POMOC FORTIS

GazLuk / 2007-11-17 10:59
Witam proszę o pomoc w sprawie fortis akcji nie wiem, co mam robić strasznie spada może mi ktoś podpowie czy uciekać z niego czy przeczekać
Wyświetlaj:
J.S. / 2007-11-17 19:52 / Bywalec forum
no teraz pozostaje tylko czekac!!czekac i czekac:)
ja napewno nie bede wyplacal tylko jak juz powiedzialem czekal
Inwestor X / 2007-11-17 16:49
Dziwne żeby jego wartość rosła w trakcie 2 Tygodniowej korekty na rynku akcji ??? TO inwestycja i nie zawsze musi przynieść zysk (strata to coś naturalnego).
miki3d / 2007-11-17 13:19 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ludzie, którzy panikują, podejmują najgorsze decyzje. Jak kupowałeś ten fundusz, to Twój doradca/bankowiec powiedzieli Ci lub ty sam sobie przeczytałeś, że fundusz może rosnąć lub tracić. Zapewne wtedy zastanawiałeś się, jak będziesz się zachowywał w czasie spadków. Więc zrób to, o czym wtedy myślałeś. Najważniejsze jest, żebyś trzymał się raz obranej strategii.
zenek1963 / 2007-11-17 13:09
Tez straciłem 10% czekam.pzdr
max1224 / 195.117.209.* / 2007-11-17 11:17
wszystko zależy od tego kiedy kupiłeś i po ile jaka jest wartość aktualna i kiedy musisz sprzedać
basia1 / 2007-11-17 16:49
Posiadam ten fundusz od konca lipca tego roku. Kupilam po ok 255 a dziś 190..Pieniądze na razie nie są mi potrzebne ale jak będą czy coś z nich zostanie? Prosze o porade co zrobić?????
Jarris / 2007-11-17 17:53
Też sie nad tym zastanawiam - bo niby założenie jest takie, że wszelkie fundusze, a zwłaszcza akcyjne są długoterminowe, ale jeśli korekty, ktore ostatnimi czasy tak często nawiedzają GPW będą uszczuplały regularnie wartości funduszy, to może się okazać, że po 5 latach wyjdzie się na "plus" albo parę procent, albo wcale (teoretycznie też jest to możliwe...). Ja jak na razie patrze w miarę spokojnie na to, co się dzieje, mimo, że mój portfel zawiera dużo f. akcyjnych (w tym nieszczęsne "miśki") odnosi straty. Zastanawiam się jednak czy w obecnych czasach nie lepiej zainwestować w lokaty? W tej chwili można mieć pewne 7.5% i nie zastanawiać sie kiedy w końcu fundusz wyjdzie na prostą...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy