Forum Forum inwestycyjneFundusze

Proszę o radę: Czy warto zainwestować w BONUS VIP CU

Proszę o radę: Czy warto zainwestować w BONUS VIP CU

Investor70 / 83.15.217.* / 2007-01-30 13:30
Agent CU bardzo zachwalał i prawie dałem się namówić. Jestem w temacie inwestowania zielony i proszę o rady zorientowanych w temacie. Boję się stracić wszystkie oszczędności życia.
Wyświetlaj:
ep paweł / 83.27.200.* / 2008-04-08 15:25
Podzielam zdanie z innch komentarzy z zwłaszcza jedno.Nie możemy sie znać na wszystkim.
Wiec dla bezpieczeństwa należy zlecać takie usługi zawodowcą , którzy prawidłowo dobiorą portfel inwestycyjny odpowiednio zdywersyfikują ryzyko w zależności od Pana potrzeb oczekiwań i możliwości. Po prostu uszyją Panu garnitur na miarę. Polecam niezależne firmy trudniące sie doradztwem a nie agentów konkretnych instytucji finansowych. brak im nie zależności co zawsze szkodzi klientowi. Trafiłem tu przypadkowo zbierając informacje dla mojego klienta.pozdrawiam. W razie pytań 513 172 179
visnia / 2007-02-01 15:30
Proponuję dokładnie zapoznać się z warunkami ogólnymi; koszty manipulacyjne, koszty w trakcie odstąpienia od umowy, opłaty za zarządzanie. Jestem akurat stroną więc mogę być posądzony o stronniczość. Sądzę, że warto przeanalizować koszty wypłaty np. po 3, 5 i 10 latach. Taka analiza daje dużo do myślenia. I bardzo ważna sprawa - Bonus VIP jest inestycyjną polisą na życie, którą otrzyma konkretna osoba ( w przypadku naszej śmierci).
Co prawda zmieniło się prawo od spadków i darowizn ale o ile się nie mylę występują pewne ograniczenia. Dla mnie jako klienta ważne by było, czy ktoś chce z moich inewstycji wziąć np. 40 000zł w skali roku czy połowę tej kwoty. Dwa tygodnie bodajże temu we Wprost jest artykuł na temat golenia klientów przez fundusze inwestycyjne. Warto przeczytać!
jertom / 2007-01-30 14:55 / portfel / Bywalec forum
każdy produkt tego typu ma swoje plusy i minusy jestem daleki od krytykowania twoich własnych decyzji bo one zawsze są najlepsze
powiem tak znam lepsze produkty i możliwości na rynku
ale aby o tym mówić trzeba by wiedzieć na jak długo chcesz inwestować znać cel i wtedy coś sie znajdzie
Investor70 / 83.15.217.* / 2007-01-30 15:23
Powiedzmy około 3 lat lub więcej.
jertom / 2007-02-01 14:52 / portfel / Bywalec forum
możesz zaiwestować w fundusze jeżeli mówisz że jesteś zielony to raczej na początek proponuje zrównoważone a potem gdy trochę się rozejrzysz to akcyjne
lub zleć zarządzanie a wtedy możesz wybrać różne firmy
w moim osobistym odczuciu aegon jest lepszy od skandi a na pewno obie firmy są lepsze od bonus vip cu
decyzje podejmij po zapoznaniu się z wszystkimi firmami i wszelkimi kosztami jakością obsługi i możliwościami
sknadia / 194.54.189.* / 2007-01-30 21:26
Proszę zaglądnąć na www.skandia.pl, dostęp do 52 fundów, CU,ING,SEB,ARKA,UNION INVESTMENT, LEEG MASON , SKARBIEC itd, W CU ogranicza sie Pan tylko do jednego TFI, w Skandii zymiany bez oplat, brak podatku belki itd,
602321755, brak oplat wstepnych, lokaty na 3 lub 6 lat, pelen serwis i doradztwo
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy