Proste pytanie...

gregorek1979 / 2007-08-19 21:39
Czy w pewnych szczegolnych przypadkach fundusz moze odmowic wypłaty pieniedzy lub czasowo ja wstrzymac jesli tak to w jakich przypadkach ...
Wyświetlaj:
radziej / 2007-08-19 21:43 / Bywalec forum
istnieje taka możliwość, szczególy nalezy sprawdzić w prospekcie emisyjnym funduszu ktory sie zakupuje... jako przyklad moze zaistniec sytuacja masowych zlecen umorzenia jednostek, niektore fundusze moga zablokowac wyplate srodkow zgodnie z warunkami zamieszczonymi w prospekcie pod ktorym widnieje podpis inwestora oznaczajacy jego zgode, akceptacje ow warunkow.
TaS / 2007-08-20 00:10 / Tysiącznik na forum
taaak?

cholera znów coś podpisywałem :/ :D LOL

zadane pytanie udowadnia jak wielu liczy na zysk bez wysiłku...


jest też regulacja ustawowa tej kwestii...
gregorek1979 / 2007-08-20 11:21 / Bywalec forum

zadane pytanie udowadnia jak wielu liczy na zysk bez wysiłku...



Wydaje mi sie ze wystarcajacym wysilkiem jest tutaj ryzyko wchodzenia w fundusz akcyjny
cortez / 2007-08-20 22:37 / Bywalec forum
zgadzam się z Tasem. Wiele osób liczy na zysk bez wysiłku, a to błąd. Poczytaj sobie posty z ubigłych kilku tygodni. Mało takich co piszą, że wrzucili wszystko tuż przed korektą w jeden fundusz i teraz liczą straty i pytają co dalej? Kiedy tak na prawdę to już trochę za późno, trzeba było się interesowac, czytać, uczyć przed inwestycjami.
Inwestowanie efektywne, przynoszące satysfakcję, ewentualne zyski w fundusze to ciągła obserwacja, analiza, dokonywanie decyzji, optymalizacja portfela. Ciągle się czegoś uczy, czyta, dochodzą nowe rozwiązania, nowe fundusze, nabiera się doświadczenia. Więc wysiłek inwestowania w fundy, to nie tylko ten związany z kupnem jednostek:)
gregorek1979 / 2007-08-21 02:02 / Bywalec forum
spoko narazie jeszcze nie kupilem (cale szczescie ...) Narazie zdobywam wiedze...
Zawsze wielkie dzieki za dobre rady (zawsze w cenie hehehehhe...)

Male pytanko w sumie wiem ze nikt nie wie tego na sto procent ale pytam tylko o wasze zdanie wiec.....jak myslicie spadnie w tym tygodniu tak jak w tamtym???
TaS / 2007-08-20 15:21 / Tysiącznik na forum

wystarcajacym wysilkiem jest tutaj ryzyko wchodzenia w fundusz
akcyjny

LOL :)

chcesz powiedziec, że:
a) iście do expandera, czy innej meliny, banku itp
b) klikanie i wpisywanie kodów w mBanku...

TO WYSIŁEK?

wysiłkiem jest analiza sytuacji, budowa portfela, dbanie o niego, szukanie nowych produktów, nowych rozwiązań, skuteczna dywersyfikacja... to jest dopiero wysiłek :)

ale Ci co maja kaske zazwyczaj mysla, ze ona sama ma zarabiac i to duzo i bez ich ruchów... bzdura Panie Kolego, bzdura...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy