Forum Forum finansoweKredyty

przewalutowanie na CHF

przewalutowanie na CHF

gohakus / 81.15.180.* / 2005-12-02 09:25
Jakie są wasze przewidywania do kursu CHF? Chcę przewalutować kredyt z PLN na CHF, ale widzę, że to teraz niekorzystne. Macie przypuszczenia kiedy CHF pójdzie w górę?
Wyświetlaj:
lola / 2005-12-02 13:32
a mi sie wydaje ze do momentu wejscia Polski do strefy euro wartosc franka nie powinna raczej spadac (w kazdym razie nie powinna znaczao wzrosnac)
silver / 2005-12-02 10:49 / Bywalec forum
Kiedy frank szwajcarski "pójdzie w górę", to kredyt będzie droższy. Na chwilę obecną korzystniejsze wydaje się pozostawienie kredytu w złotówkach. Unikniesz placzu, jaki 2-3 lata temu ogarnął ludzi z kredytem w euro.
renia / 83.28.192.* / 2005-12-27 17:10
mocno się zastanów z tym przewalutowaniem ja brałam kredyt w chf ponoć miał być korzystny , tylko nikt nie powiedział , że jak frank będzie drożał to moja każda rata będzie wyższa ja brałam kredyt samochodowy na 16 tys. zł. na rok niestety nie znałam się na walucie więc zaufałam panu w salonie który zrobił nawet? symulację rat które nigdy się nie sprawdziły frank w którym kupowałam samochód wynosił2,25 a urósł do 3,01 i tylko przychodziły z banku listy z nowymi wyższymi ratami dobrze że mogłam wziąść pożyczkę w pracy i to nadpłaciłam bo chyba nie przespałabym chyba żadnej nocy pozdrawiam

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: