborach-rosjanie spowodowali wypaedek?-wstyd i hańba?-plotkują studenci-czy marszłek to Polak?,czy
rusek?,czy postradał rozum?-PO,SLD,PSL poza sejmem w wyborach-plotkują studenci-nic nie
rozumieją(ani ROSJANIE,ani POLSKI RZĄD,prezydent,...-co to ma wypadeik KASA? :-TOTALNA KOMPROMITACJA
władz,lot składa się z:wylotu i LĄDOWANIA-przyczyną WYPADKU BYŁO LĄDOWANIE NIE W POLSCE ,ALE ROSJI i
tam :NIEPRAWIDŁOWE KOMENDY DOTYCZĄCE LOTU,KIERUNKU,WYSOKOŚCI,BAŁAGAN na WIEŻY KONTROLERÓW,ŁACZENIE
SIĘ Z PRZEŁOZONYMI?,NACISKI,braki oświetlenia,podawanie złej wysokości,wycięty las,żle działaujące
przyrządy,lewa mgła?,...- były PRAWDOPODOBNIE PRZYCZYNĄ ROZBICIA SIĘ SAMOLOTU ,a NIE WINA PILOTÓW
POLSKI?-TO MUSI WYJAŚNIĆ KOMISJA MIĘDZYNARODOWA-SPOŁECZEŃSTWO SUIĘ
DZIWI:prezydentowi,premierowi,rządowi,marszałkom ich NAIWNOŚCI -czemu nie WYSTĘPUJĄ w OBRONIE
POSZKODOWANYCH RODZIN 95 NAJWYBITNIEJSZYCH POLAKÓW,a ULEGAJĄ KŁAMLIWEMU RAPORCIE MAKU?-czy
postradali rozum? -tylko KACZYŃSWKI i PIS WSZYSTKO WYJAŚNIĄa-dość oĄ dość opluwania POLSKISKI...
ździcho / 77.255.229.* / 2011-01-10 10:23
Uparty ten Komorowski! Co miesiąc daje mu sie coś do zrozumienia, a on nic. Dalej siedzi w Pałacu.
Wapniak / 2011-01-10 09:50 / Tysiącznik na forum
H.G.W. - Powinno się ich ukarać za naruszanie porządku publicznego!!! Przecież to bardzo proste. Odwagi!
pchelek / 2010-11-10 17:55 / Tysiącznik na forum
smutasy z PiS nic nie maja do roboty.
PiS sie wali, PiS sie rozpada - a oni wieniec.
Zadyma musi byc.
kpiarz / 83.29.174.* / 2010-11-10 22:11
Prezes liczył, że na tragedii smleńskiej "wypłynie" - nie udało się - a on nadal z uporem psychopaty liczy na to, że może przez składanie wieńców poprawi swój wizerunek:)
partia to kaczyński,reszta to parobki / 79.184.69.* / 2010-11-02 19:15
ten wieniec to smuta po śmierci marzeń kaczyńskiego o prezydenturze.ofiary smoleńskie to tylko pretekst.będzie tak tchórz łaził do konca dni swoich.amen.
EURO STUDENT / 2010-10-12 21:23
Ludzie HONORU i PAMIĘCI dla Polaków na służbie! który zgineli w niewyjaśnionych przyczynach !

PO = CHORZY NA WŁADZĘ I NIENAWIŚĆ !!!!
polkaktóra ma dosc / 77.236.26.* / 2010-10-11 22:17
kaczynski opamietaj sie jestes człowieku chory na władze na cmentarzidz składaj wience brat twój ma juz pomnik na Wawelu gdzie wbrew krakusa jest i za ile pieniedzy ten pomnik.człowieku zachowujesz sie jak hitler.
POLSKA / 192.193.116.* / 2010-10-11 09:20
powinien w kościele składać te więce po co tam polażł...ani tam nie było katastrofy...ani nei mam tak pomnika czy coś innego... tylko dla tego ze był tam krzyż ...
EURO STUDENT / 2010-10-10 12:52
Niebawem PO też złoży wieniec... na swoich (nie) rządach w Polsce.
ask^ / 89.77.45.* / 2010-10-10 16:46
Wiesz w którym roku naród polski przejrzał na oczy i wywalił megalomanów z pis z rządu?
I od tego czasu PO jakoś nie zamierza składać żadnego wieńca. Skoro przez te lata wieściłeś porażkę PO i nadal bezdurno klepiesz takie bzdety, to szybko musisz zmienić uczelnię,bo ta ojca rydzyka na którą chodzisz wpuszcza cię w maliny.
pchelek / 2010-11-10 17:57 / Tysiącznik na forum
ask^ - ten powyzej to moher jest - nic a nic do niego nie dociera - on wklejki z radiamaryja wpisuje - taka jego tu rola - to straznik moralnosci pis.
EURO STUDENT / 2010-10-11 14:54
A Ty jesteś z uczelni Ojca Tuska, Bartoszewskiego, Jaruzelskiego i Mazowieckiego. Czyli jedyne co możesz zrobić dla Polski to kraś, zadłużać Polaków i pisać bzdury żeby mudlić oczy. Ale nie mi =) nara Pazero!
tade / 83.2.33.* / 2010-10-10 12:11
Zdjęcie wyżej i nasuwające się pytania:
przyszli modlić się czy złorzeczyć??
przyszli uczcić pamięć ofiar czy wywołać konflikt??
czy to są katolicy??? czy to są Polacy??
audi43 / 2010-10-10 11:45 / portfel / Bywalec forum
...a na szarfie wieńca naPIS....tylko dla PIS
audi43 / 2010-10-10 19:55 / portfel / Bywalec forum
...te brawa to dla pisiorów czy dla mnie?
audi43 / 2010-10-11 18:50 / portfel / Bywalec forum
...ha ha ha ....adwokat diabła się znalazł
audi43 / 2010-10-12 21:51 / portfel / Bywalec forum
...za to ty weź się za książki i zacznij się uczyć bo czeka cie daleka droga żebyś wyrósł na mądrego chłopczyka...dobrze ci radze
kpiarz / 83.29.174.* / 2010-11-10 22:20
Na to chyba nie można liczyć. On zapewne w Akademii Ojca R. studiuje:)
Wacuś Szewczyk Dratewka / 83.7.188.* / 2010-10-10 11:39
ORŁY SOKOŁY WY moje - czerwone ryje to ŻMIJE -- wydOOpcyli DZiadów waszych w IMIĘ DOBRA LUDU, LEMINGI wydOOpcyli w ime DOBRA JEDNOSTKI, do jakich HOMOwynalazków teraz siegną. A swoja drogą wieszcze wszytko przewidział:
...Odkąd jak Nowosilcow wyjechał z Warszawy;
...Nikt nie umiał tak gustownie urządzić zabawy.
...Nasz naród jest jak lawa, Z wierzchu zimna i twarda, sucha i plugawa, ..
...Lecz wewnętrznego ognia sto lat nie wyziębi;
...Plwajmy na tę skorupę i zstąpmy do głębi
OKRĄGŁY STÓŁ TO PRÓCHNO, rozleci sie po mocniejszym uderzeniu jak
TUsk-154 pół roku temu pod Smoleńskiem. Bo stoi na ZAPRZAŃSTWIE i ZDRADZIE.
RAZEM pozszywamy TO PAŃSTWO, choćby i tysiąc razy GO pruli.
EURO STUDENT / 2010-10-10 11:44
TUsk-154 pasuje to określenie ! Tuskoleńsk ,

http://www.fakt.pl/Oni-zgineli-w-katastrofie-samolotu,artykuly,68917,1.html

trzeba PAMIĘTAĆ o tych wybitnych Ludziach ! Tusk zrobi wszystko żeby zatrzeć ślady.
Wacuś Szewczyk Dratewka / 83.7.188.* / 2010-10-10 11:49
Witaj ORLE SOKOLE - jak się SPRĘŻYMY, ZWYCIĘŻYMY !!
EURO STUDENT / 2010-10-10 11:56
witaj. dla dobra POKOLEŃ POLSKI prześwietlmy AFERY PO ! zacznijmy obniżać wydatki i przestańmy zadłużać SPOŁECZEŃSTWO ! Rostowski i Belka SPIEPRZAJCIE DZIADY !
SumieniePiSokomuchów / 212.42.250.* / 2010-10-10 11:59
Obniżać wydatki!?
Kto!?
PiSokomuchy!?

Haha, nie ośmieszaj się idioto!

Nie pamiętam, żeby cokolwiek takiego mieli zamiar zrobić.

Jedynie co pamiętam to ciągłe podnoszenie składki zdrowotnej i plan podniesienie jej do 13%.
EURO STUDENT / 2010-10-10 12:03
ja Cie nie wyzywam ale widać właśnie po Tobie kto to jest WYBORCA PO. Jacusia Rostowska szalona Ekonomistka w rządzie Tuskusi powiedziała że obniżenie składki ZUS przez PIS to był błąd. PO obniżyło podatek dochodowy zaraz po przejęciu władzy. Coś mi tu się nie zgadza w takim razie. Przemyśl to co piszesz bo chyba masz rosyjską klawiaturę. miłego dnia
SumieniePiSokomuchów / 212.42.250.* / 2010-10-10 12:08
Już ci powiedziałem pseudoekonomisto.
towarzysz Lech i towarzysz Jarosław mieli możliwość obniżać wydatki.
Mieli 2 lata i nic nie zrobili.
Chcieli podnosić za to składkę zdrowotną a podatki obniżyli Kulczykom czy Krauzem.

Drugiej szansy nie dostaną a towarzysz Lech nawet na 110%. :)
EURO STUDENT / 2010-10-10 12:17
super spostrzeżenie! na POziomie. a teraz jak rozumieć 3 lata PO i wyższe POdatki? POwódz? Katastrofę? Umowę Gazową? DŁUG? Armia Urzędników ? Prezydent Kukiełka Komorowski ?

pewnie zaraz odpiszesz że to Zielona Wyspa. Druga Irlandia. 3x15 (dzięki Bogu nie było tego bo wyobrażam sobie jakie zadłużenie wtedy by było)

Panu już dziękujemy
SumieniePiSokomuchów / 212.42.250.* / 2010-10-10 12:23
Już ci powiedziałem, że PiSokomuchy miały szansę.
Mogli rządzić 4 lata i wprowadzać swój świetlany plan.
Sami nie chcieli.

Nikt ich nie zmuszał do oddawania władzy.
Nikt.
EURO STUDENT / 2010-10-10 12:28
zmusili ich wybrani przez Okłamane społeczeństwo SAMOOBRONA I LPR. czy Ty patrzysz na świat trzeźwo?
SumieniePiSokomuchów / 212.42.250.* / 2010-10-10 12:30
Hehe,
ale się ośmieszasz.

Zmusili ich. hehe

Czyżby towarzysz Jarosław i towarzysz Lech byli tak słabi, że zmusili ich takie chłystki jak Lepper czy Giertych.

Facet, zejdź na ziemię, wyjmij banana z ust i zacznij myśleć. Ale nie kompromituj się tak.
EURO STUDENT / 2010-10-10 12:33
nawet z takimi JEŁOPAMI jak SAMOOBRONA Polska miała lepsze wyniki ekonomiczne niż PSEUDO SPECJALIŚCI od LIBERALNEJ POLITYKI PO ! też Ci jest tak do śmiechu?
SumieniePiSokomuchów / 212.42.250.* / 2010-10-10 12:40
To skoro miała - oczywiście nie było to dzięki takim jełopom jak towarzysze Kaczyńscy czy Lepper - to dlaczego PiSokomuchy zrzekły władzy na własne życzenie!?

Skoro było tak dobrze to mogli rządzić.

Widać im się już znudziło. Niech żałują.

Żegnam. Gadka z tobą to czysta strata czasu i pełna nuda. Jesteś za mało elokwentny, nie masz dowodów tylko hasełka i starasz się udowodnić tezy nieudawadnialne.

Idź lepiej na spacerek z siostrą przełożoną. I prochy, weź koniecznie prochy. :)
audi43 / 2010-10-10 12:36 / portfel / Bywalec forum
...nie obrażaj ludzi z samoobrony....bo Jarkowi nie udało się ich "utopić" dlatego że był za cienki
audi43 / 2010-10-10 12:47 / portfel / Bywalec forum
...bo tak lubie...na wszystkich głosować tylko nie na pisiorów
maciekkkk / 2010-10-10 12:07 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Bo PiS nie zwracał uwagi, jak eksperci ostrzegali, że może to doprowadzić do poważnych problemów budżetu państwa. Tylko już PiS nie rządzi i umywa od tego ręce. Ale każdy rozumny człowiek wie, że takie działania odbijają się na ekonomii nie zaraz, nie jutro, a za kilkanaście miesięcy, kilka lat.
EURO STUDENT / 2010-10-10 12:18
tak =) na pewno po 4 latach ale z akcentem P.O. 4 latach.
ask^ / 89.77.45.* / 2010-10-10 11:36
A były jakieś spiewy?
Po dopalaczach Kaczyński z członkami partii dziadków-kwiatów mógłby wnieść się na szczyty artyzmu :)
EURO STUDENT / 2010-10-10 11:45
ale zabawne. idź facet na grób Twoich bliskich i opowiadaj dowcipy.
maciekkkk / 2010-10-10 11:50 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ale grób Prezydenta Kaczyńskiego jest na Wawelu!
audi43 / 2010-10-10 11:56 / portfel / Bywalec forum
..grób tak...na Wawelu .....ale mauzoleum na Krakowskim Przedmieściu
EURO STUDENT / 2010-10-10 11:53
czy w samolocie był tylko Pan Prezydent Kaczyński? widzisz nie rozumiesz problemu katastrofy. widzicie tylko swojego wroga. a reszta załogi się nie liczy. tym się właśnie różni PO od PiS, Patrzycie tylko na to co chcecie widzieć. NIE WIDZICIE LUDZI !
maciekkkk / 2010-10-10 11:55 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
A kto powiedział, że się nie liczy? A Ty widzisz ludzi? Nie sądzę. Pisząc swoje wywody obrażasz i ludzi z PO i SLD, zatem Twoje wypowiedzi bywają zaprzeczeniem.
EURO STUDENT / 2010-10-10 11:58
ojjjj rzeczywiście POLITYCY PO I SLD są najbiedniejsi i najbardziej poszkodowani !!! Ty obrażasz Ludzi którzy idą złożyć wieniec bo od razu zarzucasz im że robią to pod publikę. nikt nie kazał tego przedstawiać w gazetach.
maciekkkk / 2010-10-10 12:04 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
A uważasz, że nie robią tego pod publikę? :D
Właśnie, Twoje podejście świetnie obrazuje:
ojjjj rzeczywiście POLITYCY PO I SLD są najbiedniejsi i najbardziej poszkodowani !!!


Wyśmiewasz się z ludzi??!!
EURO STUDENT / 2010-10-10 12:10
rozumiem że chcesz mnie wprowadzić metodami Tuska z dopalaczami w papkę żebym popełnił błąd i Ci napisał że naśmiewam się z ludzi tak?

po co Ci takie działanie?

Nie naśmiewam się z ludzi którzy trwonią moje pieniądze i zadłużają na mój rachunek podatkowy ogromne kwoty. Chce by Ci ludzie zakończyli żywot polityczny.
maciekkkk / 2010-10-10 12:14 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
A ja to nie płacę podatków? Jeśli już to nie tylko na Twój rachunek. A po drugie, to też już Tobie odpisałem, że gdyby nie PiS to dzisiaj by nie było takiej dziury w budżecie.
EURO STUDENT / 2010-10-10 12:22
Twoje pieniądze mnie nie interesują bo kiepsko o nie dbasz. Ufając PLATFORMIE równie dobrze możesz część wypłaty wyrzucić do sedesu i spłukać wodę. Za czasów PiS było bardzo dobrze, Masz coś do zarzucenia Pani Profesor Zycie Gilowskiej? Rozumiem że 4 lata operacji finansowych Jacusi Ci się w 100% podoba? ich obniżenie podatku też? wypowiedz się prosze
maciekkkk / 2010-10-10 12:30 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ciebie nie obchodzą moje pieniądze, to się zgadza. Jakbym PiS powierzył władzę, to wtedy do Zyty, to brak mi słów. Najgorszy Minister Finansów od roku 1989!
audi43 / 2010-10-10 12:29 / portfel / Bywalec forum
...to jak nie ważne to po co się powołujesz na jakąś ZYTĘ
EURO STUDENT / 2010-10-10 12:36
jeżeli nie wiesz kto to jest Zyyta Gilowska to idź pojeździj autkiem pobaw się, porób bączki, zaboksuj kółkami bo niebawem zapłacisz więcej pieniędzy za benzynę i będzie trudniej o taki fun za te pieniądze.
audi43 / 2010-10-10 12:41 / portfel / Bywalec forum
...niech cie moje pieniążki nie interesują bo mają się dobrze odkąd pisiory przestały rządzić...a jakąś tam Zytą gitary sobie nie zawracam bo to dla mnie żaden autorytet
EURO STUDENT / 2010-10-10 12:48
wiem Twoje pieniądze zaczną się kurczyć od 2011 roku. na razie jest OK dzięki PiS ale teraz wkraczamy w strefę decyzji PO czyli Jacusi który w porównaniu do Zyty Gilowskiej może liczyć RYCZAŁT W KIOSKU RUCHU o ile nie zadłuży go za bardzo że kiosk przestanie być wypłacalny i zaliczy PLAJTE !
audi43 / 2010-10-10 12:54 / portfel / Bywalec forum
...mam wrażenie, że jesteś naćpany...ale trudno to Twoje pieniądze i Twoje zdrowie...
EURO STUDENT / 2010-10-10 13:10
masz wrażenie ... a nie masz wrażenia że Twoje wrażenie jest daleko idące od prawdy począwszy ode mnie skończywszy na rządzie PO?
audi43 / 2010-10-10 13:27 / portfel / Bywalec forum
....jest mi całkiem obojętne kto rządzi tym krajem byle by nie pisiory....lepszy byłby już LEPPER...
EURO STUDENT / 2010-10-11 14:56
i tak PO PRZAEGRA ! hehe a Ty będziesz płacić podatki za błędy PO
maciekkkk / 2010-10-10 12:31 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Bo nie ma lepszych argumentów.
SumieniePiSokomuchów / 212.42.250.* / 2010-10-10 11:29
Składać wieniec w miejscu pracy.
W dalszej kolejności pewnie będą składać wieniec:
1. w pozostałych miejscach pracy towarzysza Lecha,
2. pod szkoła towarzysza Lecha a
3. także, pod szpitalem, gdzie towarzysz Lech raczył przyjść na świat.

Za każdym razem wiązanka powinna mieć fragment wiersza:
"Z Leninem żyj,
z Leninem śpij,
z Leninem zbieraj kwiatki...
życzenia to od Matki"

PiSokomuchy, sami pewnie wiecie kto wymyślił ten bzdurny wierszyk.
EURO STUDENT / 2010-10-10 11:48
Tusk? Bartoszewski? Jaruzelski? Mazowiecki? stawiam że każdy z nich dołożył zwrotkę
SumieniePiSokomuchów / 212.42.250.* / 2010-10-10 11:53
Nie,
pomimo, że żyli w komunie. Niektórzy rządzili w komunie jak Jaruzelski.
Ale żaden z nich w komunę nie wierzył jak to było w przypadku
Jadwisi Kaczyńskiej.

towarzysze Kaczyńscy wiarę w Lenina i Marska wyssali z mlekiem matki. Zatem totalnym zbezczeszczeniem Wawelu był pochówek jednego z nich w tym miejscu.
EURO STUDENT / 2010-10-10 12:00
ojjj już nie przesadzaj bo zaraz zatoru serca dostaniesz z nerwów. Piszesz jakieś bzdury które zaśmiecają te forum KŁAMSTWAMI. TUSK, BARTOSZEWSKI, JARUZELSKI i MAZOWIECKI - trzech z nich już fizycznie ZGNILI czwarty z nich ZGNIŁ MORALNIE
SumieniePiSokomuchów / 212.42.250.* / 2010-10-10 12:05
Wiesz kto jest autorem wierszyka, więc nie kompromituj się aż tak żenująco.

towarzysze Kaczyńscy żyli w komunie jak pączki w maśle.
Ciekawe, kogo musiał ojciec ich zadenuncjować, żeby nie pójść siedzieć.

Nie ciekawi cię, skąd miał kasę na willę?

Nie ciekawi cię, co robiła Jadwisia i dlaczego bawiła się w cenzurę.

To komuchy są większe, niż bierut, gomułka, gierek czy jaruzelski razem wzięci.
audi43 / 2010-10-10 12:04 / portfel / Bywalec forum
...Kaczyński niech się cieszy że jemu Jaruzelski profesury nie odebrał...a tak nawiasem mówiąc gdyby był człowiekiem honoru to by komunistycznej profesury sam by się zrzekł
SumieniePiSokomuchów / 212.42.250.* / 2010-10-10 12:16
towarzysze Kaczyńscy i honor!?

Chyba jesteś niepoważny jak sądzisz, że te dwa PiSokomuchy mogłyby się zrzec tytułów naukowych zdobytych Marksem i Leninem za komuny!

Nie mogą się przecież zrzec czegoś w co święcie wierzą.
EURO STUDENT / 2010-10-10 12:26
jesteś CHORY NA ZAWIŚĆ. Musisz wziąć Urlop u Tuska żeby na 2 tygodnie Cie gdzieś wysłał na wakacje, ktoś inny zajmie Twoje miejsce na tym forum i będzie pluć jadem.
żuczko / 83.2.33.* / 2010-10-10 12:36

jesteś CHORY NA ZAWIŚĆ

raczej jest szowinistą z pierwiastkami faszyzmu
odziedziczył to w genach od praprapraprzodków w tym rejonie kraju jest to wielce prawdopodobne bliskość Prus etc, etc
SumieniePiSokomuchów / 212.42.250.* / 2010-10-10 12:32
Ale jesteś niepoważny.

Jak pisze prawdę to jestem chory z nienawiści.

Facet, wyluzuj. Weź prochy od towarzysza Jarosława. On ma ich sporo i różnego rodzaju. :)
EURO STUDENT / 2010-10-10 12:41
brak mi słów na Ciebie. Będę wyluzowany jak będę pewny że nie zmusi mnie PO więcej płacić za jedzenie i każdą inną rzecz jaką KUPIE ZA ZAROBIONE PIENIĄDZE w Polsce ! na Emeryturę nie licząc nawet ! moją emeryturę będę mieć z NIERUCHOMOŚCI które otrzymam w spadku.
audi43 / 2010-10-10 12:32 / portfel / Bywalec forum
...tak urlop i polecieć na księżyc który ukradli Jacek i Placek
EURO STUDENT / 2010-10-10 12:39
ojej. podaj adres wyśle Ci w prezencie kredki świecowe pomalujesz sobie
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy