Forum Spółki giełdowe MSC

Przestrzegam przed finantiko.com oraz ryszardolszewski.pl

Przestrzegam przed finantiko.com oraz ryszardolszewski.pl

MajkelMont / 188.147.106.* / 2020-12-21 14:56
Witam

PISZE ABY PRZESTRZEC WSZYSTKIE OSOBY NIE KORZYSTAC Z USLUG FINANTIKO ORAZ NACIAGACZA RYSZARDA OLSZEWSKIEGO ( ryszardolszewski.pl ) !!

RYSZARD OLSZEWSki osoba poslugujaca sie instagram oraz strona internetowa podana wyzej do werbowania osob dla finantiko. Zwykly
naciagacz, ktory pobiera swoja prowizje za kazda zrekrutowana osobe. Obiecuje wysokie zarobki na poziomie 9000zl/msc. Wysyla adres strony na ktorej nalezy sie zarejestrowac z linka
podanego przez niego w wiadomosci prywatnej. Po czym wypelniamy formularz i dzwoni do nas osoba z firmy " finantkio " ( pan z ukrainy), ktory od samego
poczatku naklania do wplaty depozytu ( Alex W ). Wplacamy min 250 euro za pomoca bitcoinow, poniewaz obecny system platniczy ma awarię !! Srodki zostaja zaksiegowane, weryfikujemy profil wysylajac zdjecie dowodu + bank statement po czym dzwoni do nas opiekun. Bardzo szybko sie poznałem, ze rozmawiam z osoba nie znajaca na rynkach finansowych po czym od razu postanowilem wyplacic swoje srodki. Teraz zaczyna sie statek widmo - nikt nie odbiera, nikt nie odpisuje. Wyplate zlecilem ponad tydzien temu, nie ma
pieniedzy, nie ma odzywu nic.. Wszystkie osoby zainteresowane przestrzegam ! Moze ktos ma doswiadczenie z firmami, ktore zajmuja sie tego typu sprawami ?
Wyświetlaj:
kaxper188 / 2022-03-08 12:17
Miałem kiedyś podobnie ale nie z nim. W takich sytuacjach polecam skorzystać z usług weryfikacji kontrahentów np. ostatnio robiłem w invest-control.pl i jestem zadowolony z ich usług
Kamila-R / 176.221.123.* / 2021-02-12 19:22
Co to w ogóle są za brednie? Z Ryśkiem działam już od ponad roku i nigdy nie miałam żadnych problemów. Nie pomyliliście tego może z osobami, które ostatnio podszywały się pod Rysia na instagramie zakładając fake konta i namawiając do lewych interesów?
Przemo824 / 89.64.47.* / 2022-02-02 23:52
Nikt się nie pomylił. To zwykły oszust, po wpłacie pieniędzy kontakt z gościem zanika
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Przemwk / 37.47.251.* / 2021-08-23 15:33
Oczywiście, że są problemy, po wpłacie gość znika z kontaktów. Zero odezwy na messengerze. Kamfora. Oszust i tyle
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Elizaeliza / 89.64.42.* / 2021-02-17 22:28
Ostatnio dużo jest osób, które się na niego skarży... sama chciałam zacząć z bim działać, ale się boje. Można prosić o jakieś dowody?
Nobelek / 185.25.122.* / 2020-12-22 11:10
Pełno jest takich oszustów, raczej trzeba każdego dokładnie sprawdzać, internetowe opinie itd. lepiej współpracować z rzetelnymi firmami jak Invest Finance, właściciel www.nobelinvest.pl
1. Pewne
2. Firma
3 Jasne warunki
4.I raczej zawsze odbieramy telefony :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy