Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Prezydent nie chce prywatyzacji. Rząd nie zrezygnuje

Prezydent nie chce prywatyzacji. Rząd nie zrezygnuje

Wyświetlaj:
polak-hydraulik / 91.94.100.* / 2009-09-06 23:10
przewidzieć NIC NOWEGO JAKBYM SŁUCHAŁ TELEWIZORNI ...człowieku pomyśl do czego doprowadziło 20 lat "liberalnej destrojki " ?? Ta mantra o rozpieprzaniu państwa i zaklęcia o prywatyzacji sektora państwowego już nikogo nie nabiorą - gołym okiem widać bankructwo idei i finansów
man13 / 2009-09-06 14:06 / Tysiącznik na forum
Prezydent nie chce wolności obywatelskich.
Prezydent nie chce pluralizmu.
Prezydent nie chce zasobnych Polaków.
Prezydent nie chce trzeźwego społeczeństwa.
Prezydent nie chce wolnych mediów.
Prezydent nie chce prywatnych przedsiębiorstw.
Prezydent nie chce partnerstw w rządzeniu.

A czego chce prezydent?
Pol^^ / 213.158.197.* / 2009-09-07 16:37
To całkiem proste. Jeszcze na przyspieszonych kursach propagandy, tego redaktora z Money uczyli o zbitkach pojęciowych. Chodzi o to, żeby w głupich głowach wyborców PO zakodować związek PREZYDENT - NIE
saszadawaj! / 213.158.199.* / 2009-09-06 17:35
sasza, a co to jest "parnterstwo w rządzeniu"?, coś to pobrzmiewa dość swobodnym tłumaczeniem z sowieckiego.
man13 / 2009-09-06 19:50 / Tysiącznik na forum
To z biblii TYSIĄCLECIA ucisku państwa polskiego przez kraje chrześcijańskie i wspomagających je.
A Kaczorek ma motorek / 85.221.175.* / 2009-09-06 15:36
Prezydent chce trzeźwego społeczeństwa nie podatnego na propagandę obecnych mediów wolnych od aligatorów takich jak np man13
man13 / 2009-09-06 19:47 / Tysiącznik na forum
A te małpki to tylko dla gości ze wschodu?
dareg / 87.207.175.* / 2009-09-06 13:49
trzeba sobie jasno powiedzieć, że quasiliberalny skansen w XIX wieczym wydaniu lansowany przez PO ponosi porażkę i model ten zaniechano już dawno na świecie.

Obecnie świat stawia na narodowe marki z dominującum udziałem właśności państwowej oraz dopłaty do rzekomo (wg naszych rządzących) nierentownych gałęzi przemysłu.

No chyba, że uznamy że ekonomiści i politycy z Francji, Niemiec, USA, Hiszpanii.. to idioci......

Poza tym dziwi mnie, dlaczego te rzesze tzw. autorytetów ekonomicznych i tzw. niezależnych mediów nie zapytają premiera wprost: z czego będziemy finansować deficyt jak już państwo sprzeda swoje wszystkie udziały w fspółkach oraz kto kupi obligacje kraju, który nie ma żadnej własności ?
sychu / 195.90.103.* / 2009-09-09 14:15
"No chyba, że uznamy że ekonomiści i politycy z Francji, Niemiec,
USA, Hiszpanii.. to idioci......"
A nie sa idiotami? Zreszta wystarczy popatrzec na wzrost gospodarczy Niemiec czy Francji (w USA jest o klase bardziej liberalnie a te pomysly to nowosc ostatnich lat - z tego powodu nalezy ten kraj odrzucic z porownania). I nie mam na mysli tutaj ostatnich upadkow zwiazanych z kryzysem ale generalnie dynamike pkb powiedzmy na przestrzeni 10 lat. Tam ekonomisci Francji i Niemic to idioci, a obecni ekonomisci USA to rowniez idioci.

"Poza tym dziwi mnie, dlaczego te rzesze tzw. autorytetów
ekonomicznych i tzw. niezależnych mediów nie zapytają premiera
wprost: z czego będziemy finansować deficyt jak już państwo
sprzeda swoje wszystkie udziały w fspółkach oraz kto kupi
obligacje kraju, który nie ma żadnej własności ?"
Czemu zakladasz za priori ze nalezy utrzymywac deficyt? Deficyt ma wynosic 0, budrzet ma byc zbilansowany. Nie bronie tutaj latania dziury budzetowej prywatyzacja bo to w gruncie rzeczy glupota ale jesli ta glupota ma prowadzic do pozytywnego skutku (prywatyzacji) to chwilowo ja wspieram. Potem bede wrzeszczal by robic ciecia po stronie wydatkow.
likorrr / 83.25.244.* / 2009-09-06 11:55
brawo Panie prezydencie!!! jedyny po 1990 roku prezydent Polski dbający o interesy tego kraju ..szumowiny aż się czerwone na gębach robią kiedy utrudnia im sie konfidencką działalność .....pytam sie gdzie jest trybunał stanu i suwerenność gospodarcza - patrz dotowanie przez niemcy ddr-owskich landów i zamykanie stoczni w gdyni i gdańsku - gdzie jest trybunał pytam się???
5ghteyrjtk / 79.185.35.* / 2009-09-06 03:02
Prezydent ma racje!
man13 / 2009-09-06 14:02 / Tysiącznik na forum
Prezydent zawsze ma rację. Jeśli jest inaczej patrz jak
wyżej.
nie-wierzący / 91.94.55.* / 2009-09-05 22:19
ekonomiczno -polityczną ... ba co tam doktryną to przypomina religię lub lepiej Świętą Inkwizycję Wielkiej Prywatyzacji ... każdy kto myśli inaczej to wróg którego w najlepszm wypadku należy ośmieszyć lub zwymyślać .
Tymczasem Świat jakby zmienił kierunek: z pienieniędzy podatników renacjonalizuje sie banki , przemysł ?!?!? Czyli co cały ten globalizm to były pozory ? ..TO taka zasłona na NARODOWY KAPITALIZM bo czym jest sukces SAMSUNGA LG czy firm NIEMIECKICH które zeby nie wiem co są i będą narodowei są i będa wspomagane na każdym polu przez rządy tych państw ..W czsie gdy nasi geniusze od ekonomii opartej na prywatyzacji zajęci byli demontażem wcale sprawnych łańcuchów kooperacyjnych a nawet rozwalaniem tradycyjnych rynków - w tamtych krajach mozolnie i protekcjonistycznie budowało się technologię i siłę ekonomiczną NARODOWEGO KAPITALIZU. Niestety nasi "naukowi -ekonomiści" ręka w rękę z "politykami" jak zwykle są dwa kroki do tyłu i nic nie zauważyli ... a może tak im było wygodniej...
JX / 91.193.160.* / 2009-09-05 20:16
Czy Prezydent nie ma racji?
Można nie zgadzać się z jego naiwną polityką zagraniczną i postawieniem na Amerykanów, którzy po Jałcie kolejny raz "wystawili nas do wiatru". Naraził przez to nasz kraj na śmieszność interwencją na Ukrainie i w Gruzji, a na konkretne zagrożenia udziałem w awanturniczych wyprawach do Iraku i Afganistanu.

Wyprzedaż naszego majątku jest jednak o wiele poważniejsza, gdyż grozi likwidacją Polski i poniewierką narodu porównywalną z rozbiorami i skutkami II WŚ.
Tu więcej: http://tnij.org/dhqg

Dlaczego tak małe państwo jak Izrael wykupuje innych, a my musimy sprzedawać własny majątek?
Czy nasz rząd jest głupszy? A może on nie reprezentuje uczciwie interesów własnego kraju, tak jak tamten?
http://tnij.org/dhpi

"Szymon Peres, prezydent Państwa Izrael powiedział (na konferencji gospodarczej w Tel-Avivie): "Izraelska gospodarka jest w stanie rozkwitu. Izraelscy businessmeni inwestują po całym świecie. Izrael może poszczycić się
niesłychanymi sukcesami. Jak na razie zdobyliśmy
gospodarczą niezależność i wykupujemy Manhattan,
Polskę i Węgry. [...] Dla tak małego kraju jak nasz, to jest naprawdę zadziwiające. Widzę, że wykupujemy Manhattan i wykupujemy Węgry i wykupujemy Rumunię i wykupujemy Polskę. To naocznie dowodzi, że nie mamy z tym problemów.
Dzięki naszemu talentowi, naszym kontaktom i naszemu dynamizmowi, posiadamy własność prawie wszędzie."
man13 / 2009-09-06 14:01 / Tysiącznik na forum
Prezydent zawsze ma rację. Jeśli jest inaczej patrz jak wyżej.
PrawdaKtóraBoli / 213.151.215.* / 2009-09-05 19:23
Regulamin forum
JX / 91.193.160.* / 2009-09-05 20:39
PrawdaKtóraBoli, określenie którego użyłeś:
"To jak ten palant w końcu chce sfinansować wydatki?", świadczy nie tylko o Twoim braku wychowania, ale także o braku elementarnej wiedzy, nawet na poziomie gospodarstwa domowego. No, chyba że piszesz "w służbie narodu" i płacą Ci za wypisywanie kompromitujących głupot.

Co do Twojej "prawdy" w nicku, przypomina mi się klient, który chciał kupić w kiosku "Prawdę". Sprzedawczyni odparła - Panie, "Prawdy" już od 20 lat nie ma.
PrawdaKtóraBoli / 213.151.215.* / 2009-09-05 21:12
Jakoś w twoim wpisie nie mogę się doczytać jakiejkolwiek sensownej odpowiedzi na moje pytanie.
A słowo, które użyłem, wcale nie świadczy o kulturze mojej osoby ale niestety ukazuje w pełni nicość, osoby, której dotyczy.
Serdecznie pozdrawiam,
man13 / 2009-09-06 00:50 / Tysiącznik na forum
A co sensownego jest w Twoich wypowiedziach?
sebir / 217.98.20.* / 2009-09-05 15:31
... żeby na wódkę i zagrychę starczyło!
A potem? A co ich obchodzi, co będzie potem??
a320 / 79.186.46.* / 2009-09-05 13:53
Regulamin forum
/// / 83.24.169.* / 2009-09-05 15:27
Kolejny chamek się odezwał...
hahahahhahaha / 87.205.249.* / 2009-09-05 14:17

Pośmiewisko Europy

to paliaczki pozbywające się własnego kraju :-)))
kandydaci na europejskich palestyńczyków :-)))
cztotynato? / 213.158.199.* / 2009-09-05 14:12
Sasza, a może tak pośmiejemy się z NKWD?

Najnowsze wpisy