Prawo cywilne.

uczciwosc / 2009-08-18 01:23
Prawo cywilne w Polsce zostalo ustanowione w 1964 roku , to jest 45 lat temu .Czy ze wzgledu na zmiany ustrojowo-gospodarczo-spoleczne oraz sytuacje zwiazane ze statusem obywatelskim Polaków , to prawo nie powinno byc zrewidowane , oraz zblizone bardziej do obecnej sytuacji zyciowej ? Czasy sie zmieniaja , styl zycia sie zmienia , okolicznosci sa inne lecz prawo te same . W niektórych sytuacjach nawet mecenasi nie potrafia wyglówkowac jakiej podstawy moga uzyc w pewnych sprawach , a sedzia nie ma nic do roboty tylko sluchac i na koncu cos powiedziec i sprawa zakonczona . W takich sytuacjach ten kto wynajmuje adwokata jest zielony , i musi brac wszystko tak jak jest bo adwokat tez jest zielony i wie o tym , ze ten co go wynajal nie wie o tym . Czy Ministerstwo Sprawiedliwosci w Polsce wie o tym , ze ludnosc polska ta w Polsce jak i ta poza jej granicami nie jest za bardzo zadowolona z dzialalnosci tej organizacji ? Polak z polakiem zawsze sie dogada , ale zawsze to jest na korzysc jednego z nich .
Wyświetlaj:
Alexlex / 5.173.176.* / 2021-02-24 15:58
Mi w sprawie z zakresu prawa cywilnego pomogli w kancelarii na Latarnianej w Gdańsku.
dobrzetrafilam / 178.36.223.* / 2020-08-24 14:34
Ja trafiłam na świetnego adwokata od prawa cywilnego w kancelarii na Słowackiego w Tczewie. Pomógł, bardzo rzeczowy, doświadczony.
albertwu / 178.36.206.* / 2020-01-19 17:13
Jestem zadowolony ze współpracy z adwokatem Cejrowskim. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Pełen profesjonalizm.
pantinyy / 89.64.40.* / 2019-07-29 18:10
Najlepszy adwokat od spraw cywilnych - pan Cejrowski. Miałem niewątpliwą przyjemność skorzystania z jego usług.
anton391 / 91.221.27.* / 2018-11-09 15:02
Mi w sprawie z zakresu prawa cywilnego bardzo pomógł adwokat z Kancelarii Cejrowski z Tczewa. Pełen profesjonalizm poparty solidną wiedzą i doświadczeniem.
Zbigniew556 / 83.21.97.* / 2009-08-18 15:10
witam
obecnie trwają prace nad nowym kodeksem cywilnym, z tego co wiem to odbywa się to pod "przewodnictwem' pana Radwańskiego. najważniejsze zmiany to włączenie prawa rodzinnego do kodeksu cywilnego. ma być on gotowy podobno już za rok... ale jak będzie to pokaże nam życie.
jeżeli dobrze pamiętam to w internecie można znaleźć już projekt części ogólnej, ale na tę chwilę nie potrafię odszukać

Najnowsze wpisy