Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Premier: Przez Tuska nie ma w Polsce dróg

Premier: Przez Tuska nie ma w Polsce dróg

Money.pl / 2007-10-06 19:14
Komentarze do wiadomości: Premier: Przez Tuska nie ma w Polsce dróg.
Wyświetlaj:
Agit / 80.238.110.* / 2007-10-12 12:00
A przez Głodne dzieci w Afryce dzisiaj pada deszcz. Jasne.

"zniesienie postkomunizmu" lekiem na całe zło. A jak już zniesiemy postkomunizm to co? To sobie posiedzimy i poczekamy aż nadejdą lepsze czasy. - Oto kwintesencja polityki PiSu.
Na lepsze czasy trzeba zapracować.
płotka123 / 2007-10-07 15:01
Jeśli Tusk tak lubi liczyć ofiary, to może niech poda dla ścisłości ile było samobójstw z powodu bezrobocia, porzucania noworodków na smietnikach, rozbitych rodzin właśnie w latach kiedy rządziło KLD, PO (Suchocka - obecny ambasador... przy Watykanie), a potem jesczcze raz PO. Jest taka dziwna korelacja...
Tuskowi i komuchom won / 75.125.48.* / 2007-10-07 15:18
Regulamin forum
NIEPRAWDOPODOBNIE / 83.8.201.* / 2007-10-07 13:54
to całkowita prawda -tusk był i jest firmatorem "OKRADANIA BUDŻETU I SKARBU PAŃSTWA PRZEZ TE OSTATNIE 18 LAT -TO ON JEST WSPÓŁODPOWIEDZIALNY ZA TAKIE OPÓŻNIENIA CYWILIZACYJNE W NASZYM KRAJU !!/DRUGA ZMIANA/-POLACY NIECH OBEJRZĄ TEN POUCZAJĄCY FILM!!-KONIECZNIE PRZED W Y B O R A M I !!
master100 / 91.200.36.* / 2007-10-07 12:57
"Każdy, kto próbuje mówić, że jest inaczej po prostu kłamie, odwołuje się do najbezczelniejszej demagogii" - podkreślił premier.

oto esencja KACZYZMU
podobnie jak FASZYZM I KOMUNIZM naród jest informowany o zdradzieckich wrogach wewnętrznych, lansowana jest również JEDYNIE SłUSZNA I NIEPODWAżALNA "PRAWDA"....

_______________________
"ten rząd działa dla Polski?! ...chyba tak ... nie wiem.... Dobrze, że nie jestem Polakiem" - powiedział mój szef Graham(Anglia).

___________________
DRZAZGA / 83.8.201.* / 2007-10-07 13:57
master 100-lepiej by było "kaster 1000"-tak idiotycznych "porównań "dawno nie czytałem!!-to wypociny CHOREGO Z UROJENIA!!-PSYCHOPATY!!
Hurraa! / 87.206.176.* / 2007-10-07 12:24
I przez Tuska Jarosław i Lech mają krzywe żeby i 1,50m w kapeluszu. I jeszcze przez Tuska pada deszcz a dzięki pisowi świeci słońce.
Wiwat ciemny lud co w te "mądrości" Kaczyńskiego wierzy.
toyad / 83.5.118.* / 2007-10-07 10:14
retoryki rząd PiS stosuje PRLowskie techniki rządzenia, z równie katastrofalnymi skutkami dla kraju. Szef partii i premier rządu - jak kiedyś I sekretarz PZPR - jest głównym ideologiem i ignorantem ekonomicznym. W parti liczą się nie kwalifikacje i zdolności, ale lojalność wobec szefa. Skompromitowaną Służbę Bezpieczeństwa - oko i ucho importowanego ustroju - zastępuje dziś CBA, formalnie walcząca nie z wrogami ustroju, a korupcją. Ponieważ pokusie korupcji może ulec każdy, więc trzeba zbierać informacje o każdym, nawet w ZUSie. Troskę o jakość życia proletariatu zastąpiono "państwen solidarnym", które zamiast walczyć z nędzą i bezrobociem rozwijając gospodarkę i usprawniając kalekie instytucje państwowe - organizuje kampanie przeciw wrogom ludu - lekarzom, pielęgniarkom i oligarchom (=kułakom). O ile PZPR przyjechała do nas na sowieckich czołgach - to PiS wybraliśmy sobie sami. Jak dziś się czują Ci wszyscy, którzy walczyli o zmiany w Polsce? Czy warto się było męczyć wypierając Rosjan z Europy by zafundować sobie kalkę ich ustroju?
Fama / 213.158.196.* / 2007-10-07 11:47
Panu płacą za takie teksty czy jest Pan durnowaty z urodzenia? Przyrównanie PiS do PZPR to beszczelnos godna zamego wodz PO. Czy nie Tusk celuje w partyjnych intrygach i parciu do władzy na szkodę Polski. Od dwóch lat walczy z legalnym rządem naszego kraju spiskując ze spadkobierczami PZPR.
K59 / 213.156.96.* / 2007-10-11 15:10
Niestety "toyad" ma rację. Jestem z rocznika 48 i widziałem wiele sposobów rządzenia. To co wyrabia PIS, metody które stosuje przypominają lata komuny i to nie te z okresu "gierkowskiego" lecz "gomółkowskiego". Cofamy sie w rozwoju a Europa patrzy na to wszystko z niedowierzaniem. Znajomi z Berlina (znamy się ponad 35 lat) w listach przysyłają mi różne wycinki prasowe z gazet niemieckich. Jak nas widzą tak o nas piszą. Pochodzę z rodziny w której było zdecydowane nastawienie antykomunistyczne lecz dziś gdy słucha obecnych przedstawicieli SLD to bardzej ich rozumiem niż ludzi z PIS.
Kirkor / 81.219.114.* / 2007-10-09 12:45
Lecz się Pan!!!! Przecież cały zarząd PiSu - poza Kaczyńskimi - to byli sekretarze PZPR!!!!!!!
Bazując na bolszewickiej retoryce Jarosława - to wszystkie nieszczęścia włącznie z tsunami w Tajlandii mozna przypisać PO! A kiedy formacja PO miała szansę rządzić w tym kraju?! Pis to nie tylko PZPR. To KPZR!!!!
toyad / 83.5.127.* / 2007-10-07 18:10
typowa logika elektoratu PiS - żadnych argumentów, tylko obelgi i atak na Tuska jako konkurenta w wyścigu do koryta. Bo rządzenie to nie trudna sztuka zarządzania krajem, ale dostęp do konfitur.
waran / 2007-10-07 15:23 / Twardy dziadyga
Szanowna Famo . Mam tylko taką nadzieję , że jesteś na tyle młoda by lata 70-te były dla Ciebie tylko kartką w podręczniku historii. Jeżeli jest inaczej , to dowód na to , że skleroza już zrobiła swoje w Twoim umyśle. Inaczej , przypomniałabyś sobie te nudne i patriotyczne przemówienia wiernych towarzyszy z PZPR. Bo ja słuchajac wczoraj Kaczynskigo wróciłem w tamte czasy. A zwrot Nasza Partia .....
nowa fama / 87.206.176.* / 2007-10-07 12:17
Daj spokój Fama. PiS próbuje odwrócić historię. Jarosław postanowił cofnąć Polskę do PRL. Ty mu chcesz w tym pomóc. Nie wiem tylko, czy jesteś neo-komuchem czy reprezentujesz ciemny lud.
Posłuchaj wystąpień Jarosława, przypomnij sobie przedwyborcze obietnice pis i jak się do nich Jarosław teraz odnosi. On ma ludzi w Polsce za idiotów. W części ma niestety rację. Popatrz Fama na siebie i zastanów się czy ciebie to też nie dotyczy.
wiesiu / 83.24.211.* / 2007-10-07 12:21
co wspominali może coś o 50 mostach? i przegonieniu Irlandii z Anglią włącznie?
nowa fama / 87.206.176.* / 2007-10-07 12:36
Wiesiu, czy jak ci tam, bo co chwilę podpisujesz się inaczej, odłóż emocje na bok i pomyśl. Pomyśl, proszę i odpowiedz: ufasz pis? Dlaczego?
MN2 / 2007-10-07 12:07 / Bywalec forum
TY chyba nie rozumiesz co to jest opozycja i system partyjny i durnowaty z urodzenia. Mało rozumiesz.
corega / 83.5.118.* / 2007-10-07 08:11
KLD doprowadził kraj na skraj przepaści. A teraz my zrobilismy gwałtowny krok naprzód. Jak za Gomułki.
wszystkodziękiKLD / 83.24.211.* / 2007-10-07 12:25
i na dodatek dzięki KLD przegoniliśmy tak wysoce uprzemysłowione państwa jak Gabon, Wybrzeże Kości Słoniowej i Honduras. Bo u nas recepta na rozwój biznesu była prosta - pierwszy milion należało ukraść.
płotka123 / 2007-10-07 14:48
Pamiętam jeszcze inne hasło głoszone oficjalnie (I program Polskiego Radia - ciekawe ile lat archiwizują taśmy? Co by na to powiedział prokurator?). To nic że ojciec ukradł ten milion. Za kila lat jego syn wybuduje szkołę.
najcz / 2007-10-07 10:06 / Tysiącznik na forum
popatrz jaką wzrostową inflację 14% ma Ukraina,oni nie mają swojego Balcerowicza.
najcz / 2007-10-07 07:46 / Tysiącznik na forum
Gosiewski: media potrzebują studentów szkoły o. Rydzyka
będzie my mieli rydzykową Polskę.
antek 43 / 83.23.158.* / 2007-10-07 07:21
przepraszam,a kot ma ogon z której strony.
mkk / 83.26.230.* / 2007-10-07 02:48
Ten skarwołaciały premier nie wie już co mówić. Kto zagłosuje na na PiS ten sprzeda polske.
machniom? / 83.24.211.* / 2007-10-07 12:27
pomyliłeś Polskę z Ubekistanem zapewne, to drugie sprzedamy, temu poniżej.
`j32 / 213.238.64.* / 2007-10-07 09:45
Żródło informacji - strona sejmowa.
W latach 2005-2007 Donald Tusk wygłosił 18 wypowiedzi. Uposażenie posła za półtora roku kadencji wyniosło 434890,29zł netto. Jedna wypowiedź Tuska kosztowała zatem podatnika 24160,57zł (35 pensji minimalnych)
Oto całokształt działalności Tuska w sejmie V kadencji:
- dobra rada: jak głosować na marszałka
- ekspose Marcinkiewicza jest be
- prośba o 2 godziny przerwy
- zwołać konwent
- powołanie komisji bankowej jest be
- zamiast komisji bankowej komisja ds szantażowania dziennikarzy
- rozwiązać sejm
- protest przeciwko uchwalaniu ordynacji do rad gmin
- prośba o sprostowanie wypowiedzi
- ekspose Kaczyńskiego jest be
- zwołać konwent
- sprostowanie wypowiedzi
- rozwiązać sejm
- odwołać Leppera
- Komorowski na marszałka
- zwołać konwent
- rozwiązać sejm
Analiza wypowiedzi wskazuje że:
- liczba zgłoszonych ustaw - 0
- liczba zgłoszonych poprawek do ustaw - 0.
- uczestnictwo w 2 komisjach: wypowiedzi - 0
- Interpelacji - 0
- Oświadczeń - 0
nmb / 213.238.64.* / 2007-10-07 09:43
Żródło informacji - strona sejmowa.
W latach 2005-2007 Donald Tusk wygłosił 18 wypowiedzi. Uposażenie posła za półtora roku kadencji wyniosło 434890,29zł netto. Jedna wypowiedź Tuska kosztowała zatem podatnika 24160,57zł (35 pensji minimalnych)
Oto całokształt działalności Tuska w sejmie V kadencji:
- dobra rada: jak głosować na marszałka
- ekspose Marcinkiewicza jest be
- prośba o 2 godziny przerwy
- zwołać konwent
- powołanie komisji bankowej jest be
- zamiast komisji bankowej komisja ds szantażowania dziennikarzy
- rozwiązać sejm
- protest przeciwko uchwalaniu ordynacji do rad gmin
- prośba o sprostowanie wypowiedzi
- ekspose Kaczyńskiego jest be
- zwołać konwent
- sprostowanie wypowiedzi
- rozwiązać sejm
- odwołać Leppera
- Komorowski na marszałka
- zwołać konwent
- rozwiązać sejm
Analiza wypowiedzi wskazuje że:
- liczba zgłoszonych ustaw - 0
- liczba zgłoszonych poprawek do ustaw - 0.
- uczestnictwo w 2 komisjach: wypowiedzi - 0
- Interpelacji - 0
- Oświadczeń - 0
dol / 213.238.64.* / 2007-10-07 09:41
Żródło informacji - strona sejmowa.
W latach 2005-2007 Donald Tusk wygłosił 18 wypowiedzi. Uposażenie posła za półtora roku kadencji wyniosło 434890,29zł netto. Jedna wypowiedź Tuska kosztowała zatem podatnika 24160,57zł (35 pensji minimalnych)
Oto całokształt działalności Tuska w sejmie V kadencji:
- dobra rada: jak głosować na marszałka
- ekspose Marcinkiewicza jest be
- prośba o 2 godziny przerwy
- zwołać konwent
- powołanie komisji bankowej jest be
- zamiast komisji bankowej komisja ds szantażowania dziennikarzy
- rozwiązać sejm
- protest przeciwko uchwalaniu ordynacji do rad gmin
- prośba o sprostowanie wypowiedzi
- ekspose Kaczyńskiego jest be
- zwołać konwent
- sprostowanie wypowiedzi
- rozwiązać sejm
- odwołać Leppera
- Komorowski na marszałka
- zwołać konwent
- rozwiązać sejm
Analiza wypowiedzi wskazuje że:
- liczba zgłoszonych ustaw - 0
- liczba zgłoszonych poprawek do ustaw - 0.
- uczestnictwo w 2 komisjach: wypowiedzi - 0
- Interpelacji - 0
- Oświadczeń - 0
nadobny maciek / 2007-10-07 11:39
napiszcie coś o tym smutnym grubasku który jest na zdjęciu.
IIIdepartament / 83.24.211.* / 2007-10-07 12:29
to TW nie piszą ci już bieżących raportów. Olali cię i słusznie.
ja_ / 78.131.148.* / 2007-10-07 00:34
że w zeszłym roku, ukradli mi z komórki zardzewiały rower. Myślałem, że to złodzieje, ale jak widac byłem w błędzie. Dzięki Ci Panie Premierze za Twą NIEPOJĘTA MĄDROŚĆ.
Buss-man / 83.14.240.* / 2007-10-06 23:58
Nie podoba mi się polityka PiS-u. Niby zgodziłbym się na wyższe podatki, to jednak nie oddaję głosu w wyborach parlamentarnych za darmo. Coś musi być za coś. Chcę likwidacji wszystkich składek ZUS-owskich, zdrowotnych i innych obowiązkowych opłat od strony pracownika i pracodawcy. Chcę, żeby wydatki publiczne pochodziły tylko z podatków. Polityka społeczna (solidarna) jest do d...
walter / 2007-10-06 22:19
Cóż za brednie?! Jak można mówić coś takiego będąc premierem? Tusk jest winny temu, że w Polsce jest mało dróg, mój 10-cio letni brat wymyśliłby lepsze uzasadnienie takiego stanu rzeczy... tylko śmiać się chce...
Ale oczywiście polityka PiS-u: "Ciemny lud to kupi"Jacek Kurski(PiS)
sceptyk / 2007-10-07 00:16 / Tysiącznik na forum
A kto, drogi walterze, przydzielił w roku 1994 koncesję na A2 i pozwolił mu przez 8 lat NIE budować?
A jak już zaczął, to walnął świerzy asfalt na starą drogę (Wrzesnia - Konin), ustawił bramki i kasuje za 1 przejazd tyle, ile w Austrii płaci się za 10 DNI jazdy po prawie 2000 km autostrad.
Nie mówiąc o tym, że po 3 latach "autostrada" zwana też KulczykStrasse, jest już w kapitalnym remoncie. I oczywiście od pół roku z aprzejazd 1 pasem Kulczyk kasuje po 11 złociszy.
Syryjczyk. Tak się nazywał facet, który tę koncesję podpisał. Ciekawe, co się z nim dzieje.
Niejaki Patalas, do chyba 2002 roku był prezesem Państwowej Agencji Budowy Autostrad, czy jak tam się ten poroniony twór biurokratyczny nazywał i miał pilnować realziacji umów koncesyjnych. Agencja nie rozliczyła Kulczyka z NIEBUDOWANIA autostrady, za to Patalas został prezesm Autostrady Wielkopolskiej, czyli spółki Kulczyka.
Sysryjczyk, to nie żaden muzułmański talib, tylko filar Unii Wolności, sojuszniczki KL-D.

To tak gwoli wyjaśnienia kto NIE budował autostrad.

PS. Daty mogą być nie precyzyjne, bo nie mam czasu grzebać w archiwach.
franz / 83.30.204.* / 2007-10-07 11:20
"Ciemny lud to kupi" Jacek Kurski(PiS)
ggaga / 60.249.140.* / 2007-10-07 03:32
Zajrzyj lepiej do słownika ortograficznego.
danielek_b / 2007-10-07 01:24
scepyk - nie p****** - kto ostatnio z kulczykiem podpisal umowe na budowe nastepnych autrostad na niespelna miliard zlotych. nie dezinormuj ludzi szmaciarzu.
ja_ / 78.131.148.* / 2007-10-07 01:01
Ja naprawdę nie wiedziałem, że przez ten cały czas, rządził Tusk. Naprawę ! Słyszałem o : Mazowieckim, Suchockiej, Olszewskim, Millerze, Buzku, ale o Tusku nie, czyżbym przysnął!
nadobny maciek / 2007-10-07 11:51
Donaldu Tusku robił to z tylnego siedzenia to taki Darth Vader polskiej polityki. Jest winien temu że zbudowano ostatnio pół kilometra autostrady, temu że lato należy do Muminków oraz tego że na Krupówkach ukradziono mi zegarek...
Panie premierze, "poniechaj waść, pleciesz byle co".
Niech Zbigniewu Ziobru odda mi 10 tys zł za moją Omegę i sprawdzi dlaczego policja w Zakopanem tak szybko umorzyła śledztwo w tej sprawie.
Chcę też aby ukarano osobę która podbiera mi mleko z lodówki w pracy. Może sam ją ukaram dolewając do mleczka środek na przeczyszczenie.
Apeluję : Zbigniewu Żiobru, mój krajanie(jestem z Krakowa)
załóż agencję CSI-kryminalne zagadki Krakowa i zechciej powęszyć w mojej lodówce pracowniczej.
franz / 83.30.204.* / 2007-10-07 11:22
"Ciemny lud to kupi" Jacek Kurski(PiS)
gość / 85.232.230.* / 2007-10-06 23:28
niestety duża część obywateli III czy tam IV RP ma IQ na takim samym poziomie co wiadro dżdżownic. Dlatego wybory pewnie wygra PiS. Nie chce nikogo urazić chce tylko zmusić do myślenia i podjęcia świadomej decyzji. Czy na pewno J. Kaczyński to słuszny wybór?
franz / 83.30.204.* / 2007-10-07 11:26
"Ciemny lud to kupi" Jacek Kurski(PiS)
emigrant96 / 213.230.155.* / 2007-10-07 00:46
...właśnie dlatego wygra PiS bo wieksza czesc ma IQ wyższe od Twojego i nie daje sie przekonac do fałszywych obietnic, pomowień i prowokacji z czasow RP bolszewickiej....
nadobny maciek / 2007-10-07 11:56
Mam wrażenie że ostatnio to PiS celuje w tego typu retoryce...
Elendir / 2007-10-06 20:38 / Łowca czarownic

"Każdy, kto próbuje mówić, że jest inaczej po prostu kłamie, odwołuje się do najbezczelniejszej demagogii" - podkreślił premier.

Nic dodać, nic ująć...
KoP / 2007-10-06 21:46 / Bywalec forum
kolega zmądrzał i przejrzał na oczy. Lepiej póżno, niż wcale.
ja_ / 78.131.148.* / 2007-10-06 20:17
A dzięki Panu Premierowi drogi są węższe - więc bezpieczniejsze !!
- Jednym z powodów zwężania drogi, choć nie decydującym, są względy finansowe - przyznaje Wojciech Gierasimiuk z katowickiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. - Część jezdni zapadła się, bo gdy przed laty ją poszerzano, nie zrobiono właściwej podbudowy. Remont polega więc w praktyce na budowie całkiem nowej drogi.

Mniejsza szerokość to oczywiście niższe koszty.

- Ale ważniejsze są kwestie bezpieczeństwa - zaznacza Gierasimiuk. - Z badań GDDKiA wynika, że wyprzedzanie na trzeciego, a nawet na czwartego, co na szerokich drogach staje się powszechne, jest przyczyną wielu tragicznych wypadków. A na zwężonej jezdni takie manewry nie będą już możliwe.

W powszechnej opinii kierowców utwardzone pobocza dają jednak możliwość ucieczki przed zderzeniem czołowym. Co na to GDDKiA?

- Takie sytuacje zdarzają się wielokrotnie rzadziej na drogach pozbawionych szerokich poboczy. A więc węziej znaczy bezpieczniej - przekonuje Gierasimiuk. I podaje przykład drogi krajowej nr 78 z Katowic do Kielc w okolicach Kroczyc. - Po niedawnym remoncie bezpieczeństwo nie wzrosło, lecz spadło. Na równiej i szerokiej jezdni kierowcy pędzą jeszcze szybciej, co prowadzi do wypadków i kolizji - przekonuje Wojciech Gierasimiuk.

GDDKiA zapowiada zmianę zasad przebudowy dróg niemających charakteru ekspresowych, co ma doprowadzić z jednej strony do ograniczeniu prędkości ruchu, a z drugiej do poprawienia płynności. Temu pierwszemu mają służyć fotoradary i likwidacja asfaltowych poboczy, zaś drugiemu - zniesienie niepotrzebnych ograniczeń prędkości oraz przebudowa skrzyżowań.
St. / 83.14.253.* / 2007-10-06 22:42
Może lepiej byłoby gdybyśmy poruszali się na rowerach - tak jak w Wietnamie lub chodzili pieszo jak w Afryce. Na pewno byłoby mniej wypadków a debile z zarządu dróg mogliby się chwalić poprawą bezpieczeństwa
maa / 2007-10-06 21:28 / Tysiącznik na forum
Na każdej drodze co 200 m będzie tzw szykana zmuszająca do zredukowania szybkości do 20 km/h. Taka jak teraz przy szkołach.
To jest następny planowany krok PiS w celu poprawy bezpieczeństwa.
Ogłoszone to będzie oczywiście po wyborach, z pewnością przez PiS wygranych.
marek 19.53 / 83.24.45.* / 2007-10-06 23:37
Proszę pojechać nacjonalką przez Francję. W porównaniu z tymi sprzed dwudziestu lat katastrofa. Zwężone, wszędzie ciągłe linie, w rejonach miast i zabudowanych co kilkaset metrów ciasne rondo. Nie byli chyba w stanie inaczej pohamować temperamentu kierowców. Kamikadze przy naszych rodzimych kierowcach to łagodne baranki.
Znajomi przyjeżdżający z USA i Europy przestali jeździć do Gdańska i Krakowa samochodami. Zbyt niebezpiecznie.
Szykany powinny być co 100 metrów.
Szlag mnie trafia, ale chcę żyć.
maa / 2007-10-07 00:47 / Tysiącznik na forum
Nie bardzo wiem, o co Panu chodzi.
W Europie jeździ się inaczej niż w Polsce.
1. Tam 99% (? tak mi się wydaje) kierowców przestrzega kodeksu, znaków.
2.Znaki, znaki są tam, gdzie trzeba i takie jak trzeba (wypadek na polskiego autobusu "Drodze Napoleona" to skutek przyzwyczajenia polskich kierowców do ignorowania znaków - w Polsce 30% bezsensownych!!!).

We Francji/Niemczech może Pan jechać 200 km z max. dopuszczalną prędkością na drodze nie będącej autostradą i NIKT Pana nie wyprzedzi!
Dlaczego? Bo tam policja ma za zadanie dbać o bezpieczeństwo, a nie spełniać rolę Urzędu Skarbowego.


Stąd wynika moja interpretacja radarowego posunięcia rządu Kaczyńskiego: Radary, to jedynie nowy rodzaj narzędzi do ściągania para-podatków, które pisowska neobolszewia sobie wymyśliła. Wszystko inne jest dla nich bez znaczenia.
Bezpieczeństwo obywateli to oni maja w głębokim poważaniu, co udowodnili również wywołując i eskalując konflikt z lekarzami.
Niczego przecież pozytywnego robić nie muszą, wystarczy, by Kaczyński wyszedł i z podniesionym czołem łgał przed kamerami ciemnemu ludowi, tak jak robił to Hitler Stalin i Gomółka - jego nauczyciele PR-u. Ciemny lud uwierzy swojemu wodzowi!

PS
Będziesz Pan jeździć po swojej Stolycy 50km/h... To będzie niewątpliwie ciekawe doświadczenie. Ten system zapewni, że dostanie Pan mandacik po tygodniu.
Dzięki temu będzie Pan mieć okazję nie raz ciepło myśleć o swym Wodzu Jarosławie, jego szefie Rydzyku i wszystkich Geniuszach Mazowsza w rządzie...
waran / 2007-10-07 15:48 / Twardy dziadyga
Dzisiaj było w radiu o Drodze Napoleon . Jest jeszcze gorzej , mimo zainstalowanych czujników masy w drodze. Mimo znaków świetlnych informujących konkretny samochód o zakazie przejazdu. To nie Polacy tamtedy jezdżą. Co do bezsensu znaków w Polsce zgoda. Ale kazdy kraj bróbuje te problemy rozwiązywać po swojemu.
A jezeli o Kaczyńskiego chodzi , to musimy iść na wybory !!!!
Inaczej zgnijemy w pseudopatriotycznym bełkocie. Gdzie żywego nie ma , a tylko Bóg , Honor , Ojczyzna.
Ten człowiek uzurpował sibie prawo bycia jedynym sprawiedliwym Polakiem . Stał sie wzorcem Patrioty, cudownym Ojcem Narodu , jedynym niepokalanym Synem .
Jeszcze trochę i zaczną pukać do naszych drzwi.......
lovelypl / 2007-10-06 21:07
Idąc dalej - najbezpieczniejsze byłyby drogi i szerokości 2m z betonowymi barierami po bokach - zero wyprzedzania, zero problemów :)
nadobny maciek / 2007-10-07 12:04
A niemożna zrobić dróg takich jak w USA? Beton, beton, beton.
W betonie trudno zrobić dziurę. A u nas, dziurka na dziurce, jak mi się od tego koło zgwintuje albo wahacz spartaczy to kij, zapłaci tysiaka się i będzie gites
sceptyk / 2007-10-07 00:21 / Tysiącznik na forum
Prawie tak jest na włoskich autostradach.
Jeszcze są 2 pasy, ale to ma się zmienić.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy