Forum Polityka, aktualnościKraj

Pomoc adwokata i radcy za darmo

Pomoc adwokata i radcy za darmo

Money.pl / 2011-07-18 17:00
Komentarze do wiadomości: Pomoc adwokata i radcy za darmo.
Wyświetlaj:
Sylwia88 / 178.181.207.* / 2012-06-14 23:03
Witam Pana Serdecznie piszę do Pana ponieważ mam bardzo duży problem i nie mam pojęcia co mam zrobić, ponieważ moja Mama,Siostra i druga Siostra wzieły dwa lata temu kredyt w banku a problem pojawia się tym iż wzieły go nie legalnie ponieważ sfałszowały zaświadczenie o dochodach i o tym że pracują w podanej przez siebie Firmie a prawda wyszła na jaw bank dopatrzył się fałszerstwa i zgłosił sprawę .Moja siostra była już na przesłuchaniu pisze do Pana ponieważ chcialabym się dowiedzieć co mogą one teraz zrobić w tej danej sytuacji? czy maja szanse na adwokata z urzędu? czy jeżeli żadna z nich nie była nigdy karana pojdą do wiezienia? Bardzo poszę o odpowiedz Dziękuje z góry
robert21.1989@o2.pl / 188.252.10.* / 2012-01-17 16:36
Witam,prosze o pomoc bo nie wiem co mam zrobic.Policja mnie poszukuje w sprawie kradziezy w sklepie w ktorym pracowalem choc nic w tym sklepie nie ukradlem,bylem tam pracownikiem wiec zalezalo mi na pracy bo bylem osoba bezrobotna tak jak teraz jestem,gdyz przez prace w tym sklepie nie moge znalesc pracy. Zmuszony bylem do podpisa nia weksla i kradziezy tych pieniedzy ze sklepu. Pracowalem tam 2 miesiace i nie 1 pierwszy bylem oskarzony o kradziez w tym sklepie.Prosze o jakakolwiek pomoc gdyz nie stac mnie na prawnika, a tej kradziezy nie dokonalem,Prosze o pomoc bo naprawde nie wiem jak mam z tym postapic. Nikt mi nie chce uwierzyc ze nieukradlem tych pieniedzy. Prosze o pomoc! Naprawde nie wiem co mam zrobic,nie chce trafic do wiezienia za cos czego naprade nie zrobilem. Prosze niech mi ktos pomoze. Niech mnie ktos wyslucha i mi w to uwierzy.
marta21612 / 188.47.169.* / 2011-09-15 12:53
moja mama dostała rachunek za prad w wysokosci 7000tysiecy złotych pradu tego nie zużyła gdyz w ekspertyzie wyszło ze prad szedł w sciane firma energetyczna rozłozyła jej płatnosc na raty po 1500 zł miesiecznie oprocz tego płaci za bierzace zuzycie nie stac jej na tak duze wpłaty dlatego wpłaca tyle na ile ja stac ostatnio odcieli jej prad czy istnieje mozliwosc by nie musiała płacic za prad ktorego i tak nie zuzyła?
sylwiausi / 2011-08-09 12:13
Witam.Może ktoś mi tutaj po może.Otóż jestem mężatka od prawie 5 lat i wszystko było by dobrze gdy by mój mąż nie pił,dlatego z tego właśnie powodu chcę odejść tylko problem polega na tym że mieszkamy teraz w finlandii i tam kupiliśmy domek wzięliśmy kredyt szef męża pożerował pożyczka jest na mnie i na męża a domek jest podzielony połowa moja połowa męża ale to tylko taka formalność.Nie wiem co mam zrobić jak to prawnie wygląda chcę odejść ale co z tą pożyczką i z tym domkiem mam zrobić.
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy