Forum Polityka, aktualnościKraj

Posłowie kłócą się o komisję "hazardową"

Posłowie kłócą się o komisję "hazardową"

Wyświetlaj:
Wapniak/bez .../ / 87.207.223.* / 2009-11-04 08:53
...a ja co raz bardziej nie mogę znieść ich widoku....
sc / 99.232.233.* / 2009-11-04 08:10
Duża liczba artykułów w naszej konstytucji jest po prostu kloacznymi ściekami ubiegłej epoki, socjalizmu, wtedy kiedy wśród ludzi odpowiedzialnych za kierowanie krajem, górował, ponad wszelkimi niedociągnięciami, brak umiejętności przeprowadzania właściwego procesu myślowego. Posłowie wchodzący do budynku sejmowego w dzisiejszych czasach mają taką samą manierę jak w poprzedniej epoce. Kłócą się o rzeczy, które są sprzeczne ze zdrowym rozsądkiem. Nieomal wszystko można podciągnąć pod to czy jest coś zgodne z konstytucją lub co jest z nią sprzeczne. Nasza konstytucja wymaga natychmiastowej poprawy a inaczej nadaje się do śmietnika. Cóż z tego i jakie to ma znaczenie, że grupa bardzo elokwentnych osób upajających się w sytuacji kiedy włos się dzieli na czworo orzekła, że wszystkie projekty są niekonstytucyjne. Jest to wyłącznie i tylko jaskrawym przykładem jak można polską konstytucją wywijać we wszystkie strony i pokazuje, że skoro można interpretować paragrafy na wiele sposobów i jest to nieomal dowodem, że konstytucja nasza nie jest warta złamanego szeląga. Gdyby w celu poprawinia jednomyślności, chociaż tymczasowo, ustanowiono dwie rownorzędne konstytucje, jedną autorstwa PO a drugą PiSu, to możnaby zadać sobie pytanie czy to poprawiłoby umiejetność zauważania problemów i sposobów ich rozwiązywania w komisjach sejmowych. Można spokojnie twierdzić, że sprzedaż papierosów i wódki nie jest konstytucyjna ponieważ sprzedawana jest osobom uzależnionym i powoduje w społeczeństwie większe straty niż ubiegła wojna. Gry hazardowe są takim samym uzależnieniem jak alkoholizm i na grającego tak samo oddziaływuje więc powinno być surowo regulowane. Podobnie jak w USA czy w Monte Carlo. Właściciele szulerni, prawdopodobnie bardzo intensywnie, zaczęli ,,pracowac’’ nad podejmowaniem jakiejkolwiek decyzji podejmowanych przez komisję sejmową. Na dodatek, ale kierując się wyłącznie celami wywołania bólu i zadania ran, PiS dolewa oliwy do ognia rozpalonego przez PO. Wygląda, że to dopiero początek walki.
pan władek / 89.231.102.* / 2009-11-03 15:22

Prezydent będzie przesłuchiwany


to znaczy, że Rysiem z cmentarza był Lech.
Radosna twórczość partii ludzi jaśnie oświeconych chyba nie ma granic. wydawało mi się, że Irlandia to szczyt głupoty, ale ci dzielnie prą dalej.
janiszek72 / 2009-11-03 14:37 / Tysiącznik na forum
I tak wygra jedynie słuszna koncepcja prezentowana przez cudownych wojowników o prawdę leżącą tam gdzie leżeć powinna, wyznawców Słońca Peru - KonDonka Tuska. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam

Najnowsze wpisy