Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Przewaga po stronie kupujących akcje

Przewaga po stronie kupujących akcje

grol / .* / 2005-03-03 18:30
Komentarze do wiadomości: Przewaga po stronie kupujących akcje.
Wyświetlaj:
orzeł / .* / 2005-03-04 11:54
gratuluję boryszewa :) ja się zabawiam z kobietkami:)
orzeł / .* / 2005-03-04 11:46
no i tak myślę sobie głośno rozstać się z jedną z moich kobiet -- niech tylko amica na +5 zafika a mówię jej papapa
dżeju zmalkontenciały / .* / 2005-03-04 10:50
Bo-ry-szew, Bo-ry-szew! ob-ro-ty, o-bro-ty!dlaczego moje decyzje są takie "dobre na pół gwizdka"? Wczoraj miałem trochę wolnej gotówki, rozważałem, w co ją ulokować, bo przewidywałem dzis wzrosty, wiedziałem, że Boryszew za chwilę odbije (jeszcze dziś rano pisałem), ale kupiłem Ferrum. Tak to bym se fajnie uśrednił Borysa (kupowałem po 24,8). Ciągle jeszcze nie mogę dojrzeć, że nie sposób złapać wszystkie sroki za ogon, i w tym momencie rozumiem trochę orła, który rozdrabnia i zawsze coś mu rośnie i cieszy :) BTW co łączy orła, kruka i srokę :)
dżeju / .* / 2005-03-04 10:05
o ile się nie myle, to ktoś tu ma MNI d. Szeptel. wczoraj transakcja pakietowa po 5 zł! czy dziś kurs będzie "równał"?uwaga na Boryszew - zaczyna zakręcać! eh, nadchodzą lepsze dni (i nie mam na myśli tylko wiosny, nie, nie)orle, energoPN nie wywołuje tu większych emocji niż zozole, ostatnio po prostu dużo się wokół dziejea co do Ferrum, to miałeś jak zwykle rację, choć obaj już chyba zwątpiliśmy. ja dokupiłem wczoraj. przekonał mnie ten mały bo mały ale zawsze wzrościk, prawie idealnie odbiło się od linii trendu długoterminowego, jak już wcześniej bywało, a z powodu małej płynności to może być ważne, bo zwabia "techników". pamiętacie, jak kilka sesji temu (nie piszę "dni" bo czas odliczam sesjami:) zastanawiałem się publicznie (ekshibicjonista!) dlaczego kursy Beefsanu i Ferrum pokrywają się? zauważyłem jeszcze kilka innych spółek. Otóż, są to spółki o małej płynności, z 2fix, na których właśnie trend odgrywa znaczącą rolę, a że trend wzrostowy zaczął się mniej więcej w tym samym czasie, podobnie wyglądają wykresy! wychodzi mi że Ferrum teraz to nic nie zatrzyma w dążeniu do 100% dla dżejka :)
hajdi / .* / 2005-03-04 15:28
ja mam szeptelka widzialem to ale jakos kursik nie chce za bardzo sie ruszac troche malo plynny papirek ale jak bedzie po 5 zyla to powinien byc bardziej plynny
orzeł / .* / 2005-03-04 07:15
a ja i tak wierzę że kruk zrobi jeszcze w niebo stuku puk:)to tak dla ptasiej solidarności bo mi się z bykami trudno dogadać:)
hajdi / .* / 2005-03-04 07:19
byki zaatakuja wkrotce zajda nas od tylu i na rogach podrzuca jakies 30% UP
Frank / .* / 2005-03-04 00:57
A ja ciagle twardo BACA i Dwory (twardo jak Solowow-nie przegrywam) Pozdrawiam
ORZEŁ / .* / 2005-03-03 22:53
ALE WAS WYMIOTŁO GRYPA CY CÓŚ?
strokuś / .* / 2005-03-03 23:56
gdyby to była grypa to bym właśnie tu siedział nonstop (jak niedawno), a tak to pracować trzebapoza tym jakoś tak ostatnio mi nie idzie :)w zasadzie tylko alpras dał mi powody do zadowolenia, choć też myślałem, że będzie bardziej ciekawieale jutro jaskółka na softbanku i chyba już pójdzie
zadowolony orzech / .* / 2005-03-03 23:14
Jesteśmy na nartach. Po wczorajszym zjeździe postanowiłem sam pozjeżdżać ale próbuję remotely kontrolowac sytuację ;-)) Netkę z rańca kupiłem i widzę, że bardzo dobrze zrobiłem :-)
orzeł / .* / 2005-03-03 23:24
ach to ja już rozumiem to Ty orzeszku jesteś hajdi dżeju ania rybka rybak mara strokus itd to ja juz wiem wszystko :) Ty spryciarzu:)
real-hajdi / .* / 2005-03-04 07:17
o nie hajdim to jestem ja i pod nikogo sie nie podszywam ani tez nie zauwazylem ze ktos podemnie sie podszywa
orzeł / .* / 2005-03-03 22:14
dżej coby jasność była pełna ja naprawdę bardzo Cię lubię i podoba mi się Twój heroizm ....... masz "pałer" spróbuj go okiełznać w jakieś ramki .. ja sam to próbuję ze sobą zrobić i wiem jakie to trudne ...:) a właściwie w moim przypadku chyba niemożliwe bo ..... ja sam sobie nie wierzę a to najgorsze co być może....Impel jest świetnym tego przykładem kupiłem tanio sprzedałem tanio choć w pewnym momencie zabić bym się dał że pójdzie mocno do góry i co .... i tyle że gdzieś ma wiara prysła i dziś sprzedałem resztkę ibsysa jeszcze na dodatek (który pewnie urośnie jutro ) i tak to już jest ..Taką sobie miałem ochotę porydzykować bo mądrości absolutne napisał Pan Grol. Poważnie bardzo mi się podoba a szczególnie to "spokojne lokowanie funduszy w rokujace papiery. A jak lokowanie, tzn. ze sa oczekiwania na lepsze kursy ! " Przepraszam że Pana cytuję bez autoryzacji :)
orzeł / .* / 2005-03-03 20:59
Aniu bardzo lubię jak kupują i .........
Barthezz / .* / 2005-03-04 00:37
hop hop!!! a ja siedze cichutko na dwoch sprzedanych TechWIGach bo na wicej mnie nie stac, a pomyslec ze pol roku temu zabezpieczalem 40 kontraktow na WIG20 ;))) ludziska!!!! nie dajcie sie nabrac na gieldzie mozna zrobic mnostow kasy!!!! nie wazne czy ma sie portfel zdywersyfikowany czy nie, czy sie lokuje spokojnie czy szybko, duzo czy malo jedyne czego potrzeba to wiara (!) We Własną Dobrą Decyzję!!! Wiecie co robię przez ostatnie pół roku??? nie wierze!!! ale wiem że to się skończy i wtedy......:O
anna / .* / 2005-03-03 21:10
Tak bez żadnej analizy, nie wierzę :)Napisz co jutro kupujesz?, ja nie mogę się zdecydowć. Ten beta jakiś dziwny nie wiem czy go kupię :)
grol / .* / 2005-03-03 18:30
Czyli GPW to nadal wrocenie z fusow. Wczoraj wiekszosc opinii obracala sie wokol pojec bessa, krach, panika, ucieczka, na dzis obstawiano ostry zjazd przy obrotach pow. 1mld. Ale nie jestem zwolennikiem odwrotnej teorii, hossa nam nie grozi, raczej chwilowe uspokojenie i realne dowartosciowanie niektorych spolek, spokojne lokowanie funduszy w rokujace papiery. A jak lokowanie, tzn. ze sa oczekiwania na lepsze kursy !
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy