Forum Polityka, aktualnościKraj

"Przekrój" sprzedany. Za 7 milionów złotych kupił go fotograf

"Przekrój" sprzedany. Za 7 milionów złotych kupił go fotograf

Wyświetlaj:
Punch pamiętliwy / 89.75.185.* / 2013-10-09 00:20
Żegnaj Przekroju za którym stałem pod kioskiem ruchu w akademiku już od 6 rano w latach 50-tych.
Byłeś jedynym (no i Problemy) światełkiem kultury w tamtych latach dyktatury ciemniaków. Ale wszystko się powtarza i dyktatura ciemniaków, ale dodatkowo i złodziei, podobnie lecz nie tak samo, bo przy tym 'wolnym" szambie padłeś, biedaku, tak jak cała Polska. Mamy za to produkty zachodnie,proszki co śmierdzą tak, że PRL-owskie IXI to co najmniej jak kiedyś PEWEKSowski proszek Ariel, zachodnie papierosy śmierdzące jak Ekstra Mocne, tyle tylko, że brak
Carmen, Waweli czy Grunwaldów o zapachu i smaku zbliżonym do papierosów w PEWEKSie i znakomicie tańszych, i tak z każdą rzeczą, nawet mamy erzac kaw, dróg (tracących walory drogi po roku, lub dwu, bo kolesie bufetowej muszą zarobić, a ona kupić jeszcze jedną posesję), etc....etc.
Żegnaj więc jutrzenko (ostatni wyblakła), ale cóż niszczą wszystko to i Ciebie dorwali.
Może się znów obudzimy, draństwo pójdzie siedzieć a kartony z Carmenami na rejsach będą najlepszym przelicznikiem wymiany :-).
szary człowiek / 83.28.228.* / 2013-10-08 23:16
Na tym przykładzie jak mozna za cudze pieniądze kupować nie swoje, doprowadzać do bankructwa na życzenie władzy i umywać ręce jeszcze na tym coś urywając dla siebie. Prawie jak AmberGold.

Najnowsze wpisy