Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Politycy po katastrofie: Niewyobrażalna tragedia

Politycy po katastrofie: Niewyobrażalna tragedia

Wyświetlaj:
sceptyk / 2010-04-11 20:50 / Tysiącznik na forum
A gdzie głos szczęścia ministra Sikorskiego z powodu dorżnięcia watahy????
A gdzie profetyczny zachwyt Paliota, na wieść, że Lech Kaczyński nie jest już żywym trupem????

Panowie! Czekam!
poruszona_ / 85.222.87.* / 2010-04-11 21:49
PRZERAŻAJĄCY cynizm. Współczuję takiego światopoglądu.

To tragedia o wymiarze ogólnonarodowym ale też czysto ludzkim. Skłaniająca do refleksji i zadumy. Może my wszyscy powinniśmy mniej się nawzajem opluwać a bardziej być ludźmi. Poszukajmy wspólnych wartości, wspólnego punktu odniesienia. A może tak zamiast nawzajem się obwiniać na tych forach i przypisywać sobie najgorsze intencje byśmy wyciągnęli jakieś wnioski na przyszłość. Może ten bezmiar tragedii wpłynie odnawiająco na naszą scenę polityczną.
PANOWIE POLITYCY ZRÓBCIE COŚ, ABY SŁOWO "POLITYK" BRZMIAŁO W POLSCE DUMNIE. Jeśli ta tragedia odmieni chociaż jedno zatwardziałe serce polityka, który do tej pory zmieniał zdanie i frakcje tak jak" zawiał wiatr", kłamał w imię partyjnej strategii czy przedkładał własne i partyjne korzyści ponad dobro Polski i Polaków to TA TRAGEDIA NIE PÓJDZIE NA MARNE.
konserwa1 / 77.255.21.* / 2010-04-11 22:44
Dlaczego potrzeba tragedii, aby dziennikarze i duża część ludzi zobaczyli w Lechu Kaczyńskim Ojca Narodu, wspaniałego człowieka, kochającego Ojca i dziadka. Dlaczego niektóre telewizje chowały te wspaniałe zdjęcia i filmy ???? A może teraz trzeba by było powiedzieć jedno proste słowo przepraszam. Dlaczego minister Sikorski nagle zniknął??? Czyżby głupio mu się zrobiło z powodu tego co powiedział w Bydgoszczy??? Gdzie jest poseł Palikot co to Pana Prezydenta odsądzał od czci i wiary??? Panowie szykują się już na skok na stanowiska. Przecież tyle "prezydenckich" stanowisk się zwalnia. Już Pan Komorowski zaczyna podziały. To nie cynizm to realizm.
Nie trzeba płakać po umałych bo oni i tak w dzień miłosierdzia trafili i są z Panem w niebie. Teraz trzeba płakać nad Polską bo zginęli Ci dla których dobro Polski było najważniejsze.
sceptyk / 2010-04-11 21:57 / Tysiącznik na forum
Czy jesteś tak naiwny, że osobnicy tacy jak Sikorski czy Palikot traktują tę tragedię w kategoriach NARODOWYCH???
Dla nich to spełnienie marzeń. W końcu publicznie o tym mówili. Więc oczekiwanie na radość ze spełnienia marzeń jest chyba oczywista? Czyż nie?

Najnowsze wpisy