Przekaz kontrolowany?

Money.pl / 2007-12-09 09:56
Komentarze do wiadomości: Przekaz kontrolowany?.
Wyświetlaj:
Handel wyrokami 1 / 83.21.28.* / 2007-12-09 09:56
„Lodziarze”, jak sama nazwa wskazuje, to specjaliści od „kręcenia lodów”. Takim specjalistą nie może zostać byle kto. Beata Sawicka to była członkini Rady Krajowej PO, przedstawicielka tej partii w sejmowych komisjach administracji, spraw wewnętrznych oraz komisji kontroli państwowej. Mirosław Wądołowski to burmistrz Helu trzeciej kadencji i szef regionalnych struktur Partii Demokratycznej.

„Kręcenie lodów” nie jest zadaniem dla solistów, ale dla drużyny Platformy. „Lodziarze” korzystają z wielu pomocników, np. burmistrzowi Wądołowskiemu pomagać mieli niektórzy radni, a w nawiązaniu kontaktu z urmistrzem Helu pomagał Sawickiej Marek Biernacki. Szef MSWiA za AWS znał wcześniej burmistrza Helu.

Apropos mafijnego ministra Cwiąkalskiego i jego Klienta Krazuzego.
„Lody państwowe”
Gdyby przed 2006 rokiem istniało CBA, inna byłaby opinia w raporcie Banku Światowego o korupcji w Polsce: praktycznie żaden państwowy system informatyczny nie był wykonany poprawnie, nie był w terminie, a kwoty płacone wykonawcy przez państwo wielokrotnie przekraczały ceny rynkowe.

Ja osobiscie zetknęłam sie z atrapą systemu "sprzedanego" ZUSowi. Jest to tylko atrapa, dowód bajecznej wprost bezczelności Lodziarszy i upadku państwa
MN3 / 79.186.76.* / 2007-12-09 11:46
Gdy PiS wróci nie będzie złodziei, korupcji. Stworzymy nowego człowieka, braterstwo i solidarność. Te ręce was uzdrowią. Teraz otacza was zło, mafia, demoralizacja.
Nasz Ojciec Jarosław zrobi nam wszystkim dobrze. Tylko On zna różnicę między dobrem i złem. On zna również różnicę między dobrem lepszym i dobrem gorszym.
janoo55 / 2007-12-09 18:41 / Bywalec forum
Proponuję żeby tato założył konto w banku, miał prawo jazdy, nie spał z kotem. Wtedy będzie jednym z nas. Lody były są i będą kręcone bez względu czy będzie Mariusz czy Julia. Mam nadzieje że Jarek z Lechem odejdą gdzieś daleko i będą pisali książki które będą rozdawali swoim kolegom. Ciekawy jestem co porabia kolega Glapiński, Parys i jeszcze kilku co siedzieli na kanapie. Może niedługo będziemy wiedzieli więcej na temat fundacji Jacek i Placek która niezłe lody wykręciła, ale niestety nie dla wszystkich. Prawdopodobnie trzeba ukraść księżyc, żeby chociaż raz liznąć.
prawiezaratustra / 2007-12-09 17:25 / _
Pomiędzy państwem i obywatelem istnieje duża przestrzeń niezgody. Są sobie wzajemnie potrzebni, lecz doprowadzenie do symbiozy, to długa droga.
Zazdroszczę Amerykanom czy Niemcom dobrego państwa. Rozumiem powody dla których Rosjanie darzą uznaniem Putina, choć nie on jest demokratą.
Pogarda, jaką kolejne partyjne władze Polski (może poza pierwszym samorządem) darzyły tutejszego obywatela - jest niemała. PiS wstrząsnął systemem w którym pogarda była czymś oczywistym. Miliony, które oddały głos na PiS to ludzie, którzy uznali, że radykalne ograniczenie korupcji jest dla nich ważniejsze od innych działań, których oczekuje się od państwa. W tym czasie z oczywistych powodów zahamowane zostały działania reformatorskie i inwestycyjne.
Zadbajmy aby teraz, gdy ruszą reformy i inwestycje, coś z tego czasu pozostało.

Najnowsze wpisy