Forum Polityka, aktualnościPolityka

Premier wierzy, że rząd przetrwa

Premier wierzy, że rząd przetrwa

Money.pl / 2006-10-12 14:19
Komentarze do wiadomości: Premier wierzy, że rząd przetrwa.
Wyświetlaj:
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-10-13 15:04
Ocho, premier miał widzenia, albo jakieś głosy w sobie usłyszał. Bo jakoś 80 procent Polaków chce wyborów.

Zaraz się jakiś na tym forum PiS oszołom znajdzie i powie: "sądaże są tendencyjne", albo "to wina PO, że...".
pytajnik / 80.54.90.* / 2006-10-12 16:51
PiS jest obecnie tak zdesperowany, że podpisze nawet pakt z diabłem byle zostać przy władzy. Niedawno jej lider w jednoznacznie brzmiących słowach wypowiadał się o niektórych jej członkach twierdząc "nigdy więcej", a za parę dni wchodzi w powtórną koalicję. Toż to kpina z siebie i ludzi, którym to ogłosił poprzez TV. Czy w związku z tym, taki człowiek, może być traktowany poważnie i budzić zaufanie u swoich wyborców? Czy osoba starająca się nagiąć prawo (sprawa finansowania Świątyni Opatrzności) i tworząca zmiany w nim w miarę swoich potrzeb (sprawa weksli w Samoobronie) na dodatek należąca do partii PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ nie podpisała już cyrografu z diabłem, skoro uchodzi jej to wszystko bezkarnie?
rybka / 2006-10-12 14:19 / Tysiącznik na forum
"Leży w interesie państwa, aby ta władza była kontynuowana"

Chyba w interesie państwa Kaczyńskich (kimkolwiek są) Lepperów, Giertychów itp.

Taka IV RP nie jest warta nawet splunięcia!
marek19-53 / 83.24.36.* / 2006-10-13 00:43
Zgadzam się. "Leży w interesie państwa, aby ta władza była kontynuowana"

W moim interesie też. Aktualnie nie widzę lepszej alternatywy.
Ź / 212.244.61.* / 2006-10-13 08:36
"Lepsza alternatywa" - to prawie jak "Filipinka".
guci0 / 2006-10-12 14:57 / Bywalec forum
Czemu nie warta nawet spluniecia?

Ja sie na przyklad w 100% z J. Kaczynskim zgadzam. W naszym interesie jest aby ten rzad mogl realizowac plan naprawy Polski. Moze to smiesznie brzmi, ale PO naprwy nie chce. PO z Schetynami i Tuskami na czele (Rokity nie wymieniam, bo jest skonczony) dla nas Polkow nic nie zrobi, czy chodziaz RYBKA znasz program PO????? Bo ja wiem tylko jedno, obnizyc podatki :)

Zawsze to trafialo, jednak ciezko jest niezauwazyc, ze PiS te podatki rowniez zmniejszy - w drugim etapie REFORMY FINANSOW, pierwsza wlasnie przesla ... Gdyby kto nie wiedzial, to MF od kilku dni jest przejrzyste jak lza. Kazdy kto ma watpliwosci moze dociec oszustwa w Ministerstwie Finansow, jezeli takowe bedzie ... Tutaj proponuje zwrocic uwage, gdzie PiS szuka oszczednosci ... Caly zabieg zmiany zaoszczedzi w przyszlym budzecie 6-8 mld zlotych, czyli +- 1/4 dziury budzetowej. Zmian jest wiele, ale dla kogo ja to pisze ...

Pozdrawiam

Pawel
pytajnik / 80.54.90.* / 2006-10-12 16:05
Rozumiem, że popierasz zwiększone wydatki na kancelarie prezydenta, premiera, sejmu...oraz dodatkowe zatrudnienie następnych (niezbędnych) doradców w tychże kancelariach, a to wszystko pod szczytnym hasłem "TANIE PAŃSTWO". Moim zdaniem taka liczba dodatkowo zatrudnionych i godnie wynagradzanych fachowców, świadczy sama za siebie, a właściwie świadczy o "niezwykłym poziomie" rządzących szefów.
Czy Twoim wzorcem są niedouczeni ludzie otaczający się tabunem doradców, za których płacisz także i Ty?
marek19-53 / 83.24.36.* / 2006-10-13 00:35
Wolę płacić za porządkowanie niż pokrywać koszty szwindli. Myślę, że aktualnie bilans "drogiego państwa" jest dodatni.

Nie znienia to mojego przekonania, że urzędasy to wyjątkowe pasożyty.
rybka / 2006-10-12 15:12 / Tysiącznik na forum
A co Kaczyński zrobił, żeby Polske naprawić?
Tylko nie pisz o agentach, WSI, itp.
marek19-53 / 83.24.36.* / 2006-10-13 00:15
Czemu nie? To jest właśnie naprawa.
Dziadek Kurskiego / 2006-10-13 00:22
Buuuaaahhaahahahahahha, ty to masz poczucie humoru
marek19-53 / 83.24.36.* / 2006-10-13 00:40
Ogólnie podobno niezłe. W tej kwestii jednak umiarkowane. Posługuję się raczej rozumem, niż rykiem byka na rykowisku - tam działają wyłącznie hormony.

P.S. Szanowny Panie. Nie zwykłem "tykać się" z interlokutorem. Nawet jeżeli jest to Dziadek Kurskiego. Mało mi to imponuje.
TW / 83.31.40.* / 2006-10-12 15:08
Niestety Kaczyńscy państwo psują, a nie naprawiają.
Budują IV PRL !
Każdy następny dzień to dalsze szkody.
W gospodarce, w sferze dobrych obyczajów, i życia społecznego.
Trzeba zmieniać złe prawo, a nie prostować na siłę skutki jego stosowania!
Ale do kogo ja to piszę....
marek19-53 / 83.24.36.* / 2006-10-13 00:48
Do siebie. A może do..... . W końcu sam Pan sobie obrał ksywkę. TW. To zastanawiające.

A tak na serio, czy potrafi Pan swoje tezy uzasadnić.

Najnowsze wpisy