Forum Polityka, aktualnościKraj

W co wierzy premier Marcinkiewicz?

W co wierzy premier Marcinkiewicz?

Wiadomości Money.pl / 2005-10-28 10:17
Komentarze do wiadomości: W co wierzy premier Marcinkiewicz?.
Wyświetlaj:
blue1@wp.pl / 212.186.95.* / 2005-10-29 14:44
Jak to w co wierzy - w cuda !!!
Chłop ma takie pomysły że włosy dęba stająna głowie, znow będzie socjalizm z kaczkąna czele
Uciekam z tego kraju, wstyd byćpolakiem papapa panie marcinku i jarku
maca_13 / 62.89.67.* / 2005-10-28 10:17
Kaziu, przestań się słuchać Kaczorów, przestań byc obłudny, tylko zdecyduj się - chcesz tej koalicji czy nie !? A jak już uznasz że chcesz, to niech słowa będą poparte czynami, a nie tak jak do tej pory !! Bo szkoda naszych nerwów jako wyborców i wstyd patrzeć na to co jako PiS wyczyniacie !!!
janek / 85.198.236.* / 2005-10-28 10:51
jak tu stworzyć rząd z PO skoro ma w swoich szeregach Niesiołowskiego,który ma we krwi nienawiść do wszystkich kto ma inne poglądy od niego.Działa na wszystkich destrukcyjnie.Nie mogę go słuchać.Ciekaw jestem co by on zrobił na miejscu Marcinkiewicza.A tak wogóle to PO nie ma nic do zaoferowania,bo cały czas neguje PiS .
maca_13 / 62.89.67.* / 2005-10-28 11:55
A jak tu mysleć o PiS poważnie, skoro "Prawo" z nazwy to na dzień dzisiejszy fikcja => przestępca na wice-marszłaka z poparcia PiS-u ?! Co masz do Niesiołowskiego ? Co tekiego neguje PO w stosunku do PiS ? masz jakieś konkrety, czy cytujesz populistycznych (niestety) polityków PiS ? Sorry, ale żadna z tych tez nie ma poparcia w faktach, a działania i czyny PiS zaprzeczają ich słowom !!!
janek / 85.198.236.* / 2005-10-28 19:22
jak słucham wypowiedzi polityków PO,to mam wrażenie,że oni nie potrafią budować nowej Polski jak zapowiadali bo nie chcą czy nie potrafią iść na kompromis!Rokita chciał by Marcinkiewicz zapewnił go,że PiS w sejmie nie będzie korzystał z głosów innych partii.Czy to jest poważne?
Michael / 81.210.11.* / 2005-10-28 10:47
Nie walczcie o stołki, weźcie się do konstruktywnych rozmów, bo was naród rozliczy (zlinczuje) jeszcze przed przyspieszonymi wyborami !!!!!!!. Mam pytanie, gdzie jest szf PiS-u, nie widać go w telewizji, nie udziela wywiadów - pewnie steruje swoimi ludzźmi z ukrycia- no to mamy - Łukaszenko w wykonaniu Kaczorów.
Polak / 80.55.17.* / 2005-10-28 10:43
Trzeba przegrywać z podniesionym czołem a nie obrażać się. PO była tak pewna swego zwycistqwa, że w tej chwili za wszelką cenę chce zdyskredytować PiS. My nie i wy nie .A gdzie deklaracje o dobru Polski. Jedna obłuda . Wstyd!!!!!!!
Maca_13 / 62.89.67.* / 2005-10-28 11:38
Pytanie tylko, czy to PO się obraża, czy też PiS od początku realizuje swoją strategię, olewając PO ?! Jakie są fakty nt. obrażania się PO ? Czy to przypadkiem nie PiS chce narzucać PO, kogo maja wystawić jako marszałka, kogo jako ministrów !? Słyszłeś o liście z nazwiskami na "tak" i na "nie" ? PiS tej liście nie zaprzecza, więc może jednak to nie tak, że PO się obraża, tylko po prostu stara się zachować tożsamość i niezależność partyjną !?
Nowy / 83.30.18.* / 2005-10-28 12:47
I dlatego wystawiło kandydatów którzy zieją nienawiścią do PiS-u. Logiczne. Równie więc prawdopodobne jest to że takich właśnie wystawiło na marszałków o których wiedzieli że ich PiS nie zaakceptuje.
Prawde to znają na pewno z jednej strony Donald Duck i Kaczor z drugiej.Wszystkie inne jednoznaczne odpowiedzi są tylko interpretacją wydarzeń zwolenników jednej czy drugiej strony - czyli zwykłym wymądrzaniem się.
Maca_13 / 62.89.67.* / 2005-10-28 12:56
Może nawet masz rację...
Tylko Komorowski był kandydatem na marszałka, zanim było wiadomo kto bedzie prezydentem, a co do Niesiołowskiego, to czy kiedykolwiek, ktokolwiek zarzucił mu cokolwiek, poza stanowczością i ostrością wypowiedzi?
No ale nie ulega wątpliowści, że tylko Ci co w tym uczestniczą znają całą prawdę. Ale za to oceniać fakty dokonane (czyli np. czyny PiS-u przeczące wcześniejszym deklaracjom) można każdemu ;-)

Najnowsze wpisy