Forum Polityka, aktualnościPolityka

Prezydent nie nominuje 12 generałów?

Prezydent nie nominuje 12 generałów?

Money.pl / 2008-04-28 21:15
Komentarze do wiadomości: Prezydent nie nominuje 12 generałów?.
Wyświetlaj:
wkurzona / 79.185.177.* / 2008-04-30 13:12
Już wiadomo na pewno, że prezydent zaakceptował tylko 3 z 15 propozycji na nominacje generalskie.
Przy okazji mętnego tłumaczenia się z tej decyzji (w zasadzie to chyba głównie dlatego, że mógł tak postąpić) wydało się, że jako zwierzchnik armii ma słabą wiedzę o liczbie generałów i o zapotrzebowaniu w tej mierze.

"bądźzadowolony"
Jak się silisz na komentarz, to posługuj się
zwrotami odpowiadającymi rzeczywistości.

Chyba przyznasz,że "zwrotem odpowiadającym rzeczywistości" byłby zwrot: "rządzeniu premiera Donalda Tuska" (?)
janoo55 / 2008-04-28 21:15 / Bywalec forum
uśmiech mówi wszystko. Panie Lechu już niedługo pójdziesz hen daleko. Mam nadzieje że sami widzicie że gorzej rządzi niż mówi.
bądźzadowolony / 213.158.196.* / 2008-04-29 18:02
a co zastąpił w rządzeniu konDonka?. Jak się silisz na komentarz, to posługuj się zwrotami odpowiadającymi rzeczywistości. Co do tego, jak mówi, to pryszcz w stosunku do tego, co ja mógłbym ci powiedzieć, w sprzyjących warunkach, a więc bez świadków.
Bies2 / 2008-05-02 16:32 / Bywalec forum
Ty poza świat fobii seksualnych nie masz innych skojarzeń?, więc jedynie możesz niczym kundel odszczekiwać. Takie skojarzenia z gadżetami można leczyć. Trzeba powstrzymać tego destruktora. Jedyny sposób to wariant Palikota. Bo inaczej mniejszościowy rząd na uchodźstwie z pałacu, doprowadzi do całkowitej anarchii w kraju. Premier musi w końcu skutecznie zadziałać, by skompromitowani politycy P I S przestali zachowywać się tak jakby nie było wyborów. Prezydent nie ma żadnych uprawnień do sprawowania realnej władzy, to co robi to uzurpacja.
wkurzona / 79.185.167.* / 2008-05-08 11:08
Bies,dawno nie czytałam Twoich komentarzy na tym forum. Już myśłam, że to Ty się "wkurzyłeś" i opuściłeś to towarzystwo "nie zawsze doborowe".
Chętnie poznam Twoją opinię na aktulniejsze tematy polityczne (mam trochę zaległości, bo wyjachało mi się na trochę z kraju)
Bies2 / 2008-05-09 18:42 / Bywalec forum
Miło mi Wkurzona. Jestem żeglarzem więc pora ruszać na spotkanie z oceanem. Nie mam zbyt dużo czasu . Sądzę , że to forum idzie w dobrym kierunku , mniej są napastliwi ci, którzy widzą tylko SB i komunę. Nie zauważając, że" komuna" to właśnie oni ze swoim socjalnym apetytem. Może to twoja zasługa, że dyskusje są mniej podobne do rozmówek rodem z szynku. A może ci którzy zawierzyli swój los wodzom , zaczynają rozumieć, że byli okłamywani. Polska to nie kraj, który może podbić całą Europę a do tego nikt na nas nie czyha , no i zamiast bać się Kaczyńskich to się z nich śmieją.. No i nie uda się tak łatwo zbudować państwa wyznaniowego . Może zauważają ,że KK chce za dużo i nie przestrzega Konkordatu. Wydaje się mi , że coś się zmienia na dobre.
wkurzona / 79.185.202.* / 2008-05-10 08:34
No to -pomyślnych wiatrów Bies2!
Chyba perspektywa bliskiego spotakania z oceanem każe Ci być takim optymistą. Ja, mimo pozytywnego nastawienia do świata i ludzi, nie bardzo wierzę w zmianę mentalności ani członków PiS-u, ani ich zwolenników. Wczorajsza debata w sejmie na temat prywatyzacji szpitali, a właściwie prawne usankcjononowanie przekazania szpitali samorządom jest tego kolejnym przykładem.
Bies2 / 2008-05-10 16:17 / Bywalec forum
Cóż tylko optymizm mi pozostał. P I S to organizacja, którą zawsze uważałem za narodowo-socjalistyczną. Podobnie jak NSDAP i Bolszewicka partia Rosji zgromadziła w okół siebie w większości szumowiny i ludzi niespełnionych. Lewica uwikłała sie w wewnętrzne spory i kłótnie, odleciała od programu partii nowoczesnej i europejskiej. Nie odnajdzie się raczej w najbliższych latach. Platforma głosząc liberalizm w wszystkich dziedzinach zwyciężyła wybory. Ale do głosu doszedł Gowin i ideolodzy pisowscy. Ciągnie ich w kierunku Rydzyka i państwa wyznaniowego. Więc spływam za dwa tygodnie. Pozdrawiam.

Najnowsze wpisy