Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Premier Marcinkiewicz mówi o rozmowach w sprawie poparcia rządu i szansach na wotum zaufania

Premier Marcinkiewicz mówi o rozmowach w sprawie poparcia rządu i szansach na wotum zaufania

Wyświetlaj:
środek / 83.28.80.* / 2005-11-12 19:20
Dobrze, że od tak dawna nie żyje, - a i kasztnka...
W grobie przewraca się, i nic więcej nie może zrobić...
Pogoniłby taki rząd.
Kuba / 81.210.63.* / 2005-11-10 09:14
"Będzie realizowany dobry program związany z uporządkowaniem skarbu państwa." Nosz ja p***. Czy polakom na prawdę tak miałkie i nic nie mówiące zdanie wystarcza? Już kota dostaję gdy słyszę po raz setny że partia x będzie popierać wszystkie pomysły dobre dla polski. Ludzie kochani może zróbmy kilka lig politycznych w pierwszej jako argumenty będzie rzucanie mięsem, w drugiej przekrzykwanie się kto chce dla polski lepiej, a wtrzeciej normalne argumenty i trzymanie języka za zębami kiedy się nie ma nic do powiedzenia. Każdy zapisze się na polityka której ligi chce głosować i będzie cacy ;)
gruby / 212.186.144.* / 2005-11-11 09:38
ekspoze to nie debata naukowa dla ludzi którzy dobrze po polsku nie rozumieją
jezykoznawca / 167.3.114.* / 2005-11-10 09:43
Marcinkiewicz : co by tu powiedzieć, żeby nic nie powiedzieć. Śmiech na sali a nie premier RP.
w_czajkowski / 83.24.176.* / 2005-11-11 02:21
PO-zachowuje się w dalszym ciągu jak by miała panacełum na wszystko .Jest najmądrzejsza , najlepsza . Tylko jako UW już rządziła i wszyscy wiedzą jak. Ci co uciekli do PO to się jakoś utrzymali na stołkach . Ci co zostali w UW-polityczni bankruci.Czego można spodziewać się po librrałach .Oni mają tak dobry program ,tacy zarozumiali jak komuniści,podobnie się zachowują i nic z tego nie wynika.Ale jest coraz większa bieda i ubustwo. Bardzo dobrze się stało,że ich odsuniento od władzy .Pan Premier Marcinkiewicz jest mądrym człowiekiem i niedał się oszukać omamić-PO.A jest tam paru cwaniaczków .Nie będę ich wymieniał z nazwiska bo wszyscy wiedzą ,kogo mam na myśli . Choć raz ktoś im się niedał wyprowadzić na manowce.Myślę że mamy dobry Rząd. Szkoda tylko że mniejszościowy .A może to i lepiej bo PO by tylko wszystko psuła.
anita / 83.82.217.* / 2005-11-12 00:01
Wstydze sie,ze wczesniej popieralam.Takiej mialkosci jeszcze nie widzialam.Panie Marcinkiewicz,daje panu 2 lata,to duzo,a potem bedzie prawdziwa rewolucja ,obiecuje.

Najnowsze wpisy