Forum Polityka, aktualnościPolityka

Prezydent Tusk: Reaktywacja?

Prezydent Tusk: Reaktywacja?

Money.pl / 2007-11-10 20:42
Komentarze do wiadomości: Prezydent Tusk: Reaktywacja?.
Wyświetlaj:
jan 23 / 88.156.44.* / 2007-11-14 21:46
to chyba jakaś paranoja z ta kamdydaturą i jeszcze ta ilośc procentów.
Eliminator / 85.195.123.* / 2007-11-11 14:53
Po a gospodarka

Czy PO jest prawicowa w sferze ekonomicznej? W sferze deklaracji jest to partia umiarkowanie liberalna (na pewno nie jest to wolnorynkowy ekstremizm – wbrew reklamówkom wyborczym PiS). Ale ja mam to nieszczęście, że mam lat 34 i pamiętam Tuska, Bieleckiego, Lewandowskiego, Boniego i resztę z okresu Kongresu Liberalno-Demokratycznego (KL-D)! Młodszym Czytelnikom (co nie pamiętają) przypomnę jak to było: na prawo i lewo szła wolnorynkowa propaganda, a realizowany był ścisły socjalizm. Ci wymienieni przeze mnie Panowie na tyle długo już działają w polskiej polityce, że naprawdę mogliby zapisać się pozytywną rolą w choć jednym wolnorynkowym przedsięwzięciu. Ja z ich rządów pamiętam tylko Program (Grabieży) Powszechnej Prywatyzacji, w wyniku której 400 najlepszych państwowych firm przepadło w niewiadomo czyich rękach. Przypomnijmy: każdy dorosły obywatel dostał bon, na podstawie którego miał zostać akcjonariuszem tychże 400 firm. Ale jak przyszło co do czego, to okazało się, że: 1/ trzeba było mieć kilka bonów, aby móc wymienić je na akcje; 2/ trzeba było mieć wiele bonów aby opłaciło się ponosić koszty utrzymania rachunku giełdowego. W tej sytuacji ceny „bonów” poszły w dół, ludzie masowo je wyprzedawali i podstawiona grupa spekulantów wykupiła je za bezcen.
Gal# / 213.158.196.* / 2007-11-11 13:45
Nic dziwnego, że gospodarkę oddał Pawlakowi.
To jest cwany rudzielec; prze pomocy machiny propagandowaj, zależnie od sytuacji z łatwością będzie pacyfikował i cenzurował Pawlaka jako obrońca Polaków.

Pawlak pierwszym zderzakiem rudego Donalda
ultra / 82.177.44.* / 2007-11-13 10:45
Ale o co Tobie chodzi, jakie społeczeństwo - takie zabawy. Wymagamy tylko igrzysk, teleturniejów i seriali. Popatrz czy i Ty nie jesteś Pajacem. Tylko że na Ciebie nie głosowało kilkaset tysięcy OBYWALELI POLSKI .Weźmy się wreszcie do roboty . Porzućmy retorykę PiSowsko-LPRowsko-oszołomską i dajmy człowiekowi szansę. Nawet Marcinkiewiczowi dali na początku 100 dni spokoju, a ten jeszcze nie zaczął.
Swoją drogą takie listy jak twój Gal# powinny być napiętnowane przez "Moderatorów" tego forum, bo nie można bezkarnie używać epitetów a nasz język ma wiele słów pozwalających wyrazić inaczej swoje emocje .
ogoor / 89.171.49.* / 2007-11-10 20:45

...kiepsko wyglądają szanse Lecha Kaczyńskiego na reelekcję. Przegrałby nie tylko z Tuskiem, ale także z (...) Radosławem Sikorskim.


Na kolejnych miejscach znaleźli się: Lech Kaczyński - 15 proc., (...) Radosław Sikorski - 4 proc.

kto mi powie co autor miał na myśli.. :)
Daleki / 80.53.153.* / 2007-11-12 06:49
wystarczy zajrzeć: http://www.wprost.pl/ar/117429/Tusk-bezkonkurencyjny-w-sondazu-prezydenckim/ żeby przeczytać:
Na kogo głosowałbyś w II turze wyborów prezydenckich, gdyby weszli do niej:
...
Radosław Sikorski – 62%
Lech Kaczyński – 38%
ogoor / 89.171.49.* / 2007-11-13 01:54
krotko i konkretnie - dziekuje bardzo.
anzai / 83.26.107.* / 2007-11-11 12:07
Przez grzeczność dla nowej władzuni nie uwzględniono takich jak np.: Cimoszewicz, Komorowski, Rokita, Kwaśniewska (może już nawet młoda?), Pitera, Zoll, Hanna GW, Bosak, junior Wałęsa, i wielu wielu innych finansistów, przedsiębiorców, itp. A oni się pojawią, bo przecież jest już normalnie?
Frog / 2007-11-10 21:14 / CMX, TFM, KPX, MAK - czekając na hossę
Prawdopodobnie to, że badano także wyniki potencjalnej II tury i w zestawieniu Sikorski - Kaczyński wygrywa ten pierwszy.
Ale to tylko moje przypuszczenia.
marek 19.53 / 83.24.78.* / 2007-11-10 23:05
w/g zestawienia druga tura to Tusk-Marcinkiewicz

Najnowsze wpisy