Forum Forum motoryzacyjneUżywane

Prosze kogos kto sie zna o pomoc!

Prosze kogos kto sie zna o pomoc!

Agaaata / 85.89.185.* / 2012-03-26 10:02
Zamieszkuje w Krakowie i zakupilam auto ktore jest w Warszawie, cena bardzo atrakcyjna i dlatego mam obawy. Otoz auto nie ma przegladu, i czekam zeby z nowym wlascicielem udac sie na przeglad zeby pozniej nie bylo zadne "ale" i teraz moje pytanie, jesli auto bezproblemowo z przejdzie badania techniczne w SKP, to bedzie oznaczalo ze raczej zakupilam auto sprawne a nie zlomowisko? Czy na takim przegladzie auto jest sprawdzane od A do Z pod wzgledem technicznym??? Po prostu to moj piersze auto, i nie mam zielonego pojecia co sie dzieje na takich SKP dlatego prosila bym o pomoc.
Wyświetlaj:
Pilsener / 2012-03-30 15:30 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Przepraszam, ale jak można kupić auto nie sprawdziwszy go u zaufanego mechanika? Jeśli kupione to już po ptokach, chyba, że od handlarza wtedy mamy prawo do reklamacji. A jeśli cena atrakcyjna to wiadomo z czym się to wiąże - auto ma wady, jest powypadkowe, ma wady mechaniczne albo prawne (jest np. obciążone zastawem). Auto najlepiej sprawdzić w warsztacie specjalizującym się w danej marce i oczywiście nie może to być warsztat polecany przez sprzedającego.
Opron / 2012-03-29 16:19
poproś na przeglądzie żeby mechanik zajrzał wszędzie, najwyżej dopłacisz ale będziesz miała pewność że kupujesz sprawny samochód, jeżeli przegląd będzie w miejscu zamieszkania sprzedającego to poszukaj stacji kontroli i zaproponuj swoją, będziesz miała pewność, że osoba sprawdzająca nie zna się ze sprzedającym.

poza tym warto zabrać ze sobą kogoś kto chociaż pobieżnie zna się na samochodach, żeby zobaczył czy auto wizualnie jest ok

Najnowsze wpisy