Forum Polityka, aktualnościKraj

Prezydent czy premier - PO rozgraniczy obowiązki

Prezydent czy premier - PO rozgraniczy obowiązki

Wyświetlaj:
polskiznawca / 83.6.129.* / 2009-04-09 17:41
Nareszcie... niech prezio się schowa w swoim pałacyku i przestanie mieszać w gabinecie Tuska. Brawo Tusk!!!!
zorro25 / 81.190.156.* / 2009-04-08 17:11
Tych to już chyba nic nie wyleczy.
Ten "rząd" zajmuje się tylko i wyłącznie prpagandą.
owertura / 79.188.238.* / 2009-04-08 13:32
przez 3 miesiace tego roku spożytkowano 800 mln funduszy unijnych to mniej niż 5 procent planu rocznego !
z puli 68 mld euro na lata 2007-2013 wydano 0,56 %
w tym na drogi i koleje zaledwie 16,9 mln zł.

no brawo , brawo ten gabinet !
Chlebowskeimu dupsko rośnie, tyje na potęgę niedługo nie wejdzie w ławy sejmowe.

a moze obuiecał oddać te pieniądze UE.
n. / 151.92.176.* / 2009-04-09 15:45

przez 3 miesiace tego roku spożytkowano 800 mln funduszy unijnych to mniej niż 5 procent
planu rocznego !

Ok, skoro to ma być zarzut do rządów PO to poproszę dla równowagi o ilość funduszy spożytkowanych przez PIS przez 2 LATA rządów...No w końcu pan ideał-Kaczyński powinien dawać przykład skoro wyborcy PIS-u rozliczają z tego samego PO.

PS. Podpowiem ci bo możesz szukać do śmierci - PIS spożytkował 0 (słownie ZERO) funduszy unijnych...
I co? Ładnie to tak?
@@@ / 195.90.107.* / 2009-04-09 16:52

PIS spożytkował 0

Pleciesz bzdury i jest to charakterystyczne dla takich jak ty.
Prometeusz24 / 83.13.103.* / 2009-04-10 21:02


2009-04-09 16:52:35 | 195.90.107.* | @@@

PIS spożytkował 0

Pleciesz bzdury i jest to charakterystyczne dla takich
jak ty.


To odpowiedz na zadane pytanie kolegi:
poproszę dla
równowagi o ilość funduszy spożytkowanych przez PIS przez 2
LATA rządów...


Jeśli tu nie odpowiesz, to wyjdzie tylko twoja głupota, oraz puste, beznadziejne gadanie i wybielanie PiS-uarów.
@@@ / 195.90.107.* / 2009-04-10 21:24
Kazdemu glupiemu trzeba pokazywac bo sam znalezc nie potrafi, ale gdyby potrafil znalezc nie bylby glupi.

http://www.funduszestrukturalne.gov.pl/NR/rdonlyres/90E03C28-F7CA-4BC4-9826-4DDB89CCB41A/40796/informacja_na_konferencje.pdf
n. / 151.92.176.* / 2009-04-15 13:25

Kazdemu glupiemu trzeba pokazywac bo sam znalezc nie potrafi, ale gdyby
potrafil znalezc nie bylby glupi.
- No cóż...Ciekawe jak długo szukałeś tych bredni? Cieszę się że chociaż jesteś (czujesz się) taki mądry a przynajmniej tak ci się wydaje

195.90.107.* | @@@
. Mój tata zawsze mówił że głupiec wszystkich dookoła wyzwie od głupców - tylko u siebie nie zauważy głupoty...
A co do funduszy. Jakbyś oglądał TV (jakąś inną oprócz Trwam) to na pewno zauważyłbyś słynną konferencję kiedy panie z PIS-u zarzuciły PO spożytkowanie 0,3% funduszy , co się okazało manipulacją a nie pomyłką o jedno zero ale nie tylko to się wtedy okazało...
Okazało się jeszcze że PIS nie wykorzystał żadnych funduszy unijnych (co skrupulatnie znaleźli dziennikarze) bo jak tłumaczył się sam prezes Jarosław na konferencji prasowej później naprędce zorganizowanej "kontrakty były niekorzystne dla Polski i niedokończone, poprzedni rząd zawinił" (oczywiście, jak zwykle to wina innych) a biedny, uciśniony PIS nie zdążył ich naprawić i dlatego nie wykorzystał unijnych funduszy"...Na pewno wielu ludzi to oglądało więc zastanów się w jakim świetle stawiasz siebie i PIS wklejając tutaj takie linki?
Czyli kto kłamie? Ty - stworzyłeś stronkę żeby wybielić PIS i pokazać jaki jest wspaniały czy prezes Kaczyński jak zwykle nie wie co mówi bo nikt mu kartki odpowiedniej nie podsunął?
Wiesz, generalnie to oprócz tego że ci współczuję to mi cię żal. Pozdrawiam.
@@@ / 195.90.107.* / 2009-04-15 18:00

Mój tata zawsze mówił że głupiec wszystkich dookoła wyzwie od głupców - tylko u siebie nie zauważy głupoty...

Ty sam wczesniej napisales do mnie:

...tylko twoja głupota..

Twoj Tata najwyrazniej wiec mowil o Tobie.

Czyli kto kłamie? Ty - stworzyłeś stronkę żeby wybielić PIS....

Chyba jednak Twoj tata pisal o Tobie bo Ty nawet czytac nie potrafisz.
"Stronke" ktora podalem stworzylo MINISTERSTWO ROZWOJU REGIONALNEGO.
Jesli uwazasz ze ja jestem tym ministerstwem to szczerze wspolczuje braku rozumu.
n. / 151.92.176.* / 2009-04-16 09:16
Rany...Zawsze musisz się wymądrzać? Nawet jak toniesz to i tak pare zdanek się znajdzie żeby JEDNAK mieć ostatnie słowo...Słowo daję, zero honoru...
Masz okularki i białą czapeczkę? Mówią do ciebie Ważniak?
A teraz koniec żartów.
Po pierwsze nie umiesz czytać, współczuję.
Ty sam wczesniej napisales do mnie:

...tylko twoja głupota..
- JA? Gdzie?
Po drugie nie potrafisz rozróżniać cyferek.
Po trzecie poczytaj (przeliteruj) dokładnie to co sam wkleiłeś, może zrozumiesz.
Po czwarte nie powtarzaj bezmyślnie za PIS-owską propagandą, tylko poczytaj (przeliteruj) to co jest na stronie ministerstwa (zwłaszcza DATY i ZREALIZOWANE kontrakty) a okaże się że jednak prezes nieomylny-jedyny-prawy i sprawiedliwy jednak nie kłamał przez pomyłkę zapewne, mówiąc że nie wykorzystali ani ZŁOTÓWKI z UE.
A potem zdejmij beret, wyłącz propagandę TRWAJĄCĄ od rana do wieczora i idź na spacer.
Jak się zastanowisz uwolnioną (od jarzma beretu) i przewietrzoną głową to przestaniesz robić z siebie nawiedzonego pajaca na Money.pl czego ci serdecznie życzę.
@@@ / 195.90.107.* / 2009-04-16 10:02

JA? Gdzie?

Nawet nie rozumiesz tego co sam piszesz dlatego komentowanie tego co tu skrobiesz nie ma sensu.
Idz leczyc swije fobie i zastanow sie nad tym co Ci tata powiedzial bo czas mina a Ty nic z tego nie zrozumiales.

...mówiąc że nie wykorzystali ani ZŁOTÓWKI z UE.

Skoro nie rozumiesz co sam piszesz i czytasz to jak mozesz zrozumiec co inni mowia?

...zdejmij beret

Ja Ci radze zebys jednak cos na glowe zalozyl bo najwyrazniej slonce Ci mozg porazilo i nie myslisz logicznie.

Przestan czytac GWyborcze i napawac sie slowotokiem z TVN a wtedy:
przestaniesz robić z siebie nawiedzonego pajaca na Money.pl
n. / 151.92.176.* / 2009-04-16 13:14
Rany, jaki ty żałosny jesteś...I nawet tego nie widzisz...
Ty sam wczesniej napisales do mnie:

...tylko twoja głupota..
- JA? Gdzie?
- czego w tym zdaniu nie rozumiesz?
To smutne że MUSISZ nawet jak już nie masz nic do powiedzenia jeszcze coś niemiłego napisać. Że nie masz na tyle honoru żeby przynajmniej się zamknąć tylko jeszcze wieksze brednie wypisujesz i próbujesz mnie na siłę obrazić wystawiając świadectwo nie tylko prawdziwości słów mojego taty ale też ocenę poziomu PIS-o-wielbicieli..
Nie zamierzam dyskutować z tobą, zresztą nie ja pierwsza na tym forum...Sorry ale nie ten poziom.
Teraz już możesz bluzgać do woli i cytować mnie do końca strony. Powodzenia i wyrazy głębokiego współczucia..
@@@ / 195.90.107.* / 2009-04-16 18:51
Gratuluje samozadowolenia.
Oskarzasz innych o dokladnie to samo sama robisz.
Piszesz:

...nie powtarzaj bezmyślnie za PIS-owską propaganda

Ja Ci napisze:
nie powtarzaj bezmyślnie za PO-owską propaganda.

Ty sie niczym nie roznisz od innych ktorzy sa zaslepieni wyobrazeniem o wlasnej nieomylnosci.
Nawet dokument napisany w Ministerstwie Cie nie przekonuje bo nie miesci sie w Twoim rozumku ze ktos moze jednak miec racje a Ty nie.
Zaczynasz go wtedy wyzywac od pacanow, idiotow itd.
Czy Twoj tata mowil tez ze wyzywac innych od pacanow/idiotow moze tylko pacan/idiota?

Mam powazne watpliwosci czy czytalas informacje zawarta na stronie ktora podalem bo gdybys ja przeczytala ze zrozumieniem to bys wiedziala za twierdzenie ze rzad PIS nie wykozystal zadnych pieniedzy z UE jest tak glupie ze nawet nie wiem jak to okreslic aby odpowiadalo glupocie tego twierdzenia.

Dwa cytaty z dokumentu:
Poziom płatności dokonanych przez poszczególne Państwa w ramach funduszy strukturalnych i Funduszu Spójności oscyluje pomiędzy 49% - 61%. Polska pod względem wykorzystania środków znajduje się na piątym miejscu (53.6%).

Największe przyspieszenie we wdrazaniu w 2007 roku odnotowano :
Fundusze strukturalne: Czechy, Malta. Polska

Powodzenia i wyrazy głębokiego współczucia.
moherowe bydle / 87.105.235.* / 2009-04-08 16:27
jak tam, czy platfusy ida juz glosowac na mariana??????
czerepak / 79.188.238.* / 2009-04-08 13:28
Dziekujemy że nie zamknęliście jagielonki za karę !

bardzo dziękujemy, pampersom waszym wyborcom to by sie spodobało.

A co u koleżanki S A W I C K I E J ?
trzyma się jakoś.

fajna Polska
loob / 83.28.253.* / 2009-04-08 13:09
ale szulernia !!! po raz kolejny nie mozna korzystac z servisu gieldowego mbanku !!!!!!!!!!!!!
Jacqb / 2009-04-08 12:39 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
A czym teraz zajmuje się Olechowski?
Gall# / 213.158.197.* / 2009-04-08 12:09
No jeszcze tego brakowało, żeby krojcowany konDonek mógł samodzielnie decydować o polskiej polityce zagranicznej.
Proszę, niech ktoś przetłumaczy Toksycznemu, że NARODOWI spodobało się, żeby sprawach zagranicznych ani Prezydent ani premier nie działali samodzielnie, a najwyższym reprezentantem Polski jest Prezydent --- koniec i kropka panie Dyzma, a swoje chamskie sztuczki zachowaj na podwórko
Pilsener / 2009-04-08 08:19 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Zacofany, probolszewicki prezydent bez konta w banku bojący się demokracji i kapitalizmu jak ognia, idol plebsu kontra pseudoliberalny i prodemokratyczny premier, który wywodzi się z sektora publicznego, de facto konserwatywny socjalista i nieudolny reformator.
Matrick / 2009-04-08 12:09
"Prawo i Sprawiedliwość idzie z duchem czasu. Prezes partii wreszcie założył sobie konto w banku - pisze "Super Express"."
Wiadomość z lutego tego roku.
studentMIM / 2009-04-08 11:27 / Tysiącznik na forum

probolszewicki prezydent bez konta w banku

1. Czy jesteś pewien, że nie pomyliłeś prezydenta z bratem, jeśli chodzi o konto w banku?
2. Probolszewicki jest chyba nie na miejscu. O wiele rzeczy można posądzać Kaczyńskiego, ale nie o sympatię do Rosji.

Co do premiera nie jestem w stanie się wypowiedzieć, bo nie wiem, jak by działał mając pełnię władzy ustawodawczej (niezagrożoną wetem prezydenta).

I na koniec cytat z artykułu w Rzeczpospolitej:
"Myślę, że trudność związana z przeżywaniem pozytywnych emocji wynika raczej ze skłonności do narzekania, która jest w Polakach mocno utrwalona.
(http://www.rp.pl/artykul/2,287993_Optymizm_mozna_sobie_obliczyc.html)
Pilsener / 2009-04-09 19:49 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
"1. Czy jesteś pewien, że nie pomyliłeś prezydenta z bratem, jeśli chodzi o konto w
banku?" - wysoce prawdopodobne, są podobni do siebie, często ich mylę lub traktuję jak jedno ciało. Może i Rosji nie lubi, ale metody działania ma podobne do Putina.

Czytałem ten artykuł, taki sobie ;)
studentMIM / 2009-04-10 10:30 / Tysiącznik na forum
Wydaje mi się, że należy rozgraniczać Lecha od Jarosława (choć na żadnego nie zagłosuję). Lech, w przeciwieństwie do Jarosława, jest bardziej umiarkowany i czasem (często?) ma w miarę dobre inicjatywy (dot. działań zagranicą, a nie polityki gospodarczej).

No i porównanie metod Lecha z metodami Putina są zdecydowanie przesadzone...
taki tam / 87.205.69.* / 2009-04-08 07:47
No tak, dla PO własne zdanie zawsze było ważniejsze od Konstytucji. W Konstytucji jest, że Prezydent WSPÓŁPRACUJE z Radą Ministrów, a to oznacza, że zależność jest obustronna, przy czym najwyższym reprezentantem jest Prezydent, co jest logiczne. Tusek natomiast chciałby, żeby każdy był jego satelitą i kręcił się wokół niego i nigdy odwrotnie.
miskumisku / 212.2.96.* / 2009-04-08 12:37
W Konstytucji napisano:

Rozdział V. PREZYDENT RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

Art. 126. ust 1. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej jest najwyższym przedstawicielem Rzeczypospolitej Polskiej i gwarantem ciągłości władzy państwowej.

Art. 133. ust 1. Prezydent Rzeczypospolitej jako reprezentant państwa w stosunkach zewnętrznych:

1) ratyfikuje i wypowiada umowy międzynarodowe, o czym zawiadamia Sejm i Senat,

2) mianuje i odwołuje pełnomocnych przedstawicieli Rzeczypospolitej Polskiej w innych państwach i przy organizacjach międzynarodowych,

3) przyjmuje listy uwierzytelniające i odwołujące akredytowanych przy nim przedstawicieli dyplomatycznych innych państw i organizacji międzynarodowych.

Art. 133. ust 3. Prezydent Rzeczypospolitej w zakresie polityki zagranicznej współdziała z Prezesem Rady Ministrów i właściwym ministrem.

Rozdział VI. RADA MINISTRÓW I ADMINISTRACJA RZĄDOWA

Art. 146. ust 1. Rada Ministrów prowadzi politykę wewnętrzną i zagraniczną Rzeczypospolitej Polskiej.

Dla większości Konstytucjonalistów jest jasne, że:

Akt 133 ust 3 nakłada na Prezydenta OBOWIĄZEK współdziałania z rządem.

Nigdzie w konstytucji nie za zapisu, który nakładałby na Radę Ministrów OBOWIĄZEK współdziałania z Prezydentem. Art 146 Konstytucji jest w tej kwestii dość precyzyjny.

Zależność wynikająca z Art 133 ust 3 nie jest obustronna.

Moim zdaniem, zgodnie z Konstytucją, jedyne co Prezydent może robić z polityce zagranicznej (i to w ramach współdziałania z rządem), to rzeczy wymienione w Art 133 ust 1 Konstytucji. Prezydent nie ma ŻADNYCH INNYCH UPRAWNIEŃ w dziedzinie polityki zagranicznej, a już na pewno nie może robiąc niczego samodzielnie (bez współdziałania z Rada Ministrów). Zachowanie Prezydenta na ostatnim szczycie NATO, jest ewidentnym naruszeniem zapisów Art 133 ust 3 Konstytucji.
@@@ / 195.90.107.* / 2009-04-08 18:35

Zachowanie Prezydenta na ostatnim szczycie NATO, jest ewidentnym
naruszeniem zapisów Art 133 ust 3 Konstytucji.

Ewidentnym naruszeniem zapisów Art 133 ust 3 Konstytucji bylo zachowanie rzadu ktory nie poinformowal Prezydenta o swoim stanowisku.
zyt / 87.207.206.* / 2009-04-09 06:40

Zachowanie Prezydenta na ostatnim szczycie NATO, jest ewidentnym
naruszeniem zapisów Art 133 ust 3 Konstytucji.

Ewidentnym naruszeniem zapisów Art 133 ust 3 Konstytucji bylo zachowanie rzadu
ktory nie poinformowal Prezydenta o swoim stanowisku.


Aleś ty tępy! Chłop swoje a czort swoje...
@@@ / 195.90.107.* / 2009-04-09 12:58
Poza chamstwem potrafisz cos jeszcze?
lukz_waw / 2009-04-10 21:21
Gwoli informacji i wyjaśnienia:
Rząd NIE MA OBOWIĄZKU informować Prezydenta o swoim stanowisku, jeśli Prezydent NIE MA UPRAWNIEŃ do prowadzenia POLITYKI ZAGRANICZNEJ, do której uprawnienia ma RADA MINISTRÓW.

A z lekcji Wiedzy o Społeczeństwie od podstawówki do końca średniej, jak również na studiach Prawa na Administracji, wiem, iż PREZYDENT nie równa się RADA MINISTRÓW.

Zalecam Tobie powrót najlepiej do lat z podstawówki, kiedy miałeś WoS.
Gdyż pokazałeś swą totalną niewiedzę, najprawdopodobniej spowodowaną wagarami lub spaniem na zajęciach.
@@@ / 195.90.107.* / 2009-04-10 21:27
Kolejny dla ktorego mylenie to ciezka praca ktorej nie lubi wykonywac.

Przeczytaj jeszcze raz:

Art. 133. ust 3. Prezydent Rzeczypospolitej w zakresie polityki zagranicznej
współdziała z Prezesem Rady Ministrów i właściwym ministrem.

Wspolpraca wymaga aktywnosci z obu stron.
lukz_waw / 2009-04-10 21:42
WSPÓŁPRACA nie oznacza PODWŁADNOŚCI.
PREZYDENT w tym Art. KONSTYTUCJI, ma OBOWIĄZEK, nawiązywania relacji z RADĄ MINISTRÓW i ODPOWIEDNIM MINISTREM odpowiedzialnym za POLITYKĘ ZAGRANICZNĄ RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

Oto fragment Konstytucji dla Ciebie, byś się wreszcie gamoniu nauczył:

"Art. 133.

1. Prezydent Rzeczypospolitej jako reprezentant państwa w stosunkach zewnętrznych:

1) ratyfikuje i wypowiada umowy międzynarodowe, o czym zawiadamia Sejm i Senat,

2) mianuje i odwołuje pełnomocnych przedstawicieli Rzeczypospolitej Polskiej w innych państwach i przy organizacjach międzynarodowych,

3) przyjmuje listy uwierzytelniające i odwołujące akredytowanych przy nim przedstawicieli dyplomatycznych innych państw i organizacji międzynarodowych.

2. Prezydent Rzeczypospolitej przed ratyfikowaniem umowy międzynarodowej może zwrócić się do Trybunału Konstytucyjnego z wnioskiem w sprawie jej zgodności z Konstytucją.

3. Prezydent Rzeczypospolitej w zakresie polityki zagranicznej współdziała z Prezesem Rady Ministrów i właściwym ministrem.

Art. 134.

1. Prezydent Rzeczypospolitej jest najwyższym zwierzchnikiem Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej.

2. W czasie pokoju Prezydent Rzeczypospolitej sprawuje zwierzchnictwo nad Siłami Zbrojnymi za pośrednictwem Ministra Obrony Narodowej.

3. Prezydent Rzeczypospolitej mianuje Szefa Sztabu Generalnego i dowódców rodzajów Sił Zbrojnych na czas określony. Czas trwania kadencji, tryb i warunki odwołania przed jej upływem określa ustawa.

4. Na czas wojny Prezydent Rzeczypospolitej, na wniosek Prezesa Rady Ministrów, mianuje Naczelnego Dowódcę Sił Zbrojnych. W tym samym trybie może on Naczelnego Dowódcę Sił Zbrojnych odwołać. Kompetencje Naczelnego Dowódcy Sił Zbrojnych i zasady jego podległości konstytucyjnym organom Rzeczypospolitej Polskiej określa ustawa.

5. Prezydent Rzeczypospolitej, na wniosek Ministra Obrony Narodowej, nadaje określone w ustawach stopnie wojskowe.

6. Kompetencje Prezydenta Rzeczypospolitej, związane ze zwierzchnictwem nad Siłami Zbrojnymi, szczegółowo określa ustawa.

(...)

1. W sprawach szczególnej wagi Prezydent Rzeczypospolitej może zwołać Radę Gabinetową. Radę Gabinetową tworzy Rada Ministrów obradująca pod przewodnictwem Prezydenta Rzeczypospolitej.

2. Radzie Gabinetowej nie przysługują kompetencje Rady Ministrów.

(...)

Art. 145.

1. Prezydent Rzeczypospolitej za naruszenie Konstytucji, ustawy lub za popełnienie przestępstwa może być pociągnięty do odpowiedzialności przed Trybunałem Stanu.

2. Postawienie Prezydenta Rzeczypospolitej w stan oskarżenia może nastąpić uchwałą Zgromadzenia Narodowego podjętą większością co najmniej 2/3 głosów ustawowej liczby członków Zgromadzenia Narodowego na wniosek co najmniej 140 członków Zgromadzenia Narodowego.

3. Z dniem podjęcia uchwały o postawieniu Prezydenta Rzeczypospolitej w stan oskarżenia przed Trybunałem Stanu sprawowanie urzędu przez Prezydenta Rzeczypospolitej ulega zawieszeniu. Przepis art. 131 stosuje się odpowiednio.
"
Jak mówi Art. 145 ust. 1 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, za samo NARUSZENIE KONSTYTUCJI, Prezydecior Kaczor, powinien zostać postawiony w stan oskarżenia, a na jego miejsce posadzony powinien być Marszałek Sejmu, który myśli przynajmniej racjonalnie, Pełniąc swe obowązki. I z nim, nie ma kłótni.
@@@ / 195.90.107.* / 2009-04-11 11:04
Naucz sie gamoniu czytac caly tekst Konstytucji a nie tylko wybrane, pasujace ci do koncepcji artykuly.

Art. 126.
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej jest najwyższym przedstawicielem Rzeczypospolitej Polskiej i gwarantem ciągłości władzy państwowej.

WSPÓŁPRACA nie oznacza PODWŁADNOŚCI.

Tu masz racje Prezydent nie jest podwladnym Tuska a juz napewno nie Sikorskiego albo jakiegos podrzednego urzednika.
maxymili / 2009-04-08 12:17 / Tysiącznik na forum
Interes nadrzędny Rzeczypospolitej w tym aby skończyć te harce prezydenta i jego piarowców. To wszystko tragicznie wpływa na wizerunek i pozycję polityczną kraju a zatem jest zdradą. Czy świadomie prezydent zdradził rację stanu, czy jest tak indolentny, że tego nie pojmuje tego już nie wiemy, ale nie należy z tego robić szopki medialnej typu Impeachment bo to ponownie źle wpłynie na wizerunek międzynarodowy Polski. Dlatego ta ustawa jest potrzebna, a czy dobra nie wiem, bo nie znam jej szczegółów.
@@@ / 195.90.107.* / 2009-04-08 18:38
Indolentny to chyba ty jestes.
Odpowiedz sobie na pytanie kto rozpoczal te medialna awanture ktora negatywnie wplynela na wizerunek Polski. Wtedy bedziesz wiedzial kto jest zdrajca stanu.
staruch-bis / 83.8.102.* / 2009-04-08 07:31
Wstydzę się tego pana.Kaczyńskiego.Niekompetentny pantoflarz i tchórzliwy zdominowany braciszek.I podejrzewam,że przypuszczenia o jego chorobie - dipsomanii - są głęboko uzasadnione!!!
@@@ / 195.90.107.* / 2009-04-08 18:38
Wstydzic to sie mozesz tylko za siebie kiedy sie bezwiednie zlejesz w majtki.
lukz_waw / 2009-04-10 21:24
Chłopie, ile Tobie płacą za wybielanie Kaczorków i reszty PiSuarów?
@@@ / 195.90.107.* / 2009-04-10 21:28
Skoro uwazasz ze mozna na tym zarabiac musisz to znac z autopsji.
Napisz ile Ci placa?
zapalka / 83.11.89.* / 2009-04-08 07:24
No cóż - o takim prezydencie powinno się wyrażać tylko niekulturalnie.
Astro / 82.177.46.* / 2009-04-08 06:55
Dziwne.
Jak był Kwaśniewski i Wałęsa prezydentem to nie było problemu. Jak jest Kaczyński prezydentem, to non stop jest problem.
@@@ / 195.90.107.* / 2009-04-08 18:41
A Ty w jakim kraju mieszkales za czasow Walesy?
Pamietasz jak chcial oddac firmom rosyjskim dawne bazy?
Pamietasz jak Olszewski musial go sprowadzic na ziemie zeby nie stal sie zdrajca stanu?
Lorunia / 91.94.125.* / 2009-04-08 09:46
Są problemy bo Truska trzeba pilnować non stop ! Bo jakby mógł to pozabierał by nam wszystkie pieniądze i rozdał w charakterze mandatów czy innych zakupów fotoradarów , podatków ekologicznych i innych wynalazków . Jest to najgorszy rząd po 89 roku .
T1 / 195.14.4.* / 2009-04-08 10:57
To samo Mówiono o AWS i całej reszcie..
Nigdy nie bedzie tak, że każdemu się dogodzi. PO wybrała większość i trzeba się z tym pogodzić. Trochę nie chce mi się wierzyć w sondaże, ale skłonny jestem uwierzyć, że znowu wygrają.. PiS zaczyna kampanię, że się zmieniliśmy, jesteśmy lepsi i bardzo przepraszamy, ale raczej nikt im nie uwierzy. A odnośnie tego kto reprezentuje kraj, prezydent czy premier, to jest mi to obojętne, oby kłócili się poza areną międzynarodową i nie robili jeden z drugiego bałwanów!!!
@@@ / 195.90.107.* / 2009-04-08 11:54

... oby kłócili się poza areną międzynarodową i nie robili jeden z drugiego bałwanów!!!

Masz racje, a teraz sie zastanow kto pierwszy wyciagna na arene miedzynarodowa ostatni konflikt i zrobil z siebie (a przy okazji z Polski) balwana.
lukz_waw / 2009-04-10 21:29
Właśnie twój pracodawca Kaczorek. Uważał, iż tylko on wie lepiej od KONSTYTUCJI kto rządzi NASZYM krajem.

Prezydentunia NALEŻY POSTAWIĆ PRZED TRYBUNAŁ STANU!!!
(szkoda, że jest za mało głosów w Sejmie i Parlamencie by to zrobić:(
)
@@@ / 195.90.107.* / 2009-04-11 11:07
Ciebie natomiast trzeba postawic przed psychiatryczna komisja lekarska a za mlodu mamusi ci powinna czesciej zloic tylek.
lukz_waw / 2009-04-14 18:15
nie będę się zniżać do poziomu Twego. jak również nie będę prowadzić z Tobą konwersacji, gdyż egzystujesz w dołku intelektualnym, co koliduje z moimi imperatywami.
@@@ / 195.90.107.* / 2009-04-15 11:38
Twoje imperatywy to:
1. Obrazanie tych z ktorymi sie nie zgadzasz,
2. Obrazanie wszystkich popierajacych PiS,
3. Wykonywaie medialnych polecen POpaprancow,
4. Unikanie samodzielnego myslenia,
5. Czytanie codziennie GWyborczego aby wiedziec co masz myslec.
itd.

To ja probowalem znizyc sie do Twojego poziomu abys zrozumiel c do Ciebie pisze.
lukz_waw / 2009-04-15 16:29
Jeśli już chcesz tu coś napisać, to na początek polecam słownik poprawnej pisowni ;p
Po drugie, nie ja obrażam, lecz Ty, cytuję
2009-04-11 11:07:41 | 195.90.107.* | @@@
Ciebie natomiast trzeba postawic przed psychiatryczna komisja lekarska a
za mlodu mamusi ci powinna czesciej zloic tylek.
, oraz cytuję:
2009-04-08 18:38:55 | 195.90.107.* | @@@
Wstydzic to sie mozesz tylko za siebie kiedy sie bezwiednie zlejesz w majtki.
, jak również cytuję:
2009-04-11 11:04:02 | 195.90.107.* | @@@
Naucz sie gamoniu czytac caly tekst Konstytucji a nie tylko
wybrane, pasujace ci do koncepcji artykuly.
, także:
2009-04-10 21:24:30 | 195.90.107.* | @@@
Kazdemu glupiemu trzeba pokazywac bo sam znalezc nie potrafi, ale gdyby
potrafil znalezc nie bylby glupi.
.

Czy zapewnisz wszystkich tu czytających jak również "postujących", iż to nie Twoje słowa wyżej wymienione??

Na koniec tegoż bezsensownego udowadniania Tobie PRAWDY na jakim świecie właśnie żyyjesz, podpiszę się pod słowami jednego z internautów:

195.90.107.* | @@@
. Mój tata zawsze mówił że głupiec wszystkich dookoła wyzwie od głupców
- tylko u siebie nie zauważy głupoty...
A co do funduszy. Jakbyś oglądał TV (jakąś inną oprócz Trwam) to na pewno
zauważyłbyś słynną konferencję kiedy panie z PIS-u zarzuciły PO
spożytkowanie 0,3% funduszy , co się okazało manipulacją a nie pomyłką o
jedno zero ale nie tylko to się wtedy okazało...
Okazało się jeszcze że PIS nie wykorzystał żadnych funduszy unijnych (co
skrupulatnie znaleźli dziennikarze) bo jak tłumaczył się sam prezes
Jarosław na konferencji prasowej później naprędce zorganizowanej
"kontrakty były niekorzystne dla Polski i niedokończone, poprzedni rząd
zawinił" (oczywiście, jak zwykle to wina innych) a biedny, uciśniony PIS
nie zdążył ich naprawić i dlatego nie wykorzystał unijnych funduszy"...Na
pewno wielu ludzi to oglądało więc zastanów się w jakim świetle stawiasz
siebie i PIS wklejając tutaj takie linki?
Czyli kto kłamie? Ty - stworzyłeś stronkę żeby wybielić PIS i pokazać
jaki jest wspaniały czy prezes Kaczyński jak zwykle nie wie co mówi bo
nikt mu kartki odpowiedniej nie podsunął?
Wiesz, generalnie to oprócz tego że ci współczuję to mi cię żal.
Pozdrawiam.
@@@ / 195.90.107.* / 2009-04-15 18:18

Jeśli już chcesz tu coś napisać, to na początek polecam słownik poprawnej pisowni ;p

Widze ze jak brakuje argumentow to czepiamy sie slownictwa. Charakterystyczne zachowanie ludzi o wybujalej wyobrazni i mniemaniu o sobie.

Zanim zaczniesz cytowac moje wypowiedzi przeczytaj teksty na ktore odpowiadam. Zazwyczaj uzywam slownictwa osoby ktorej odpisuje aby zrozumala co do niej pisze.
Do Ciebie tez tak pisze. Zebys zrozumial.
lukz_waw / 2009-04-15 20:20
najwyraźniej masz PiS-klapki na oczach. więc powtórzę się raz jeszcze, choć nie lubię tego robić:

... Wiesz, generalnie to oprócz tego że ci współczuję to mi cię
żal.
Pozdrawiam.


jesteś wielce monotematyczny.
Pozdrawiam i życzę poPiSowego wieczoru.
@@@ / 195.90.107.* / 2009-04-15 20:40

więc powtórzę się raz jeszcze, choć nie lubię tego robić:

Jak nie masz nic nowego do napiania to lepiej nic nie pisz bo sie osmieszasz.
Jestes typowym przykladem czlowieka ktory tylko u innych widzi swoje przywary a wystarczyloby abys spojzal w lustro.

Ja tez Ci zycze POpisowego wieczoru.

Najnowsze wpisy