Forum Forum finansoweKredyty

Proszę o poradę dot. kredytu 1,5 tys zł

Proszę o poradę dot. kredytu 1,5 tys zł

zawara / 2009-12-23 09:33
Witam .Chciałbym pobrać pożyczkę na kupno auta . Auto kosztuje 35 tys. zł . Wkład własny 15 tys zł .Jaki kredyt mi doradzacie , mam umowę o prace na czas nie określony , I z tego co się orientuje najniższe oprocentowanie jest przy pożyczce gotówkowej (nie kredyt samochodowy) co o tym myślicie
Wyświetlaj:
Margita / 193.109.225.* / 2009-12-23 18:09
Po zapoznaniu się z conajmniej 9 ofertami kredytów samochodowych parę miesiy temu wybrałam:
1/ przy kupnie pierwszego auta Dominet Bank, obecny Fortis - dlatego, że negocjowali ze mną stawkę % i dali mniejszą niż każdy inny z konkurencji (zabezpieczenie: ubezpieczenie na życie, cesja z OC i AC)
2/ przy kupnie drugiego ofertę Fortisa przebił Getin Bank, który odstąpił od konieczności ubezpieczenia na życie jako zabezpieczenia (przez to oszczędziam około 50 zł miesięcznie), przyjął tylko cesję z polisy.
W obu bankach szybko, sprawnie, bardzo pomocni pracownicy. Oprocentowanie 7-8%
pracownik banku / 213.17.157.* / 2009-12-23 15:39
Każdy kredyt konsumencki jest droższy od samochodowego, bo jest niecelowy i nie ma zabezpieczenia w postaci ruchomości bądź też nieruchomości. Najlepiej korzystać z kredytów w banku w którym posiada się konto, bo zazwyczaj dla stałych klientów są przygotowywane odpowiednie promocje. I warto też popatrzyć na statystyki bankoweumieszczane w internecie i popytać się na forach czy warto współpracować z danym bankiem - bo koszt to nie wszystko, ważny jest też kontakt banku z klientem na odpowiednim poziomie.
pracownik banku / 83.12.23.* / 2009-12-23 13:57
Najlepszy taki Bank, który ma najbardziej "skopaną" umowę. Jeśli podpiszesz "skopaną" (pod względem prawnym-obowiązuje ustawa o kredycie konsumenckim) umowę i po 2 dniach przyjdziesz i udowodnisz to dla Banku, możesz żądać kredytu darmego (czyli spłacasz raty zgodnie z terminarzem bez odsetek) ;-) Kredyt darmy to najlepszy kredyt, pomimo że gdy podpisujesz umowę może być najdroższy.
Pozdrawiam
zawara / 2009-12-23 09:34
Przepraszam za błąd w tytule ( kwota )

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: