proszę o poradę

vesuvio123 / 2006-12-21 22:29
Od jakiegoś czasu interesuję sie funduszami. Mam zamiar zainwestować pewna kwotę. Założyłem na próbę prtfel w Money i widze po 3 miesiącach, że to ma sens. Jednakże obserwując dynamikę wzrostu wartości jednostek uczestnictwa zastanawiam się kiedy wykupić jednostki. Obecnie notowany jest nieznaczny spadek wartości. Czekać czy kupować? Interesują mnie fundusze akcji. Prosze o podpowiedź.
Wyświetlaj:
barbarasbn / 91.142.198.* / 2007-01-05 22:38
W tym momencie czekać ale zakładajac ze jesteś w stanie kupić je z dnia na dzień.
Wiadomo gdybyś miał kupowac to jak najtaniej czyli w momencie korekty. Radziłabym Ci wybór 4-5 wiodących funduszy akcyjnych - funduszy które są w czołówce ale niekoniecznie na pierwszym miejscu. Poza tym na jak długo zamierzasz inwestować ??? Sam musisz odpowiedzieć sobie na to pytanie - zakładajac że na kilka następnych lat - takich okresów spadków bedzie wiele ale liczyc sie będzie stopa zwrotu przez nie wypracowana.
tigerous / 2007-01-05 18:15
moim zdaniem kupuj albo nie kupuj - to najrozsądniejsze, nie sluchaj innych przy podejmowaniu decyzji, debatuj wymianiaj poglady, wyciagj sluszne wnioski
jertom / 83.5.110.* / 2007-01-03 16:48
każdy moment jest dobry i zły na to aby wejść w fundusze akcyjne i tylko ty sam musisz podjąć decyzję że dzisiaj właśnie kupujesz fundusze i to będzie twoja czyli najlepsza decyzja a w zależności od sytuacji można dokonać korekty portfela
:) / 83.6.107.* / 2006-12-22 22:18
moim zdaniem kupuj ale od razu powiniens byc przygotowany na konwersje po krotkim czasie.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy