Forum Polityka, aktualnościKraj

Premier zbiera dokumenty o szefie CBA

Premier zbiera dokumenty o szefie CBA

Money.pl / 2007-12-12 11:53
Komentarze do wiadomości: Premier zbiera dokumenty o szefie CBA.
Wyświetlaj:
anastazjapietrowna / 79.187.37.* / 2007-12-20 12:14
wszystko zrobią dla SAWICKIEJ podopiecznej schetyny

zanim zrobią z Sawickiej ofiarę, warto pamiętać chociażby kilka jej wypowiedzi. Wmówić nam chcą , że nie miała żadnego poparcia w PO, ze samodzielnie działała, że nie było "głównej maherki, i trójki ustawiającej prawo" tak samo jak komuchy zrobiły z Oleksego wariata i pijaka a wcześniej zrobiły z niego Premiera RP i Marszałka Sejmu. Czy mylił się Oleksy, czy to było józiolenie ?
Za czasów komuchów w 2000 r prokuratura tez ustaliła, że wicepremier Sekuła popełnił samobójstwo strzelając sobie 3 krotnie ze sztucera w brzuch. Ile tych spraw było po Magdalence !

>jeżeli tylko za friko to to pieprzę, (…). Ty mi nie mów (…….).
Ja zaczynam ten drugi wątek bo jest coś do wzięcia (….).
K....rwa mać , tyle mam układów wypracowanych i to wszystko w łeb weźmie, bo nie problem byłoby gdybyśmy my wzięli władzę (….).
No dojście zawsze jest (….) i kręcimy lód (…..), żeby robić biznes z polityką, trzeba w ukryciu i tak dalej trzymać (…),
w politykę się nie musicie mieszać, tylko kasę dajcie
demokrata qwe / 212.14.30.* / 2007-12-19 14:33
PiSuary zrobiły tyle przekrętów, tak mają na bakier z prawem, tylo było naginanie prawa pod cele polityczne PiS, że terz nie ma zmiłuj.Trzeba ostro batem po pęcinach tych chłptasi od poworzenia furmanką popędzić od koryta. Czs PiSuarów minął a oni tego niewidzą.No to mają problem.
cesarzwilhelm / 79.187.37.* / 2007-12-20 12:04
że zaliczyłeś raptem 5 klas w podstawówce to widać po pisowni i ortografii, tuski są dumne z takiego elektoratu , jak to oni mówią z inteligencji jaka ich popiera.
Jeszcze lata 90-te doczekają się właściwej oceny i te hulanki KLD po polskiej gospodarce zostaną pokazane i ocenione.
Z tym Bankiem Śląskim , któremu następnego dnia po wejsciu na giełdę 13 krotnie wzrosły ceny akcji i innych cudaków bankowych, i tego LFO Kwaśnego ..szkoda się denerwować , idą Święta.
Mam nadziej, że ten wasz "wesoły Romek" nie będzie zajmował w tym czasie czasu medialnego. Niech już sobie polata, porobi te głupie miny i wróci z niczym ! Tak jak z Niemiec, żadnej sprawy nie załatwił i zyskał tylko pobłażliwą aurę i poklepywanie po ramieniu. Coś tam pieprzył o przyjaźni, no cóż jak to jest przyjaźń to ja jestem kominiarzem.
N iech zrobu z wałesy tego "mędrca" niech razem jadą do pułkownika Putina z przeprosinami dla Rosji.
Nie ma rady dyplomatoły bez wizji RP.

Podpisali porozumienie z Rosją w sprawie embarga, a powinna je podpisać Unia, bo to jest mięso unijne, prawda; zgodnie z nowym traktatem ?

Będą sprzedawać naszą suwerenność powoli ale skutecznie. Zostaną za to rozliczeni.
Tuskolamacz / 89.78.5.* / 2007-12-13 12:13
Sprawa jest prosta, jezeli przesledzi sie czystki robione przez obecny rzad. Cel: szalona
prywatyzacja na wzor tej z lat 90, ze swoim czlowiekiem w CBA, swoimi prokuratorami,
szefem SG, ZUS-em z 14 swoimi dyrektorami, 800 zamienionymi ludzmi w Min. Skarbu w imie
tego aby "Partia rosla w sile a Ludziom (wybranym) zylo sie lepiej". Nawet kolesie z
LiD-u siedza cichutko i zacieraja rece na mysl o swojej swietnej przyszlosci. Tylko
naiwna gawiedz, ktora glosowala na Platfusow nadal czeka na obiecywane pprzez Cudotworce
Nr 1 cuda!
historyk / 80.50.180.* / 2007-12-12 20:12
zbiera dokumenty, odbędzie rozmowę, zmieni się prawo gdyz nie mozna go odwołać, czy to jest państwo prawa w którym jak ktoś nie pasuje to się zmienia nawet prawo konstytucyjne żeby się go pozbyć, czy to jest demokracja tak jak komu pasuje to sie robi, a gdzie są zarzuty i konkretne wioski to że poparł PiS w wyborach to za to tzreba go wyrzucić i zrobić miejsce dla innych nawiedzonych, tak gdyz z moich obserwacji wynika że Kamiński był nawiedzony na punkcie swojej diałalności ale jaka jest Pitera to było widać w aferze warszawskiej. Jaka ta praworządność w Polsce jest koniukturalna. Jeden szukał materiałów na potwierdzenie swoich koncepcji teraz szukają na niego, jak narazie era pomówień insytuacji i fantastycznego języka trwa nadal. I jak tu mieć zaufanie
jabara / 78.88.201.* / 2007-12-13 10:27
Bo rządzi prawica i jest tak jak jest. A Kamiński jest odpowiedzialny za łamanie prawa przez CBA : stosowanie przestępczej prowokacji, pomocnictwo w popełnieniu przestępstwa, fałszowanie dokumentów. I tyle.
pomiędzymordamiimordobiciem! / 83.24.214.* / 2007-12-13 21:02
a jakby rządziła lewica to byłoby tak jak za Kiszczaka, sama miłość, słodycz i praworządność.
Tuskolamacz / 89.78.5.* / 2007-12-12 17:48
OTO DOTYCHCZASOWE OSIAGNIECIA RZADU I CUDA CUDOTWORCY TUSKA CIENIASA NR 1:

1. czystki w ZUSie, gdzie oprocz prezesa na 16 dyrektorow oddzialow POpaprancy wymienili 14!
2. Obstawienie MSZ wyksztalciuchami z uczelni w ZSRR (MGIMO - w niej konczyl 1-roczny kurs rowniez
Kwasniewski)!
3. Wymiania szefa SG!
4. Obsadzanie stanowisk w MON bylymi kapusiami z WSI (Bojarski, obecny szef kadr w MON - kolega
Dukaczewskiego a ten bliski kumpel Kwasniewskiego)!
5. Proba obalenia obecnego szefa CBA czyli Kaminskiego i wstawienie na jego miejsce nauczycielki polskiego czyli Pitery!
Michnikowszczyzna pelna geba doczekala sie swojego orgazmu; PRL- bis czyli poczatek lat 90. ZNOW ZASKOCZYLO! A GLUPIA GAWIEDZ MYSLI, ZE ICH PAJAC TUSEK CZYNI CUDA.
totu / 83.24.153.* / 2007-12-12 21:11
hehe, snuj dalej swoje wizje o IV RP. To juz cale szczescie historia, i smieszna i straszna. Bedą nią straszyc niedlugo dzieci w szkole.
ibędziewesoło! / 83.24.214.* / 2007-12-13 21:07
dzieci obecnie załapują informacje selektywnie, tj, gdzie można poruch.. i gdzie zajarać, no ewentualnie gdzie jest balanga. Tak więc plan straszenia dzieci spali niewątpliwie na panewce, ba - może się zdarzyć, że dzieci wystraszą straszącego. Co do historii, to lubi się powtarzać.
MSP 7 / 2007-12-12 18:45 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Pełniąc funkcję Premiera rzadu też wypada zachować klasę. Przecież, jeżeli skutecznie usunie tego szfa CBA - to w przyszłych wyborach straci conajmniej 10 punktów procentowych; no chyba, że ważniejsze są interesy krótkookresowe.......
MSP 7 / 2007-12-12 18:51 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
pozostaje pytanie - kto zyska te potencjalne ok. 10%?
x xl / 89.228.138.* / 2007-12-12 12:56
A ja myślałem, że będzie rozmawiał z sawicką
marek19.53 / 83.24.33.* / 2007-12-12 22:09
Ależ skąd. Przecież korupcja pleni się w CBA i od tego trzeba zacząć.
Sawicka, Blida, Krauze, Stokłosa, Kornatowski, Marcinkiewicz itd. to ofiary CBA i Kaczyzmu. Zostaną wpakowani na piedestał.

Przy okazji jestem ciekaw co zrobią z niewymienioną wyżej ofiarą CBA - z Lepperem.
Czy też postawią mu pomnik i wystawią świadectwo moralności.
KAP / 2007-12-12 11:53 / Tysiącznik na forum
mamy:

CBA
Policje
CBS
ABW
Inspekcje Drogowa
Straz Miejska
Straz Graniczna

oprócz tego jako do przedsiebiorcy moze wpasc na kontrole

Sanepid
US (paarenascie rodzajów kontroli)
PIP

i kazda byla pod zwierzchnictwemi PiSu

bardzo smieszne, niech nikt mi nie mówi o niezaleznosci
politycznej przedsiebiorców. pozdrowienia od Putina do Kaczynskich

.
nonozmianynasczekają-czekiścizapowiadają! / 83.24.202.* / 2007-12-12 20:30
a to dobre, a pod jakim zwierzchnictwem te służby będa obecnie - niemieckiej chadecji, a może francuskich zielonych?
totu / 83.24.153.* / 2007-12-12 21:09
a sikałes juz w tym tygodniu ? bo chyba mocz uderzył Ci do głowy.. jak to miernemu ale wiernemu pisowcowi.
Opraw w ramki swoja legitymacje pisowca razem z nitką z beretu rydzyka jako relikwie, bo juz nie bedziesz nią machac jak cepem, hehe
heron / 89.228.151.* / 2007-12-13 00:14
totu, ty chyba sikasz za często. I z całym tym moczem wydaliły się resztki twoich szarych komórek mózgowych. O tym dobitnie świadczy twoja prymitywna wypowiedź.
totu / 83.24.143.* / 2007-12-13 09:36
coż, pisze na tyle prymitywnie abyscie zrozumieli. Bez szkoł na pewno ciezko zrozumiec bardziej zawiłe kwestie
cofakttofakt! / 83.24.214.* / 2007-12-13 21:14
zapewne, dla przykładu - dla obywatela, nie będącego inżynierem sanitarnym, trudne będzie zrozumienie tak zawiłych kwestii, jak np związanych z projektowania kanalizacji ściekowej i deszczowej, jak również np. problemów z usadawianiem i pojemnością szamb.
acomitam / 83.25.232.* / 2007-12-12 16:13
A za PO coś się zmeniło? Nie mogą ju ż wpaść do przedsiębiorcy?
MSP 7 / 2007-12-12 18:49 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Zamierzają coś w ty zakresie zmienić - mam nadzieję.
Chociaż - wczesniej zapowiadano obniżke kosztów pracy w okresie rządów PO (jestem za obnizką) - poprzednicy skutecznie obniżyli składkę rentową czyli obnizyli jako pierwsi koszty pracy - to teraz słyszę, że PO chce wycofać sie z obniżki dokonanej przez poprzedników - czegos tutaj nie rozumiem (mam nadzieje, że to sa tylko "pomowienia" przeciwników politycznych)..................
acomitam / 83.25.229.* / 2007-12-13 06:35
Ja takich nadziei nie mam. Zadanie naprawy Rzeczypospolitej jest potężne, a wola polityczna niezbędna do jego skutecznej realizacji, papierowa lub lepiej byłoby powiedzieć - medialna. Z szumnych zapowiedzi które wszyscy słyszeliśmy niewiele zostanie. Wygląda na to, że były to jedynie mile dla wielu brzmiące konfabulacje, za którymi nie stał żaden konkretny program, jak je zrealizować. Padają kolejne punkty programu wyborczego i jak zwykle pod wpływem obiektywnych czynników. Oczywiście dwa miesiące sprawowania władzy to może i mało, aby zrobić coś konkretnego, ale jak uczy doświadczenie, jeśli pewnych rzeczy nie zrobi się od razu, to nie zrobi się ich wcale. A to że kolejnej ekipie najlepiej wychodzi zmiana kadr świadczy o tym, że w gruncie rzeczy mamy w naszym kraju do czynienia z oligarchizacją władzy. Zmiana kolejnych ekip nic nie wnosi. A zresztą po oddaniu naszych kompetencji ustawodawczych w ręce niemieckich przyjaciół niewiele juz da się zrobić.
marek19.53 / 83.24.33.* / 2007-12-12 22:20

Zamierzają coś w ty zakresie zmienić - mam nadzieję.

Domniemanie oparte wyłącznie o nadzieję

Najnowsze wpisy