Forum Forum pracyOferty - szukam pracy

Praca w art world w Krakowie- jakieś opinie?

Praca w art world w Krakowie- jakieś opinie?

kossak_owski1986 / 2012-08-16 15:40
Witam!
Bardzo proszę o opinie na temat pracy w korporacji Art World w Krakowie: czy ktoś z Was tam pracuje lub pracował? Zależy mi na opinii ponieważ mają naprawdę bardzo atrakcyjne warunki pracy i chętnie bym skorzystał z oferty. Będę wdzięczny za jakąkolwiek odpowiedź!
Wyświetlaj:
malinowa_mamba / 81.219.132.* / 2012-09-12 12:11
Wiadomo, co osoba to opinia. Ja tam z pracy w Art Worldzie byłam zadowolona. Fajna atmosfera, mili ludzie. Momentami miałam chwile zwątpienia, gdyż było dużo pracy, a deadline'y się zbliżały. Ale to mnie nauczyło umiejętności planowania czasu, której wcześniej mi brakowało.
biala_kartka / 2012-08-16 16:19
Zanim zaczęłam pracę w korporacji art world naczytałam w Internecie o niej wiele złego, ale i też wiele dobrego. Na rozmowę kwalifikacyjną szłam z raczej negatywnym nastawieniem, ale mimo to przyjęłam pracę w tej firmie. Owszem, nie było łatwo, tempo pracy jest dość szybkie, ale tego, czego się tam nauczyłam nikt mi nigdy nie odbierze. Atmosfera w firmie zawsze była bardzo kreatywna i niezwykle sympatyczna, miałam okazję pracować przy dużych projektach z fantastycznymi ludźmi. Mam nadzieję, że ktoś, kto będzie się zastanawiał nad pracą tam trafi na mój post, a nie na wpisy na Bankierze, które pisane są chyba przez jakiegoś frustrata, który w art world nigdy nie był.
Panna_Nikt / 141.0.8.* / 2013-05-28 16:40
biala_kartko! twoje wpisy są tak żenująco sugestywne, że aż razi w oczy! uprawiasz oczywisty marketing szeptany, a raczej próbujesz ratować opinie firemki, która z Korporacją, atym bardziej ze sztuką nigdy nie miała nic wspólnego! pracowałam tam ponad pół roku, "zjadłam zęby" żeby zdobyć jak jak najlepszą opinię u osób, których jedynym celem jest wydymanie studentów lub absolawentów aktywnie poszukujacych pracy! szanowny pan Rahim Ajurvedik i9 Michał Blak powinni sie mocno puknąć w głowę zanim puszcza z tornbami resztki tej żałosnej pseudo-agencji.
czysta łza / 2012-09-12 12:33 / Bywalec forum
a dlaczego z góry zakładasz, że nigdy w art world nie był? narzekanie na szybki trybn pracy mnie zaskakuje, bo powiedzcie gdzie teraz takiego tempa pracy nie ma?
Losmiczka / 173.242.116.* / 2012-09-15 21:04
http://antyweb.pl/nie-warto-wkurzac-pracownikow-agencji-reklamowej-zwlaszcza-wlasnej/ - fanpage pracownikow ArtWorldu, jak ktos nei wierzy niech napisze wiadomosc do fanpage i spyta o warunki pracy tam panujace. A i koniecznie przegladnac wpisy na wallu, jest tam conieco o ich Imperatorze vel CEO.

Najnowsze wpisy