Forum Forum prawneCywilne

proszę o poradę

proszę o poradę

manja / 2008-01-06 20:47
jestem rozwódką mam synka z tego małżeństwa.Obecnie mam nowego partnera który jest austryjakiem chcemy sie pobrać i chce razem z nim zamieszkać w austri ale były mąż nie zgadza sie na wyjazd dziecka,czy moge wyjechać z dzieckiem wziąść tam ślub i mieszkać tam normalnie,pracować a dziecko do przedszkola by chodziło w polsce bylibyśmy 3 razy w miesiącu na całe weekeny a dziecko byłoby z ojcem w święta wakacje i ferie.
Wyświetlaj:
przewodnick / 2008-01-06 22:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jesli chce Pani dzialać zgodnie z prawem, to proponuje zwrocic sie do sadu z ta sprawa. To sad okresla czestotliwosc i terminy spotkan ojca z dzieckiem, jak rowniez pozwolenie na wyjazd dziecka za granice (przy braku zgody jednego z rodzicow).
manja / 2008-01-06 22:24
dziękuję za odpowiedz proszę mi powiedzieć czy jeśli pójde z tym do sądu to czy mam szanse uzyskać tą zgodę co zrobić żeby mieć pewność że wyjedziemy?tu nam jest ciężko jestem ciągle sama z dzieckiem na nic mnie nie satć ojciec dziecka widuje go tylko 2 razy w miesiącu ja mu wcale nie będe utrudniać kontaktów wręcz sama będe dziecko przywozić do oja tam będe miała legalną pracę i przedszkole dla dziecka i licze na to że wkońcu będziemy szczęśliwi i mieli normalną kochającą sie rodzine

Najnowsze wpisy