Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Polska gospodarka hamuje

Polska gospodarka hamuje

Money.pl / 2008-09-02 15:57
Komentarze do wiadomości: Polska gospodarka hamuje.
Wyświetlaj:
blondynka z klasa UK / 86.136.127.* / 2008-09-04 11:17
Smieszy mnie ta cała sytucja, jakby niby w Polsce było juz kiedykolwiek dobrze???... ateraz bedzie ciut gorzej??:-))) jaja w tym kraju i tylko stopy nauczyli sie podnościć, jakby co najprostsze rozwiązanie,ktore każdy debil może wdrożyć -przykręcic kurek do kasy (ale nie dla siebie oczywiście).Polska juz od dawna funkcjonuje tylko w wymierze historycznym i geograficznym.szkoda sie denerwować, naszceście mamy nowa ojczyzne -Europę.Grunt to znależć sobie dobre gniazdko, gdzieś gdzie jest normalniej i człowiek sie nie kwur..ia po przeczytaniu porannych wiadomości tylko z usmiechcem idzie do roboty i z uśmiechem kupuje taniej w Europie i z uśmiechem stwierdza,że mimo wszystko zostaje mu więcej w portfelu niż by mu zostawało w Polsce nawet przy kursie PLN/EUR=2/1
JAW / 84.10.239.* / 2008-09-02 18:02
I kto za to zapłąci? Ci, którzy nic nie mieli ze wzrostu. Dla mnie całe te liczby to fikcja, bo nijak się do mnie nie mają. A jak będzie bardzo źle, to sobie wyjadę. UE nauczyła mnie, że nie ma czegoś takiego jak ojczyzna tylko miejsce zarabiania, więc stan Polski mało mnie wzrusza
andowc / 83.30.106.* / 2008-09-02 17:03
Zwolnić "hamulcowego".
myślnik / 83.31.231.* / 2008-09-02 16:06
Odetchnąłęm z ulgą, że z za Krzaka popłynąl zbawienny głos, że winien jest poprzedni rząd. Już się martwiłem, że ten rząd jest winien czemukolwiek, namaszczony, przez...., każdy wie. Szkoda gadać. Byłoby to śmieszne, gdyby nie było aż tak smutne.
sceptyk / 2008-09-02 15:57 / Tysiącznik na forum
Znakomici eksperci:

Nie sądzimy już, że w I kw. 2008 r. osiągnął on szczyt


Czyli że kiedys tak sądzili (kiedy?).
I drugi cytat:


Stabilizacja tej relacji zapewne nastąpi w 2009 r


Założę się, że we wrześniu 2009 napiszą coś podobnego do cytatu pierwszego, a potem, że moment spełnienia swojej prognozy ustalają na koniec 2010.

Ciekawe kolejne nazwisko w CASE.
Pani Balcerowiczowa, teraz pan Krzak (czy to przypadkiem jakiś krewny byłego szefa NBP z czasów niesłusznie minionych?)...
Kenobi / 2008-09-02 17:46 / Uznany malkontent giełdowy
O ich poziomie świadczy choćby zaskoczenie zwolnieniem wzrostu w strefie euro. Zagrożeniem już nie będzie inflacja, ale deflacja, która grozi światu.

Najnowsze wpisy