Forum Forum pracyPraca za granicą - opinie

Praca opiekunki osób starszych w niemczech.

Praca opiekunki osób starszych w niemczech.

Mirka282 / 85.114.132.* / 2012-05-23 10:58
Witam. Czy ktoś wyjeżdżał do opieki nad osobami starszymi z firmą Aterima med? Chciałam zapytać jak plasują się zarobki u innych pań. Ja otrzymuję teraz 1000 euro netto a jestem na pierwszym wyjeździe. Zarobki są podobno kształtowane w zależności od znajomości języka niemieckiego. Czy po kilku miesiącach mogę ponownie przejśc test z języka w firmie? Czy gdyby poszło mi lepiej ( a myślę że tak będzie, bo język doszlifuję teraz w znaczym stopniu siedząc w niemczech i rozmawiając wyłącznie po niemiecku), to mogę poprosić o podwyżkę? Jeśli tak, to jaką? Bardzo proszę o odpowiedzi koleżanek ile zarabiacie?
Wyświetlaj:
Anna Jordas / 178.36.192.* / 2020-10-21 08:53
Dla mnie praca nie jest ciężka http://family-ski.pl/dobra-praca-dla-opiekuna/ nawet sporo odłożyłam przez trzy lata.
Ola861 / 188.146.230.* / 2019-07-23 18:13
Tylko oferty na dobrej szteli, maja sprawdzone i fajne opcje. Warunki zatrudnienia sa dobre a agencja naprawde dba!
Jadzia760 / 83.27.235.* / 2019-07-19 08:49
Z atermina nie jechalam ale mialam okazje z dobra sztela w dortmundzie byc przez 3 mies jako opiekunka. mialam ok 150e na miesiac.
Kingabk / 37.47.81.* / 2019-02-22 21:16
Jeśli chcesz znaleźć ciekawą i przyjemną pracę A nie wyjeżdżać z domu zachęcam do zajrzenia na stronę internetową www.zarabiam5k.pl
Jolanta468 / 37.47.241.* / 2019-02-22 01:36
Na pewno trzeba sprawdzać wszystkie warunki takiego zatrudniania. Słyszałam że nieraz ktoś jechał a tu drzwi zamknięte i nie ma kontaktu z pracodawcą . Trzeba jeździć przez sprawdzone firmy . Mi się akurat udało dobrze trafić. W ostatnie wakacje byłam w Hanowerze przez Promedica24 . Wiadomo, nie było lekko, bo niemki są ogólnie wymagające ale wynagrodzenie naprawdę dobre . Dom fajny, rodzina mojej podopiecznej też w porządku. Jak wracałam do Polski, to paczkę dostałam od córki. Pani miała cukrzyce, niedowidziała i miała problemy ze słuchem ale ogólnie bardzo pogodna kobieta.
Parlon / 77.114.234.* / 2018-02-06 10:34
Na pewno ofert pracy dla opiekunek osób starszych nie brakuje, a ofert w internecie można znaleźć mnóstwo jak na przykładzie https://sprzedajemy.pl/uslugi/nianie-i-opiekunki gdzie ogłaszają się i agencje i osoby prywatne. To nie jest łatwa i lekka praca, na pewno trzeba przede wszystkim trafić na odpowiednią ofertę i agencję, która nie oszuka.
novakela / 2013-01-10 22:20
Witam serdecznie. Jestem lektorem języków obcych. Pracuję dla firmy zajmującej się nauką języka niemieckiego oraz wysyłaniem osób ze znajomością języka niemieckiego
do legalnej pracy w Niemczech.
Obecnie poszukujemy opiekunek osób starszych w Niemczech - zapewniamy wysokie zarobki.
Nie znasz języka niemieckiego? To żaden problem! Osobiście Cię go nauczę online, przez komunikatora Skype. Za darmo !

Miejsce pracy: całe NIEMCY

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

LEGALNA PRACA DLA OPIEKUNEK OSÓB STARSZYCH

Gwarantujemy:
* legalność
* umowę zlecenie
* wysokie zarobki od 800 do 1200 euro w zależności od poziomu języka (w celu dokształcenia proponujemy darmowe kursy)
* bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
* zwrot kosztów podróży od 80-120 euro
* opiekę koordynatora w Polsce i Niemczech
Wymagania:

*wiek od 25lat
*minimum komunikatywna znajomość j. niemieckiego
* doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
* miłe usposobienie, otwartość na ludzi

Więcej informacji na naszej stronie.

KONTAKT: 691 131 122. Pracuję w szkole, jeśli nie odbiorę, to na pewno oddzwonię później!
Mój adres email: novakela@wp.pl


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
Krysia45467 / 178.219.24.* / 2012-12-19 15:38
Ja nie wyjeżdżałam, ale koleżanki z opiekunki-forum.pl owszem. Podpytaj ich, one Ci chętnie napiszą co i jak.
Poza tym możesz prześledzić na tym forum opinie o tej firmie.
Lepiej wiedzieć.
bacia88 / 37.31.84.* / 2012-12-10 17:09
ja pracowałam w firmie, która oferowałam prace już w momencie kiedy znało sie język w stopniu komunikatywnym, możliwe jest, że u siebie zarobisz więcej znając lepiej język, zajrzyj na www.pracaeu.pl może spodoba Ci sie oferta tej firmy, krótkie wyjazdy, referencje po niemiecku, jasne warunki zatrudnienia, polecam ja byłam bardzo zadowolona

Najnowsze wpisy