Forum Forum prawneZmiany w prawie

prosze o rade (obciązona hipoteka )

prosze o rade (obciązona hipoteka )

karol2009 / 2008-10-16 11:12
chciałem sprzedac grunt ale okazało sie ,ze jest obciążony hipotecznie dziwne to jest bo ja nigdy nie brałem zadnego kredytu hipotecznego na ten grunt ani mój ojciec tez nie brał (pole mam przepisane po ojcu od 20 lat nie przychodzą mi tez zadne upomnienia o spłate tego kredytu niewiadomo tez w jakim banku został zaiągnięty i niemam pojęcia jak to sprawdzic zeby to wyjaśnic ze to jakaś pomyłka bo wiem ze ten grunt nigdy niebył zaduzony a nagle jest ). potrzbne mi jest zezwolenie na wykreślenie hipoteki z księgi wieczystej bo inaczej nikt z obciązoną hipoteką nie kupi ode mnie tego pola .Niewiem co mam robic nigdzie nie potrafią mi pomóc kogo winic za tą pomyłke . prosze o pomoc
Wyświetlaj:
5jaro / 93.105.86.* / 2008-11-05 19:39
Hipotekę moż obciążyć tylko władający lub za jego zgodą.W Księgach Wieczystych musi być adnotacja dlaczego hipoteka jest obciążona.Możliwe, że kieduś był brany ktedyt pod zastaw hipoteczny .Kredyt spłacony a bank nie zdioł zapisu-sprawdzić spłacone kredyty bankowe.
Sylvi91 / 86.40.248.* / 2008-10-17 22:48
Miasto Lodz jest Arka Noego dla Polskiej Gospodarki, wsiadacie
A Tybet powinien podlaczyc sie do internetu, przelac swoje mysli na papier i postawic jeden bank swiatowy.
Postawic na koncie 10000000000000000000 i inwestowac w Europie, USA, Azji,Afryce.
Spowodowac w tych krajach inflacje. I pozostac przy swojej najpotezniej
szej walucie.Najpierw jednak Europa, Skonczyly sie pieniadze w Szwajcarii. Akcelerator czastek kosztuje.
Poniewaz maja Franka i musz miec.Wielka Brytania z funtem daje Irandii 100000000000000000 na budowe tego kraju
a raczej odnowienie dawnej stolicy Killaloe.
W strefie Euro szalona inflacja, A my wchodzimy do Strefy na naszych warunkach czyli 1:1
Zloty mocny po angielskiu(Gold) , Swiety Grall dzisiejszej Europy
W Poznaniu pod Gnieznem znalezli sie panowie z ONZ.

Najnowsze wpisy