Pure Fitness w Angel City

Angel City / 2011-04-28 10:56
Jedna z najbardziej ekskluzywnych sieci fitness, na przełomie czerwca i lipca zapowiada wielkie otwarcie, trzeciego już, klubu w Krakowie.
PURE pozycjonowany jest jako najwyższej klasy klub posiadający nowoczesny sprzęt dostosowany do wymogów najbardziej wymagających miłośników treningów fitness.

Wybór Angel City na lokalizację PURE nie był przypadkowy. Apartamenty w sercu zabytkowego miasta, dynamicznie rozwijająca się okolica obfitująca w nowopowstające biurowce oraz hotele jest idealnym miejscem na działalność, którą prowadzi PURE. Ponadto modernistyczne aparmanetowce zamieszkują głównie młodzi, aktywni ludzie, którzy interesują się zdrowym trybem życia i dbają o formę. Nie bez znaczenia jest także bliskość Politechniki Krakowskiej - marka nie ukrywa bowiem, że liczy na spore zainteresowanie ze strony studentów.

PURE to międzynarodowa sieć oferująca najszerszą gamę sprzętów wśród ofert salonów tej klasy. Wbudowane monitory telewizyjne przy przyrządach do ćwiczeń oraz przestronne sale są stworzone z myślą o bardzo wymagającym kliencie.
PURE Fitness w Angel City to trzynasty już z kolei klub tego typu w Polsce. W Krakowie znajduje się już PURE Heath &Fitness w Galerii Kazimierz, a niebawem otworzony zostanie Pure Platinium w Centrum handlowym Bonarka.
jakodu345 / 188.33.163.* / 2011-04-29 13:30
zobacz tutaj:

http://kredyt-na-mieszkanie.blogspot.com

Najnowsze wpisy