Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Przepisy HACCP-czy będą mnie obowiązywać?

Przepisy HACCP-czy będą mnie obowiązywać?

Taran / 2011-10-18 13:03
Zamierzam otworzyć bar z fast foodami, podający zapiekanki, kebaby, hamburgery. Bar będzie znajdował się w przerobionej przyczepie!! Czy w takim razie będą mnie obowiązywać przepisy HACCP? Czy nie muszę się tym totalnie zajmować?
Wyświetlaj:
MattiLennox / 78.8.240.* / 2020-01-27 19:35
www.tanie-haccp.pl
Ewa Rogalik / 83.27.180.* / 2012-11-03 14:08
polecam stronę www.haccp-polska.pl z dokumentacją i informacjami na temat HACCP / GHP / GMP dla przemysłu gastronomii i handlu żywnością
Hanna Półtorak / 178.73.48.* / 2011-11-25 12:24
Wszyscy producenci lubi dystrybutorzy żywności zgodnie z obowiązującymi przepisami muszą wdrożyć system HACCP oraz stosować zasady Dobrych Praktyk Produkcyjnych i Dobrych Praktyk Higienicznych Dobrze prowadzony system HACCP ma swoje plusy : nikt nie zarzuci ci, że wprowadzasz do obrotu szkodliwą żywność. Brak systemu w przypadku kontroli z SANEPIDU może skończyć się nawet zakazem prowadzenia takiej działalności. Nie polecam gotowców ponieważ każda księga jakości utworzona jest pod konkretne przedsięwzięcie. Dobrze jest też wziąć udział w szkoleniach z systemu HACCP (świadectwa wydawane przez firmy szkoleniowe należy okazywać podczas kontroli sanepidu). Należy również pamiętać o tym, że do wykończenia Twojej przyczepy muszą być stosowane odpowiednie materiały. Chętnie pomogę Ci w dostosowaniu się do obowiązujących wymagań i prowadzeniu odpowiedniej dokumentacji. W razie pytań proszę o kontakt - szczegóły na stronie firmy HACPASZ (www.haccp-gmp.com.pl)pozdrawiam
velvvvet / 2011-11-24 13:58
HACCP dotyczy bezpieczeństwa w produkcji i składowaniu żywności, także przestrzeganie tego systemu zarządzania na pewno Cię nie ominie, tak jak i wizyta sanepidu
Andrzej_ / 79.185.142.* / 2011-11-14 12:40
Polecam platformę www.haccp-online.com.pl.
Możesz tam kupić obowiązkowe szkolenia HACCP, posiadają również kreator dokumentacji.
karinaGab / 94.75.104.* / 2011-11-24 10:49
Rowniez polecam haccp-online! Szybko i przede wszystkim tanio! Warto sie zainteresowac.
Karol N / 178.219.29.* / 2011-11-10 10:56
Jak szukasz pomocy, przy wdrażaniu systemu HACCP to kup sobie ten ebook: http://isos.pl/Ebooki/Branza-spozywcza/Wdrazanie-systemu-HACCP-Wdrazanie-systemu-HACCP.html Mi osobiście się bardzo przydał, nie dość, że jest to wszystko fajnie opisane, to znajdują się tam wzory potrzebnych dokumentacji.
Blues12 / 2011-10-18 13:44 / Bywalec forum
Jeżeli prowadzisz bar z żywnością, to na pewno muszą Cię obowiązywać te przepisy!!

Najnowsze wpisy