Forum Forum inwestycyjneFundusze

portfel w skandii na poltora roku

portfel w skandii na poltora roku

Milrob / 213.158.197.* / 2011-06-16 09:11
Witam

Wiem że na tym forum sporo osób inwestuje poprzez Skandie i chciałem się zwrócić o rade do Was. Za półtora roku kupuje mieszkanie i chciałbym wypłacić środki zgromadzone na koncie dodatkowym. Na chwile obecną mam na tym koncie wpłacone 21 tys ale posiadam 18tys. :/ Skład portfela to:
ML5
ML6
ML7
TEMP6
ARKA3
CU3
UNK3
HSBC1
HSBC4
Procentowo rozkłada się to mniej więcej po równo. Ostatnia wpłate realizowałem w marcu.Pytanie czy taki portfel nie jest zbyt agresywny na obecnie panującą na rynkach sytuacje? Czy mozliwe jest według Was odrobienie strat wyłącznie funduszami obligacyjnymi? Ewentualnie jakie macie propozycje korekty portfela biorąc pod uwagę tak krótki horyzont czasowy (przypominam półtora roku) Proszę o sugestie co kupić co sprzedać. Dziękuję
Wyświetlaj:
tedchom / 2011-06-17 10:30 / Tysiącznik na forum
Witam
Ja osobiście zakładam ten czas jako czas wzrostów ale, proponuję zarządzanie własnym kapitałem wystarczy korzystać z tego forum i wątków tygodniowych tam piszą ludzie co kiedy mają w portfelach. Polecam szczególnie wpisy Zeus, Privy i Maxa
Milrob / 213.158.197.* / 2011-06-20 12:43
Śledze forum jakiś czas i właśnie na zabranie głosu użytkowników których wymieniłes liczyłem najbardziej :) ciekawy jestem czy też zakładają wzrosty czy raczej załamanie rynków?..
ANDIW / 83.27.161.* / 2011-06-16 23:51
Do Milrob
Służę bezpłatnie pomocą pod numer 696487675
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy